5.10 «Сопротивление»

Місце для обговорення політичних тем, пов'язаних з регіоном. Тут користувачі можуть обговорювати новини та події, пов'язані з політикою міста Херсон та області, а також ділитися своїми думками про політичні рішення та ситуації. Обмін думками та ідеями з політичних тем
Аватар користувача
5.10
Співрозмовник
Повідомлень: 61
З нами з: 15 грудня 2014, 22:23
Звідки: Украина

Повідомлення 5.10 »

Стена Коррупции И Корпоративный Дух. Альтернативный Президент
Аватар користувача
5.10
Співрозмовник
Повідомлень: 61
З нами з: 15 грудня 2014, 22:23
Звідки: Украина

Повідомлення 5.10 »

Политический стеб. Арестович, Балашов
Аватар користувача
Владимир Сергеевич
Співрозмовник
Повідомлень: 51
З нами з: 22 листопада 2012, 10:51
Звідки: Г. Радомышль

Повідомлення Владимир Сергеевич »

Основные причины потери территориальной и экономической целостности Украиной сегодня.



1.Майдан13-14 >> 2.Дезертирство Януковича >> 3.«ПРИЗНАНИЕ «Майданных итогов» Евросоюзом 14.02.14» >> 4.Аншлюс Крыма Россией >> 5.Ошибки Руководства Украины >>>>>==== потеря Крыма + Война


ПРИМЕЧАНИЕ. Нивелирование (отмена, отсутствие, своевременное устранение) ЛЮБОЙ из ПЯТИ указанных причин оставляло Крым однозначно украинским, войну – не начатой, почти полтора десятка тысяч погибших в гаржданской войне граждан Украины – живыми, а гривну на сегодня на уровне 10 -12 у.е.!
Владимир Озерянко
Аватар користувача
Херсонский Либертарианец
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 19 листопада 2017, 14:45

Re: 5.10 «Сопротивление»

Повідомлення Херсонский Либертарианец »

Я Херсонский Либертарианец. Являюсь заражённым идеей "5.10", ношу на себе, иногда обрисовываю город трафаретом в 5.10, буду раздавать листовки... Хочу 5.10 во всей Украине!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Політика”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей