Медики лікарні ім. Є. Є. Карабелеша надають медичну допомогу у складних умовах

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1568
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Медики лікарні ім. Є. Є. Карабелеша надають медичну допомогу у складних умовах

Повідомлення Волонтери Херсону »

2-7.jpg
2-7.jpg (54.9 Кіб) Переглянуто 2235 разів
14 березня медики лікарні ім. Є. Є. Карабелеша продовжували надавати медичну допомогу населенню.
Зокрема, у поліклініці № 1 у центрі міста пацієнти могли скористатися послугами діагностичної служби, мамографії, пройти диспансеризацію.
Так, протягом робочого дня у медичних підрозділах медичного підприємства 73 особи взяли участь у вакцинальній кампанії від Ковід-19.
В інших поліклініках близько 400 пацієнтів скористалися послугами сімейних лікарів, 230 з яких в онлайн режимі. «Вузькі» спеціалісти надали допомогу близько 100 пацієнтам. 30 осіб скористалися можливістю проведення перев’язок, маніпуляцій.
У дитячих поліклініках своя специфіка по наданню медичної допомоги. За необхідності маленькі пацієнти отримали необхідні фізіотерапевтичні процедури, послуги психолога.
До стаціонару лікарні поступило 13 пацієнтів. Яка б ситуація не складалася в обласному центрі, медики лікарні ім.Є.Карабелеша виконують свої професійні обов’язки, не без загрози для власної безпеки.
«Ми – лікарі. Наше завдання рятувати людей, їх здоров’я і життя, часом не зважаючи на власну безпеку. Сподіваємося на християнське співчуття з боку чужинців на нашій землі. Просимо, щоб пропускали швидкі допомоги за викликом і ставили себе на місце тих містян, які конче потребують термінової допомоги професійних медиків», – зауважують працівники лікарні.

Джерело: Херсонська міська рада https://miskrada.kherson.ua/news/medyky ... h-umovakh/
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей