Газові заправки

Місце, де користувачі можуть обговорювати теми, які не відносяться до основних тематичних напрямків форуму. Тут можна писати про все, що не стосується прямо визначених тем. Розділ дозволяє користувачам спілкуватися між собою на різні теми та відчути себе частинкою активної спільноти
Відповісти
Аватар користувача
marina89
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2017, 19:27

Газові заправки

Повідомлення marina89 »

Я вирішила - чи, вірніше, мене переконали - встановити собі ГБО. Всі кажуть, що це вигідно. А де, наприклад, в Херсоні можна заправитися газом? Можливо доведеться їздити чорт зна куди, щоб заправитися. Хто вже газифікований, поділіться досвідом. Чи великий виграш, порівняно з бензином?
galiya
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 27 грудня 2017, 21:34

Re: Газові заправки

Повідомлення galiya »

Ой як активно відповідають!!! Шкода, я в цьому не розбираюсь, а то б обов'язково допомогла!
Аватар користувача
Posox
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 17 листопада 2017, 20:46

Re: Газові заправки

Повідомлення Posox »

Заправитися газом в Херсоні - без проблем. Встановлення ГБО окупиться обов'язково Питання - коли. Це все залежить від того, скільки ви витрачаєте на бензин, скільки їздите. Якщо їздите багато, то окупиться швидко, встановлюйте ГБО і не думайте. Якщо їздите мало, вам бака бензину вистачає на місяць, то також окупиться. Але... Років через 5-8... За цей час, як кажуть на Сході, або ішак здохне, або султан помре... Тобто передбачити окупність на такий великий відрізок не можна, це все чисто теорія. За цей час ви, можливо, поміняєте машину, зміняться цінові тенденції на ринку палива, винайдуть двигун на воді. :) Одним словом, якщо мало їздите, не варто переобладнувати авто на газ. Більше мороки, ніж виграшу!
Відповісти

Повернутись до “Інше, OFFтоп, флуд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей