Про державні закупівлі

Заметки, отзывы, высказывания, личное мнение о любых явлениях, субъектах и событиях. Выскажитесь, и будет вам счастье
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Про державні закупівлі

Сообщение Прес-служба ДФІ » 17 июн 2013, 11:06

Спільна протидія

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКУПІВЕЛЬ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628.


Державні закупівлі не всюди працюють за принципом найкращої цінності за наявні кошти та за умови, котрі дійсно необхідні суспільним інтересам. До того ж не завжди товари, роботи і послуги, замовлені за бюджетні кошти, постачаються вчасно.

Закупівлі є досить відкритими для маніпуляцій, оскільки передбачають великі суми державних витрат. Процедура державних закупівель - не просто технічна функція чиновника.

Видів порушень чимало. Приміром, змови між учасниками державних закупівель: узгоджене завищення цін для одержання надприбутків або відмови у підписанні договору з метою зриву торгів.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Бюджетна сфера

Сообщение Прес-служба ДФІ » 29 июл 2013, 15:53

Спільна протидія
Закупівлі без корупції
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628.


Державні закупівлі, як правило, припускають вибір об'єктивно кращої пропозиції з кількох на основі конкурсу, проте іноді чиновник може забезпечити перемогу продавця, що пообіцяв найбільші «комісійні» («відкат») з операції. Для цього обмежується участь в конкурсі, його правила повністю не оголошуються тощо. В результаті закупівлі здійснюються за завищеною ціною.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Державні закупівлі

Сообщение Прес-служба ДФІ » 21 авг 2015, 12:35

На Херсонщині фінінспектори продовжують моніторинг державних закупівель

Фінінспектори виявляють і фіксують чимало порушень під час перевірки державних закупівель. Зокрема, типові з них:
- недотримання вимог до порядку оприлюднення/опублікування інформації про закупівлю;
- непрозорі та нечіткі технічні і кваліфікаційні вимоги документації конкурсних торгів;
- допущення до оцінки пропозицій конкурсних торгів учасників, які є пов’язаними особами з іншими учасниками процедури закупівлі;
- відсутність необхідних документів, або невідповідність встановленим законодавством вимогам щодо їх оформлення;
- укладений договір про закупівлю не відповідає умовам документації торгів;
- відсутність річного плану закупівель.

Основним із видів порушень у сфері державних закупівель є здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без застосування процедур, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель» від 10 квітня 2014 року, зі змінами.

Також інколи необґрунтовано застосовують процедури закупівлі в одного учасника/переговорної процедури закупівлі.

У І-ому півріччі 2015 року Держфінінспекція в Херсонській області попередила порушення у сфері держзакупівель майже на 41 млн грн. Тому фінінспектори звертаються до керівників підконтрольних підприємств, установ і організацій з проханням активно протидіяти корупційним проявам.

Телефон довіри Держфінінспекції в Херсоні 263628На Херсонщине фининспекторы продолжают мониторинг государственных закупок

Фининспекторы проявляют и фиксируют немало нарушений при проверке государственных закупок. В частности, типичные из них:
- Несоблюдение требований к порядку обнародования / опубликования информации о закупке;
- Непрозрачные и нечёткие технические и квалификационные требования к документации конкурсных торгов;
- Допуск к оценке предложений конкурсных торгов участников, которые являются лицами, связанными с другими участниками процедуры закупки;
- Отсутствие необходимых документов, или же несоответствие установленным законодательством требованиям по их оформлению;
- Заключённый договор о закупке не соответствует условиям документации торгов;
- Отсутствие годового плана закупок.

Среди основных видов нарушений в сфере государственных закупок – торги без применения процедур, регламентированных Законом Украины «Об осуществлении государственных закупок» от 10 апреля 2014 года, с изменениями.

К тому же иногда необоснованно применяют процедуры закупки у одного участника / переговорной процедуры закупки.

В I-ом полугодии 2015 Госфининспекция в Херсонской области предупредила нарушений в сфере госзакупок почти на 41 млн грн. Поэтому фининспекторы обращаются к руководителям подконтрольных предприятий, учреждений и организаций с просьбой активно противодействовать коррупционным проявлениям.

Телефон доверия Госфининспекции в Херсоне 263628

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Сообщение Прес-служба ДФІ » 12 мар 2016, 15:47

ДОВІРЯЮТЬ І ЗВЕРТАЮТЬСЯ

Упродовж 2015 року розглянуто 37 поштових письмових звернень, написаних переважно з питань оплати праці. Небайдужі громадяни повідомляють й надалі про крадіжки, нестачі матеріальних цінностей та факти підроблення фінансової документації в ряді об’єктів бюджетної сфери.

Існує чимало нормативних документів, якими окреслено проведення ретельної роботи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян та посадових осіб. Зокрема, робота із зверненнями ведеться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

До речі, всі звернення уважно вивчаються з виявлення причин, що їх породжують, а також особливості питань, які потребують розв’язання передусім на місцевому рівні. Стан роботи із зверненнями фахівці розглядають на засіданнях колегії Інспекції. Отже, завжди з’ясовуються обставини, які змусили громадян звернутися саме до територіального органу Держфінінспекції.

Фінінспектори дають комплексну оцінку бюджетним відносинам, виявляє чималі резерви у формуванні і витрачанні державних ресурсів; встановлюють причини відхилень від законності проведених фінансово-господарських операцій. А заради цього триває взаємодія з правоохоронними і контролюючими органами.

Для забезпечення зворотного зв’язку з громадами працює «телефон довіри» Державної фінансової інспекції. Якщо відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, телефонуйте в робочі дні за номером: (0552) 26 36 28.

При цьому слід додати, що звернення, які не відносяться до повноважень органів контрольно-ревізійної служби, одразу ж пересилаються за належністю іншим контролюючим та правоохоронним органам.

Всього ж у 2015 році користувачі інтернету, читачі, радіослухачі і телеглядачі 260 разів дізнавалися про «телефон довіри» державних фінансових інспекторів. Зокрема, оголошення про такий телефонний номер Держфінінспекції 46 разів оповіщено по обласному та місцевим радіо, за інформаційної підтримки місцевих телеканалів (35), на шпальтах газет (34) і на веб-сайтах (145).


ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 06 мар 2017, 10:01

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області проводить
06.03.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 0552 263672.
На запитання буде відповідати заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Протидія бюджетній корупції

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 13 апр 2017, 15:35

Державні аудитори приділяють чимало уваги антикорупційним заходам на різних рівнях
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Управління розміщує через засоби масової інформації публікації (повідомлення) антикорупційного змісту в рамках державної антикорупційної політики, водночас з оголошенням «телефону довіри» 0552 26 36 28, який понад 10 років функціонує в Управлінні. Загалом, упродовж 1-го кварталу 2017, діяльність Управління щодо зазначених питань висвітлено на сайтах РДА та ОДА.
Чимало уваги приділено питанням стосовно правильного і повного
фінансового характеру. За результатами проведеної роз'яснювальної роботи по Е-декларуванню всі державні службовці, які перебувають у трудових відносинах, вчасно подали електронні декларації за 2016 рік, розмістивши їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Всі працівники, під особистий підпис, попереджені про недопущення фактів нехтування вимогами антикорупційного законодавства, приміром, у разі виникнення обставин неправомірної вигоди.
З року в рік, на засіданнях колегії Південного офісу Держаудитслужби розглядаються питання про стан дотримання антикорупційного законодавства державними аудиторами.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Громадськість протидіятиме бюджетній корупції.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 05 июл 2017, 16:38

Багатостороння протидія

Інформуйте про «захоплення» корупціонерів

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628


Головний стимул бюджетного корупціонера - можливість отримати чималий незаконний прибуток з використанням владних повноважень. Корупція – це не тільки безконтрольне і приховане особисте збагачення за рахунок суспільства і бюджету держави. Це використання агентом-посадовцем наданих йому можливостей і повноважень для досягнення непередбачених цілей, тобто, всупереч вимогам чинного законодавства.
Корупція – комплексне, багаторівневе суспільне явище. Антикорупційні заходи, у бюджетній сфері, неможливі без суспільної нетерпимості до корупціонерів, публічного моніторингу бюджетних відносин, громадського осуду горе-посадовців та інших осіб, які вчинили корупційні діяння та сприяли їм.
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

"Гніздо" корупціонерів - державні закупівлі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 26 июл 2017, 16:41

Державні аудитори інформують про антикорупційні заходи за півроку

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Відповідно до плану роботи сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби на 2017 рік, упродовж двох кварталів, проведено 82 навчання (5 - на загальних заняттях та 77 - у структурних підрозділах Управління).

Працівники Управління до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягувались.

Протягом січня – червня 2017 року звернення від підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції не надходили.

Номер антикорупційного «телефону довіри» Управління 0552 263628 неодноразово показано в рухомому рядку телепрограми «Таврійські новини» на телеканалі «Скіфія»,оголошено на обласному радіо, надруковано у газеті «Наддніпрянська правда», розміщено на місцевих інтернет- сайтах.

Тривають наступні заходи, спрямовані на запобігання та протидію проявам корупції шляхом проведення системних навчань та роз’яснювальної роботи.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Державні закупівлі в освітній сфері.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 22 сен 2017, 13:35

22.09.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490520.
На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Нарченко Олена Віталіівна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Особливий контроль- державним закупівлям

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 12 окт 2017, 16:26

Корупційні ризики - в полі зору державних аудиторів Херсонщини

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Херсонські аудитори вдосконалюють фахові знання на основі Антикорупційної програми Державної аудиторської служби України та її міжрегіональних територіальних органів на 2017 рік.

Заплановані заходи спрямовані на дотримання аудиторами вимог діючого антикорупційного і бюджетного законодавства

Задля дотримання вимог антикорупційного законодавства, кожний аудитор, перед проведенням інспектування, ознайомлюється зі спецобмеженнями, встановленими законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та вимог Кримінального кодексу України.

Державні аудитори задіяні і в проведенні змістовних навчань, виробничих нарад. На загальних заняттях розглядають антикорупційні теми. Приміром, неодноразово обговорюють питання про упередження та недопущення конфлікту інтересів.

Узагальнюється інформація від громадян через телефон довіри 0552 26 36 28.
Електронна адреса державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua

Систематичний контроль за здійсненням повноважень фахівців фінконтролю зі сторони Південного офісу Держаудитслужби триває.

Шановні громадяни! Повідомляйте про деяких посадовців бюджетної сфери, котрі виконують службові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства.

Нагадаємо: від початку 2017 року, за результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю), через виявлені порушення, за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 129,9 млн грн.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія з питань держфінконтролю.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 13 ноя 2017, 16:12

14.11.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 493077. На запитання відповідатиме начальник Управління - начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Поліщук Олександр Кіндратович.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Де "гріють" руки бюджетні корупціонери?

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 29 ноя 2017, 17:35

Два варіанти інформування державних аудиторів

Привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем характеризуються умисним протиправним і безоплатним оберненням чужого майна на свою користь чи на користь іншої особи.

Привласнення означає відношення людей до певних речей, як до своїх. Злочином є протиправне і безоплатне вилучення (утримання, неповернення) особою чужого майна з наміром в подальшому обернути його на свою користь чи користь третіх осіб.

У результаті привласнення чужого майна особа починає незаконно володіти і користуватися вилученим майном, поліпшуючи безпосередньо за рахунок викраденого своє матеріальне становище.Изображение

З метою протидії проявам корупції, запобігання, виявлення та усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини у місті Херсоні. Інформуйте по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте Вашу інформацію на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua

Телефон довіри 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія: закупівлі.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 09 янв 2018, 17:45

10.01.2018 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Щербенок Владислав Вікторович.

Ответить

Вернуться в «Книга жалоб»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость