Медицина в Голой Пристани

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Відповісти
ТарасГончарук
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 12 серпня 2017, 22:14

Медицина в Голой Пристани

Повідомлення ТарасГончарук »

Відпочивав в Херсонській області с. Залізний порт . Зі скаргами на запаморочення , слабкість , нудоту , головний біль , зателефонував на швидку (103), порадили звернутись до медичного пункту в Залізному порту , що я й зробив .Там мене оглянув лікар , призначив пігулки та в зв*язку з віком (мені 62р.)порадив поменше знаходитись на сонці та при нагоді консультацію лікаря невропатолога. Так сталось , що повертаючись до дому , мені стало зле , я вийшов на станції В Голій пристані (скоріш за все підвищився тиск) , взнавши , що лікарня недалеко від автовокзалу , попрямував туди. І яке було моє здивування , коли я , громадянин України , звернувся до приймального відділення Голопристанської центральної лікарні , мене не тільки не оглянули , і це в денний час близько 12 год . Будній день , але зразу відправили до сімейного лікаря та попередили , що в разі госпіталізації іногороднього до відділення необхідно буде придбати ліки та сплатити ще й добровільний внесок . Пояснення , що мене два дні по тому , вже оглядав лікар , нічого не дали . Я хотів зразу ж іти до головного лікаря , але коли жінка в білому халаті , сказала що якщо я звернусь до головного , чи його заступника її будуть (псячити) , ще гірше (виїдять) з роботи , дуже просила не називати ім*я , та дату звернення , якщо я буду дзвонити на гарячу лінію . Порадила пити пігулки від тиску та зауважила , що незважаючи на скарги на лікарню , нічого не зміниться , тому що у їхнього головного лікаря все схвачено на верху , а заступник взагалі (монстр в юбці) . Мені дуже шкода персонал лікарні,який крім свого професійного стресу , отримує стрес від морального пресу керівництва. Пройшло вже більше двох тижнів , але мені все не дають спокою ті слова лікаря , якщо їх (псячать) , то яке відношення в цій лікарні до хворих... ... ... От і вирішив я не звертатись зі скаргами до вищих інстанцій , а звернутись на пряму , до всіх медичних працівників , не давайте знущатись над собою , те що ви мовчите , тому що (нічого не зміниться) це не правда , в державі йдуть позитивні зміни й в медицині теж , а тих царьків які прикипіли до тронів , треба гнати в заший , президента погнали , а їх? Не думаю , що це прочитають в (далекій) , всіма забутій Голій Пристані , але за державу соромно. ЛЮДИ НЕ ДАВАЙТЕ СЕБЕ (ПСЯЧИТИ)!!! !!!
Київська область. Тарас Гончарук.
Аватар користувача
natkamuwa
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: 16 грудня 2014, 21:39

Re: Медицина в Голой Пристани

Повідомлення natkamuwa »

Обращались с мужем с диагнозом гипоплазия яичек gipoplaziya-yaichek.ru в клинику Альтравита. Может вам попробовать? Это клиника репродуктивной медицины, уверенна вам там помогут.
Skymall
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: 10 серпня 2021, 15:43

Re: Медицина в Голой Пристани

Повідомлення Skymall »

Доброго дня, ми нещодавно переїхали до іншого міста. Ми стежимо за своїм здоров'ям, тому насамперед потрібна декларація з сімейним лікарем ось на цьому сайті нам вдалося підібрати спеціаліста і укласти таку
Herson
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 15 грудня 2021, 15:35

Re: Медицина в Голой Пристани

Повідомлення Herson »

Так а навіщо укладати угоди? Сімейний лікар мало чим може допомогти. Якщо вже щось і трапилось зі здоров'ям то потрібно одразу звертатися в хороші та якісні клініки. Особисто я б рекомендував звертатися до приватних лікарень. Можу навіть порекомендувати одну таку, якщо комусь цікаво https://medspace.lviv.ua/
Відповісти

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей