Язва желудка

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Відповісти
Аватар користувача
deniz966
Співрозмовник
Повідомлень: 31
З нами з: 04 лютого 2015, 22:10

Язва желудка

Повідомлення deniz966 »

Все началось лет 20 назад. Обнаружили у меня гастрит. Ну лечил я его, лечил. Ну и похоже вылечил. Но вот совершенно неожиданно, после очередного медосмотра, мне поставили диагноз:"язва желудка". Пришлось опять лечиться. Не знаю как кому а мне помог, вот этот способ: http://yazvainfo.ru/zveroboy-pri-yazve- ... ishki.html
Аватар користувача
Evgenia9870
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 27 серпня 2019, 22:30

Re: Язва желудка

Повідомлення Evgenia9870 »

Для того чтобы не пичкать себя лишними препаратами, язвку желудка и гастрит лучше всего опередить! А опередить можно диетами и заботой о себе
Monica
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 11 лютого 2020, 08:46

Re: Язва желудка

Повідомлення Monica »

Язва желудка требует соответствующей диеты и контроля кислотности желудка, для этого не зря назначают плановую гастроскопию с уреазным тестом и pH-метрию, которая показывает состояние желудочного сока и состояния слизистой. Я такую процедуру провожу только под наркозом в клинике Медиленд , потому что имею сильный рвотный рефлекс, а проходить процедуру надо планово. Для меня эта клиника стала спасательным кругом, потому что у них можно проводить такую процедуру под наркозом!
Valentina7
Мовчазний
Повідомлень: 5
З нами з: 28 вересня 2020, 15:23

Re: Язва желудка

Повідомлення Valentina7 »

Язву не варто лікувати в домашніх умовах... Адже, кожен день важливий. Необхідний комплексний підхід - правильне дієтичне лікування, прийом необхідних лікувальних мінеральних вод. У цій боротьбі мені дуже допомогла Головна лікарка Багатопрофільного санаторію Теплиця - Зейкан Слава Семенівна. Лікар від Бога!
https://teplyca.com.ua/osennie-i-vesenn ... -boleznej/
Аватар користувача
Alik80
Активний учасник
Повідомлень: 134
З нами з: 06 червня 2018, 21:44

Re: Язва желудка

Повідомлення Alik80 »

Еще нервничать надо меньше
Відповісти

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей