Масова вакцинація населення від Сovid-19

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Відповісти
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Масова вакцинація населення від Сovid-19

Повідомлення Хелла »

У світі розпочалася масова вакцинація населення від Сovid-19. Програму щеплень підтримало 93 країни, серед яких і Україна. Перша поставка 117 тисяч доз до українських лікарень має відбутися вже в лютому. За словами директора Департаменту здоров’я ХОДА Віктора Короленка, вакцинація по боротьбі з коронавірусною інфекцією – найважливіше питання. Про це він зазначив під час проведення наради з лікарями.

Вакцинація допоможе створити колективний імунітет населення, тож безсумнівно першочергово отримають її люди, що постійно знаходяться у групі ризику.

За словами заступниці директора Департаменту здоров’я ХОДА Ліни Бондаревої, у світі розробляється понад 230 продуктів для щеплення. Та ще не всі готові до використання.

Херсонщина, власне як і вся Україна отримуватиме вакцину бельгійського виробництва Pfizer. Її до області привозитимуть щотижня

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей