Херсонські стімпанкери знялись у новому кліпі на пісню "Кіно" гурту "Антитіла"

Місце для обговорення музичного життя регіону та усіх навколомузичних тем. Користувачі обговорюють новини та події, що пов'язані з музичним життям Херсонщини, діляться досвідом та знаннями про музику, виконавців та жанри. На форумі можна продати чи купити музичні інструменти та аудіоапаратуру
Відповісти
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Херсонські стімпанкери знялись у новому кліпі на пісню "Кіно" гурту "Антитіла"

Повідомлення Хелла »

Херсонські стімпанкери Олександр Юдін та Тетяна Андрєєва знялися у новому кліпі на пісню «Кіно» гурту Антитіла, який презентували 17 липня. Зйомки проходили у Олешківських пісках. Сьогодні кореспонденти Суспільного зустрілись з Олександром Юдіним та Тетяною Андрєєвою. Що розповіли вони про себе та роботу з українськими зірками – дивіться далі.




На перший погляд, легка за сюжетом робота має глибокий смисл. В основі історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до презирства — все як у житті. Відеоробота сповнена метафорами, алегоріями та символами, які завжди притаманні творчості Антитіл.

Антитіла перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk у музичному відео. Близько сотні костюмів, відточених до дрібниць, збудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five - це все у новому відео.

«В мене бракує слів, щоб повною мірою віддячити всім, хто знявся в цьому відео. Це був маленький подвиг кожного учасника. З 72 сцен по плану було відзнято 71 тільки за 1 день. Особливо відзначу акторів другого плану: Мікаел Авоян, Сергій Труш, Олександр Юдін, Наталія Андрєєва та акторів масовки, серед яких було багато наших друзів і справжніх українських стімпанкерів, людей старшого віку і дітей, які з’їхалися зі всієї країни. Добу, від другої ночі до третьої ночі наступного дня, майже не спавши перед цим, ми провели в пустелі, під спекотним сонцем. Ніхто не здався, всі пройшли шлях від першої секунди - до фіналу, багато хто мав перший досвід зйомок, але виклався на всі сто відсотків. В обідній перерві люди засинали прямо під сонцем, і через пів години сну продовжували зйомки, не показуючи і крапельки втоми. В такі моменти відчуваєш любов людей і ще більшу відповідальність за те, куди ти їх ведеш.
Приємно було працювати з командою Magic Five. Вони показували настільки реалістичні та круті фокуси, що відволікали всю групу від знімального процесу», - Тарас Тополя.

«Ми звикли до складних проектiв та напружених зйомок. Але ця робота кинула нам виклик, незважаючи на те, що ми не вперше працювали на межi можливостей людського тiла.
Ми вдячнi командi, що знімала "Кiно”, за дуже цікавий досвід - це були першi фокуси Magic Five, продемонстровані у пустелі. А також за змогу попрацювати з талановитими художниками по костюмах i гримерами - вони створили неймовiрно яскравi образи для нашої п'ятiрки.» - Magic Five поділилися враженнями від співпраці з гуртом Антитіла.



Антитіла дякують:
Паливний партнер – Мережа АЗС «KLO»
Рентал компанія – ZODIAC Film
Водний партнер - ТМ "Моршинська", MyWatershop
Компанії Hell Energy
Режисерська група - Сергій Вусик, Ростислав Васильєв, Олексій Веренчик;
Продюсери - Сергій Вусик, Катерина Нєчаєва, Тарас Тополя, Дмитро Жолудь, Дмитро Водовозов;
Оператор камери - Антон Шатохін;
Фокуспулер / механік камери - Тарас Хрищенюк;
Оператори дрона - Дмитро Колос та Валерій Вергелесов / FLY CARLSON Aerial Broadcasting;
Художник по світлу - Ростислав Васильєв;
Асистенти художника по світлу - Михайло Лісовський, Микола Реуков;
Художник з костюмів - Мар’яна Слов’янська;
Асистент художника з костюмів - Ганна Черкашина;
Бутафорія та реквізит -Микола Русович, Сергій Карій -
BUCHKOVSKIY art department;
Художник з реквізиту та декоратор - Нєчаєва Катерина;
Піротехніки - Денис Уреньов, Оксана Прохненко, Максим Рибалко;
Художник по гриму - Дар’я Духнівська;
Асистенти по гриму - Анна Кандиба, Інга Новікова, Галина Чирко, Михайло Чирко;
Адміністратори та помічники продюсерів - Сергій Шаповал, Денис Федюнін, Олександр Гадомський, Лопушинський Андрій, Альона Гармаш;
Режисер монтажу - Сергій Вусик;
Кольорокорекція - Аліна Борщьова;
VFX - Олексій Веренчик / HEADSHOT Studio;
PR - Альона Гармаш;
SMM - Анна Долинська;
Музика - Максим Сиволап та Тарас Тополя;
Слова - Тарас Тополя;
Аранжування - Максим Сиволап;
Зведення - Дмитро Хомулко «Bobina Records»;

СЛОВА ПІСНІ:
Кіно.
Це все якесь кіно, давно,
На нас хтось тестить новий світ, ще раз.
Я пас.
Я бачу дежавю в кімнаті на краю,
Будіть мене, мабуть я сплю.

Мама! На лице бандана,
Ми ж не Далай-лама,
Один раз живем.
Мама! Чілим-чілим, мама.
Все буде нормально,
Все переживем.

В куток.
Браваду у куток, кураж погас.
На паузі мій персонаж.
Хто ми?
І в чому тут резон?
Як відповідь знайдем,
То все переживем разом.

Просто маленькі люди,
Просто такий сюжет.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Музика”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей