Фінанси і передплата

Объявления о любых событиях в нашем городе и за его пределами
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 666
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Фінанси і передплата

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 апр 2011, 11:53

Шановний Керівник!

З року в рік практично на кожному перевіреному об’єкті виявляються суттєві порушення фінансово-бюджетної дисципліни та недоліки у здійсненні фінансово-господарської діяльності. При цьому обсяги як помилок, що не мають суттєвого впливу на діяльність перевірених об’єктів, так і прямих порушень законодавства, наслідками яких є значні збитки держави, мають постійну тенденцію до зростання.
Однією з причин такої ситуації є неприділення належної уваги питанням підвищення кваліфікації працівників бухгалтерських та фінансових служб підприємств, установ і організацій, та як наслідок – прогалини у їх знаннях з питань бухгалтерського обліку.
З огляду на вказане, інформуємо Вас, що державною контрольно-ревізійною службою вже понад 11 років видається журнал "Фінансовий контроль", в якому для широкого кола читачів висвітлюються актуальні і цікаві теми.
Журнал "Фінансовий контроль" покликаний допомагати розвитку професійності та компетентності ревізорів, працівників бухгалтерських і фінансових служб, розвитку їх професійних знань та практичних навичок, що безумовно сприятиме мінімізації бухгалтерських помилок, правильному веденню бухгалтерського обліку та фінансової звітності, прийняттю законних та ефективних управлінських рішень, та, як наслідок, забезпеченню результативної діяльності підприємств та установ.
Головною метою видавництва журналу є надання об’єктивної та різносторонньої інформації як ревізорам, так і бухгалтерам та керівниками підприємств, установ і організацій.
Важливою складовою видання є відкритість для спілкування зі своїми читачами. Задавайте свої запитання і Ви завжди офіційно (в тому числі і на сторінках журналу) отримаєте на них відповіді.
Крім цього, на сторінках журналу ви можете розмістити свою рекламу.
Журнал виходить з другого півріччя кожний місяць. Обсяг – 64 сторінки. Видається українською мовою.
Підписка журналу здійснюється в будь-якому поштовому відділені за наступними індексами:
- для співробітників ДКРС України (пільгова) – 89107;
- для інших передплатників – 89106;
- передплата на друге півріччя 2011 року– 08934.
З повагою,
Редакція Журналу "Фінансовий контроль"
тел.: 044 417-05-52, моб. 067 409 64 30

Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 666
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Сообщение Прес-служба КРУ » 27 апр 2011, 09:59

ФК на півріччя (щомісяця - по номеру) - 124,56 грн, индекс 08934. На пошті працівникам КРУ (індекс 89107) можна оформити передплату видання (за пред'явленням посвідчення) - 94,56 грн.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Анонсы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость