8 марта

Місце, де користувачі можуть обговорювати теми, які не відносяться до основних тематичних напрямків форуму. Тут можна писати про все, що не стосується прямо визначених тем. Розділ дозволяє користувачам спілкуватися між собою на різні теми та відчути себе частинкою активної спільноти
Відповісти
Аватар користувача
iokogamma
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 23 лютого 2019, 16:50

8 марта

Повідомлення iokogamma »

Что бы вы хотели получить в подарок на 8 марта? Я давно мечтаю о MacBook Air Intel Core i5. Мужу намекнула, теперь жду)
Bernerin
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2019, 19:29

Re: 8 марта

Повідомлення Bernerin »

Моя девушка давно уже хотела купить экшн-камеру, так как у неё её не было. Так получилось, что она к праздникам попросила её в подарок, поэтому я и решил исполнить её мечту. Эту камеру приобретал в интернет-магазине, заодно решил приобрести крепление и несколько аксессуаров для камеры. Как работает магазин мне очень понравилась, быстро оформили заказ и так же быстро организовали доставку. Теперь девушка полноценно могу пользоваться камерой и снимать в любых ракурсах. Своим подарком она очень довольна.
Fernin
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2016, 17:05

Re: 8 марта

Повідомлення Fernin »

Хочу
Канапе з оселедцем і чорним хлібом
Невеликі смачні бутерброди - універсальна закуска на будь-якому святковому столі. Це смачно, просто і доступно, та й часу на приготування цієї страви витрачається зовсім небагато.

Однак звичайними бутербродами зараз здивувати когось складно, тому все частіше господині стали віддавати перевагу оригінально оформленим канапе. Варіацій цієї страви існує безліч, але сьогодні ми пропонуємо вам найпростіший і зрозумілий кожному рецепт - канапе з оселедцем і чорним хлібом. Ця класична російська закуска хороша в будь-якому вигляді, але якщо вже вона цікаво оформлена - смакове задоволення гості отримають удвічі!
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Інше, OFFтоп, флуд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей