Фінконтроль і кредитування для розвитку агровиробництва

Разговоры о политике, политиках и политических партиях. Строго запрещено обсуждение личностей всех пользователей форума, в том числе модераторов
Ответить
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 804
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Фінконтроль і кредитування для розвитку агровиробництва

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 19 мар 2019, 15:51

Аудитори зацікавлені в обґрунтованій та прозорій підтримці аграріїв Херсонщини

У 2019 році, Урядом, за рахунок державного бюджету, передбачено фінансову підтримку на заходи агропромислового комплексу.

Зокрема, відповідно до середньорічного обсягу виробництва валової агропродукції, передбачено відповідну адресну допомогу аграріям Херсонщини. При цьому заплановано надання підтримки на рівні 5,3 млн грн згідно з наказом Мінагрополітики України від 01.03.2019 №98.

Варто зазначити, що надання адресної допомоги регламентовано Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженим постановою КМУ від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).

Адресна фінансова допомога передбачена особистим селянським і фермерським господарствам Херсонщини, у тому числі дрібним підприємствам галузей агропромислового сектору.

Обласна конкурсна комісія, за результатами розгляду документів, що подаються, здійснює розподіл державної допомоги аграріям через механізм здешевлення кредитів. Такі заходи передбачені для того, щоб частково компенсувати суб’єктам господарювання АПК відсоткову ставку за залученими кредитами для розвитку агровиробництва.


Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Политика»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость