Продам 3d стереоочки (анаглифные) картонные 3d очки, пластиковые 3d очки, железные 3d очки, 3d стерео очки, очки оптом и

Безкоштовна публікація оголошень про продаж товарів у Херсоні та Херсонській області
Відповісти
roman2234
Мовчазний
Повідомлень: 3
З нами з: 26 лютого 2011, 15:33
Звідки: Киев

Продам 3d стереоочки (анаглифные) картонные 3d очки, пластиковые 3d очки, железные 3d очки, 3d стерео очки, очки оптом и

Повідомлення roman2234 »

Добрый день.
Продам 3d стереоочки (анаглифные) картонные 3d очки, пластиковые 3d очки, железные 3d очки ,3d стерео очки, очки оптом и в розницу, красно - синие, анаглиф
Бесплатная доставка по Украине.


1 штука - 50 грн
3 штуки - 100 грн
5 штук - 150 грн
от 10 до 30 штук – 25 грн/штучка
от 30 до 100 штук - 18 грн/штучка
более 100 штук - 16 грн/штучка
более 200, 300... штук цену уточняйте
более 500 штук - цена будет обсуждаться отдельно


Мы находимся в Киеве (Украина)
Работаем с Странами СНГ.
Ищем региональных представителей.


3d-glasses.org.ua

РОман
romanvishgorod@rambler.ru
+38 O5O 741 O2 77
+38 093 2OOO 517

купить 3d очки, купить стерео очки, Анаглиф 3D стерео очки, 3d стереоочки, 3d очки, 3d очки купить, продам 3d очки, анаглифные очки купить
Вкладення
glasses3.jpg
glasses3.jpg (21.88 Кіб) Переглянуто 6698 разів
glasses5.jpg
glasses5.jpg (134.3 Кіб) Переглянуто 6698 разів
Skymall
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: 10 серпня 2021, 15:43

Re: Продам 3d стереоочки (анаглифные) картонные 3d очки, пластиковые 3d очки, железные 3d очки, 3d стерео очки, очки опт

Повідомлення Skymall »

Добрый вечер, если говорить про очки то я думаю покупать солнцезащитные, дело в том что скоро планируем большой семьей и с родственниками на отдых. Собственно решили что все буду покупать я. Что касается того где это выгодно сделать уже знаю, вот сайт на котором можно найти солнечные очки оптом
Nikki_23
Активний учасник
Повідомлень: 146
З нами з: 19 лютого 2020, 17:43

Re: Продам 3d стереоочки (анаглифные) картонные 3d очки, пластиковые 3d очки, железные 3d очки, 3d стерео очки, очки опт

Повідомлення Nikki_23 »

Solar-Tech - це магазин, який я рекомендую усім, хто планує встановити мережеву сонячну електростанцію в своєму домі. Вони мають вражаючий вибір сонячних панелей та комплектуючих, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-яких потреб. Я встановив сонячну електростанцію власноруч і отримав значні економії на рахунках за електроенергію. Крім того, Solar-Tech надає чудовий сервіс післяпродажного обслуговування та консультації. Я дуже задоволений своїм досвідом з Solar-Tech і раджу їх як надійного постачальника мережевих сонячних електростанцій для дому.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Продам”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей