Осторожно аферисты

Заметки, отзывы, высказывания, личное мнение о любых явлениях, субъектах и событиях. Выскажитесь, и будет вам счастье
2267
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 30 червня 2013, 17:25

Осторожно аферисты

Повідомлення 2267 »

ПЕТРАСЮК СВЕТЛАНА АНАТОЛЬЕВНА 1976 г.р и её дочь

ПЕТРАСЮК ИНГА (г.Херсон)

Под видом помощи в оформлении морских документов, трудоустройстве моряков, выманивает большие суммы денег.

После получения денег начинают действовать по накатанной схеме, сначала откладываются ранее оговоренные сроки,потом говорят, что к сожалению с документами не вышло и завтра вернут деньги, затем клятвы по телефону,
а заканчивается тем, что и вовсе перестают отвечать на звонки.

Уже есть несколько пострадавших от мошеннических действий вышеуказанных женщин,которые в обмен на деньги дают расписки и копию паспорта на имя ПЕТРАСЮК СВЕТЛАНЫ АНАТОЛЬЕВНЫ


Её дочь - ПЕТРАСЮК ИНГА, окончила Херсонское мореходное училище рыбной промышленности, чем вызывает доверие и в своих кругах предлагает воспользоваться услугами матери.
Марсель
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: 01 серпня 2016, 09:35

Повідомлення Марсель »

Есть есть люди так называемые.
Leo Thomson
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 21 жовтня 2016, 16:50

Re: Осторожно аферисты

Повідомлення Leo Thomson »

А в милицию кто-то обращался? На таких управу искать нужно!
Аватар користувача
Irina9779
Співрозмовник
Повідомлень: 73
З нами з: 05 жовтня 2016, 09:59

Re: Осторожно аферисты

Повідомлення Irina9779 »

Сейчас столько аферистов и разных схем, что голова кругом...
Аватар користувача
Malaya
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 червня 2016, 12:18

Re: Осторожно аферисты

Повідомлення Malaya »

мою подругу по такой схеме кинули на 1500 т зелени
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Re: Осторожно аферисты

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Шахраї намагаються виманювати у людей гроші, представляючись працівниками Держаудитслужби

Прес-служба Держаудитслужби

Держаудитслужбі стало відомо про непоодинокі випадки, коли невідомі особи, телефонуючи та представляючись працівниками Державної аудиторської служби України, намагалися виманювати у громадян гроші. Зокрема, шахраї пропонували надання певних послуг за умови переказу громадянами грошей на відповідні рахунки. Наприклад, нещодавно у Харкові така особа, назвавшись працівником Держаудитслужби Федором Поліщуком, намагалась видурити у громадянки В. 2 тис. 130 грн, які та мала переказати на відповідний рахунок за внесення її до певного реєстру начебто для подальшої фінансової компенсації їй витрат за придбану в Інтернеті кілька років тому дорогу медичну продукцію сумнівного походження.

Лише протягом останнього місяця до Держаудитслужби зателефонувало близько 20 громадян щодо подібних випадків шахрайства.

Держаудитслужба закликає громадян у разі отримання подібних пропозицій у жодному разі не виконувати їх, а також терміново повідомляти про це правоохоронні органи (Національну поліцію України) та Держаудитслужбу (425-38-18), оскільки такі дії мають ознаки шахрайства.

Крім того, зазначаємо, що про всі подібні випадки, які стали відомі Держаудитслужбі, було повідомлено правоохоронні органи.
Більше новин: https://dkrs.gov.ua
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційні повідомлення чекають аудитори

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Аудитори вкотре пропонують оперативно виявляти бюджетних корупціонерів

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Громадяни мають право на оперативне повідомлення, без пустих балачок і зайвих емоцій, органу державного фінансового контролю про правдиві факти щодо вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, конфлікт інтересів тощо.

Адже законодавством регламентовано участь громадськості в антикорупційних заходах (стаття 21 Закону України «Про запобігання корупції»).

Наказом Державної аудиторської служби України від 04.10.2016 № 101 затверджений Порядок функціонування телефону довіри у Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах.

У Херсоні теж функціонує телефон довіри державних аудиторів 0552 26 36 28 - незамінна і форма взаємодії з громадськістю.

Шановні громадяни! Звертайтеся по суті, з конкретним фактажем, на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua

Нагадаємо, що до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області упродовж 2016 – 9 місяців 2017 надійшло 83 звернення громадян.

Окрім того, в аналогічному періоді, для надання відповідей на запитання громадян, проведено 82 прямі телефонні лінії.

Завдяки взаємодії з медіа поширено публікації (повідомлення) з питань реалізації державної антикорупційної політики. Мета – разом протидіяти зловживанням окремих горе-посадовців, котрі виконують службові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Бюджетній корупції - різнорівнева протидія.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Антикорупційні заходи – з херсонською громадою

Відповідно до Антикорупційної програми Державної аудиторської служби України та її міжрегіональних територіальних органів тривають окремі заходи антикорупційного характеру.

Зокрема, зусилля аудиторів спрямовані на упередження і виявлення можливих корупційних правопорушень. При цьому чимала увага – питанням навколо заповнення службовцями декларацій, що передбачено Законом України "Про запобігання корупції".
Корупція має багато облич: хабарництво, здирництво, розкрадання бюджетних коштів та майна, зловживання владою і службовим становищем, кумівство, протекціонізм…

Зображення

Бюджетна корупція
- принижує гідність;
- краде з «кишені» громади;
- руйнує соціальну сферу;
- допомагає привласнити державні кошти.

Задля упередження випадків вчинення корупційних правопорушень і порушень, пов’язаних із корупцією, державні аудитори задіяні в інших превентивних заходах. Наприклад, на офіційному веб-сайті Держаудитслужби, окрім номерів «телефону довіри», розміщено спецрубрику "Повідомлення про корупцію".

Шановні громадяни! Звертайтеся також по суті, з конкретним фактажем, на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua .

Нагадаємо, що до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області упродовж 2016–2017 надійшло 104 звернення громадян. Окрім того, в аналогічному періоді, для надання відповідей на запитання громадян, проведено 108 прямих телефонних ліній.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Херсонські аудитори на антикорупційній лінії

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Шукаємо бюджетних корупціонерів

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628

Завдяки прихованій бюджетній корупції кримінал черпає кошти і засоби для свого існування. Серед найбільш корумпованих сфер економіки - розподіл бюджетних коштів.
Зображення
Корупція, як економічна проблема, породжена: участю ряду чиновників у комерційній діяльності. Їх мета - незаконно одержати прибуток; використати службове становище для «перекачування» коштів і матеріальних цінностей у комерційні структури; надати пільги для своєї групи людей з відтягненням державних ресурсів тощо.

До вкрай негативних наслідків корупції відносять:
- зменшення надходжень до казни всіх рівнів, загострення соціальних проблем через невиконання бюджетних зобов’язань;
- неефективне використання бюджетних коштів.


Корупція - актуальна проблема, розв’язання якої є надважливою справою влади і громади. Корупція створює перешкоди розвитку всім сферам суспільного життя, у тому числі правовій, економічній, освітянській тощо.

Повернутись до “Книга жалоб”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей