У лютому на Херсонщині розпочнеться вакцинація від Covid-19. Та чи всі готові до щеплення?

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Відповісти
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

У лютому на Херсонщині розпочнеться вакцинація від Covid-19. Та чи всі готові до щеплення?

Повідомлення Хелла »

Вакцинуватися чи не вакцинуватися? У лютому на Херсонщину надійде перша партія вакцин проти коронавірусу. Про це повідомив директор Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко.

Віктор Короленко зазначає, область до початку щеплення від Covid-19 готова. У регіоні сформовано 44 стаціонарних пункти та 11 мобільних бригад для оперативної вакцинації, налагоджена логістика роботи.

Зазначимо, що згідно Національного плану імунізації населення вакцинування відбуватиметься у п’ять етапів та охопить усі групи ризику. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, наразі ведеться робота, аби вакцин вистачило усім охочим протягом поточного року.

Як саме відбуватиметься процес вакцинації? Які вакцини будуть надані українцям для вибору? Та скільки коштуватиме така послуга? Херсонці не приховують, інформації мало, тож чи робити щеплення проти коронавірусу більшість ще не визначилися

Аватар користувача
Alik80
Активний учасник
Повідомлень: 134
З нами з: 06 червня 2018, 21:44

Re: У лютому на Херсонщині розпочнеться вакцинація від Covid-19. Та чи всі готові до щеплення?

Повідомлення Alik80 »

Я пока подожду и посмотрю на тех, кто готов колоть себе всякуб дрянь!
из Украины
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2021, 19:20

Re: У лютому на Херсонщині розпочнеться вакцинація від Covid-19. Та чи всі готові до щеплення?

Повідомлення из Украины »

Складывается впечатление ,что людей как собак вакцинируют или стерелизируют.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей