Медичний центр «Інго»

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Відповісти
konotova
Співрозмовник
Повідомлень: 32
З нами з: 06 жовтня 2015, 14:02

Медичний центр «Інго»

Повідомлення konotova »

«Єдина краса, яку я знаю, - це здоров’я» Генріх Гейне

Як відомо, сучасні можливості профілактики не вимагають багато часу та коштів. Але, на превеликий жаль, часто люди згадують про здоров’я, коли воно починає погіршуватися.

Чи не правда, що важко уявити собі щось важливіше за власне здоров’я та здоров’я близьких?

Гармонійний розвиток особистості, здатність людини працювати, щасливе сімейне життя, народження дітей – усі ці важливі етапи життєвого шляху неможливо здійснити без наявності здоров’я.

Особливу увагу Медичний центр «ІНГО» приділяє власне профілактиці та ранній діагностиці захворювань.

Деталі та вся інформація тут - http://mcingo.com.ua/ru/articles/detskiy-massazh/


Для цього ми маємо усе необхідне: кваліфікований персонал, сучасне обладнання, зручне місцезнаходження (центр Києва) та щоденний графік роботи. Завжди можна вибрати зручний час для відвідання центру та не витрачати час на очікування у чергах.

Графік роботи: щоденно з 8:00 до 21:00

м. Київ, вул. Червоноармійська, 54-Б

(044) 591-50-20
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей