Новини адміністративних територій

Общий раздел для публикации новостей города Херсона и Херсонской области, для которых нет отдельной ветки на форуме. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Новини адміністративних територій

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 14:38

Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби протягом трьох років замість іншої юридичної особи сплачував за комунальні послуги та зв'язок

Фахівці Держфінінспекції в Рівненській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 774 тис. грн під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Протягом трьох років посадові особи лабораторного центру сплачували за комунальні і телекомунікаційні послуги, які фактично спожила інша юридична особа. Через це зайво витрачено 314 тис. грн.

Окрім того, у грудні 2014 року 204 працівникам центру за завищеними розмірами виплачено матеріальної допомоги на оздоровлення, що призвело до зайвого витрачання 421 тис. грн.

Також фінінспектори виявили зайву виплату зарплати та нестачу матеріальних цінностей.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Рівненської області.
Прес-служба Держфінінспекції в Рівненській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Новини інших інспекцій

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:25

На Львівщині Червоноградське спецуправління з гасіння териконів і рекультивації земель безпідставно преміювало працівників на понад 500 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції у Львівській області під час ревізії Відокремленого підрозділу державного підприємства «Львіввугілля» «Червоноградське спецуправління з гасіння териконів і рекультивації земель» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 730 тис. грн. Контрольний захід проведено на виконання ухвали Галицького районного суду м. Львова.

Зокрема, працівникам спецуправління всупереч законодавству зайво виплатили премій на загальну суму 520 тис. грн. Також на безпідставно виплачену премію нараховано та переказано єдиного соціального внеску на суму майже 200 тис. грн.

Матеріали ревізії передано підрозділу Національної поліції України у Львівській області.
Прес-служба Держфінінспекції у Львівській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Охорона здоров’я

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:28

На Вінниччині Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги зайво витратив на оплату праці понад 200 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 256 тис. грн.

Зокрема, бухгалтерська служба медичного закладу з порушенням законодавства виплатила надбавки працівникам, безпідставно нарахувала їм доплати за використання дезінфікувальних засобів, а також зайво переказала єдиний соціальний внесок. Це призвело до зайвого витрачання майже 212 тис. грн.

Окрім цього, у закладі охорони здоров'я за завищеною вартістю оплатили ремонтні роботи, сплатили за комунальні послуги, які спожили орендарі, тощо.

За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а до медичного центру застосовано захід впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції у Вінницькій області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

самоврядування

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:30

Фінінспектори виявили порушення в Управлінні праці та соціального захисту населення Богунської районної ради міста Житомира

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради міста Житомира виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 300 тис. грн.

Так, Житомирська дирекція УДППЗ «Укрпошта» не повернула на рахунки управління загалом 146 тис. грн соціальних допомог, які не були виплачені через смерть або відсутність за місцем проживання їх одержувачів.

Крім того, управління зайво переказало адресної державної допомоги на проживання та державної соціальної допомоги на загальну суму понад 120 тис. грн переміщеним особам, які документально не підтвердили проживання в готелях, та особам, які внесли недостовірні відомості в декларації, а отже, й не мали права на отримання допомоги від держави.

Також в управлінні зайво виплатили працівникам зарплату та безпідставно надали їм путівки на санаторно-курортне лікування, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Вторинна сировина. Металобрухт.

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:31

На Одещині на підприємстві виправної колонії встановлено нестачу металу майже на 2,5 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії ДП «Підприємство виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51)» виявили порушення, що призвели до втрат ресурсів, на суму більш як 3 млн грн. Перевірялась фінансово-господарська діяльність підприємства з 01.07.2012 по 31.08.2015.

Зокрема, фінінспектори встановили на підприємстві нестачу металу на загальну суму майже 2,5 млн грн.

Посадові особи підприємства необґрунтовано списали матеріальні цінності (технічні оливи, диски до верстатів, свердла) на загальну суму понад 400 тис. грн.

Окрім того, на підприємстві через завищення посадових окладів працівникам зайво виплатили зарплати та премії, а також сплатили єдиний соціальний внесок, що призвело до втрати 144 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції України в Одеській області.
Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Лісові вісті

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 09:43

На Харківщині Жовтневе лісове господарство замість орендаря витратило майже 300 тис. грн на утримання приміщення

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 574 тис. грн під час ревізії на державному підприємстві „Жовтневе лісове господарство”.

Зокрема, підприємство безпідставно витратило 277 тис. грн на утримання та експлуатаційне обслуговування нежитлового приміщення, яке надане в оренду Харківському обласному управлінню лісового і мисливського господарства.

Окрім того, фінінспектори встановили завищення витрат на підприємстві, що вплинуло на його прибуток, який підлягає оподаткуванню. Через це лісгосп не переказав до бюджету частини прибутку на суму 197 тис. грн.

Також підприємство втратило доходів майже на 40 тис. грн, бо за заниженими цінами реалізувало лісопродукцію.

За допущені порушення 16 посадових осіб лісгоспу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Валківський відділ Головного управління Національної поліції в Харківській області, Харківську місцеву прокуратуру № 1 Ленінського відділу. Матеріали ревізії передано до Управління Служби безпеки України в Харківській області.
Прес-служба Держфінінспекції в Харківській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Капітальне будівництво

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 10:02

Департамент капітального будівництва Одеської ОДА зайво сплатив підрядникам майже 600 тис. грн

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 600 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту капітального будівництва Одеської облдержадміністрації. Контрольний захід, проведений за зверненням департаменту через його ліквідацію, охопив період з 01.07.2013 по 01.09.2015.

Зокрема, посадові особи департаменту зайво сплатили загалом 590 тис. грн підрядним організаціям, які завищили обсяги та вартість виконаних ремонтних робіт.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, наразі підрядники вже повернули понад 300 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції України в Одеській області.
Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Аграрна сфера

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 11:21

На Дніпропетровщині КП «Агропроекттехбуд» не переказало до обласного бюджету понад 700 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Агропроекттехбуд» Дніпропетровської обласної ради» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 1,6 млн грн.

Так, протягом 2013–2014 років та 8 місяців 2015 року підприємство не переказало до бюджету області 726 тис. грн, отриманих від надання в оренду приміщень, а використало їх на власні господарські потреби.

Під час інвентаризації активів підприємства встановлено недостачу адміністративно-складського приміщення із вбудованими гаражними боксами, трансформаторної підстанції, металевого ангару, огорожі, воріт, вбиральні, комп'ютерної техніки тощо загальною вартістю понад 650 тис. грн.

Окрім того, усупереч збитковій діяльності на підприємстві безпідставно виплатили працівникам премії, надбавки тощо. Це призвело до зайвого витрачання 145 тис. грн.

Також КП «Агропроекттехбуд» безпідставно витратило кошти на оренду автомобіля та придбання пального, що не було передбачено фінансовими планами підприємства.

За недотримання законодавства з фінансових питань колишнього головного бухгалтера КП «Агропроекттехбуд» притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Дніпропетровську обласну раду, а матеріали передано до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.
Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Майно громади

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 08 ноя 2016, 11:56

Управління Одеської обласної ради з майнових відносин зайво сплатило підрядникам понад 200 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 266 тис. грн під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління Одеської обласної ради з майнових відносин.

Зокрема, посадові особи управління зайво сплатили загалом 265 тис. грн 13-ти підрядним організаціям, які завищили обсяги та вартість виконаних робіт із ремонту будівель і споруд.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, наразі підрядники вже повернули 114 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Re: Новини адміністративних територій

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:41

На Житомирщині через місцевих чиновників Овруцький міський бюджет недоотримав від забудовників понад 700 тис. грн

Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Овруцької міської ради виявили порушення, що призвели до втрат, на понад 1 млн грн.

Зокрема, посадові особи органу місцевого самоврядування не укладали із замовниками будівництва договорів пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Овруча. Через це міський бюджет недоотримав понад 700 тис. грн.

Окрім того, у міській раді зайво сплатили загалом 161 тис. грн підрядним організаціям, які завищили вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Також міська рада виділила із бюджету розвитку 153 тис. грн КП «Комунальник», яке безпідставно використало їх на поточні витрати, зайво виділила дотації юридичній особі, за завищеною вартістю оплатила послуги.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.


Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Одещина фінансова

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 15:28

Фінінспектори Одещини виявили втрат на понад 600 тис. грн в Любашівській центральній районній лікарні

Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області


Під час ревізії в Любашівській центральній районної лікарні фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 617 тис. грн. Перевірялась фінансово-господарська діяльність медичного закладу за період з 01.07.2013 по 31.12.2015.

Зокрема, у лікарні зайво виплатили працівникам зарплату та переказали єдиний соціальний внесок, що призвело до втрати 223 тис. грн.

Окрім того, посадові особи медичного закладу коштом загального фонду покрили витрати, які мали здійснюватись коштом спеціального фонду, через що з порушенням витрачено 250 тис. грн.

Також у лікарні замість орендарів сплатили 17 тис. грн за електроенергію та природний газ, переплатили 51 тис. грн за ремонтно-будівельні роботи, зайво списали паливно-мастильні матеріалів на 12 тис. грн.

Водночас місцевий бюджет недоотримав 43 тис. грн, бо посадові особи медичного закладу не переказали відшкодовані суми фінансових порушень, які фахівці інспекції виявили у попередніх роках.

За недотримання законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб лікарні притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Більше новин: http://dasu.odessa.gov.ua

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Самоврядування. Фінансовий контроль громад.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 28 дек 2016, 17:16

Одеські аудитори виявили втрат на майже 126 тис. грн під час ревізії Великомихайлівської селищної ради

Під час позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Великомихайлівської селищної ради фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 126 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2016 по 01.10.2016 року.

Зокрема, під час проведення інвентаризації аудитори встановили нестачу меблів та тротуарної плитки на загальну суму майже 53 тис. грн.

Також в селищній раді зависили обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт, які проводились у Великомихайлівському районі, через що зайво витрачено 61 тис. грн, та зайво сплатили майже 11 тис. грн зарплати та єдиного соціального внеску.

Завдяки заходам, що їх вжили аудитори, під час ревізії відшкодовано 30 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали позапланової ревізії передано в Роздільняську місцеву прокуратуру.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Новини адміністративних територій

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 22 май 2017, 15:19

Апаратом Південного офісу Держаудитслужби буде проведено 23.05.2017 року з 14.00 до 16.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 724-35-18.
На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу по роботі з персоналом Маломанова Ірина Геннадіївна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Соціальна сфера. Фінконтроль і взаємодія.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 25 май 2017, 14:33

25.05.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за телефоном 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Риженко Лариса Григорівна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Громади протидіють корупціонерам.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 12 июн 2017, 13:01

Держаудитслужба повідомляє

Бюджетним корупціонерам - громадська протидія

Шановні жителі Херсонщини! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів за номером у місті Херсоні 0552 263628

Законодавством передбачено участь громадськості в антикорупційних заходах (стаття 21 Закону України «Про запобігання корупції»). Крім того, наказом Державної аудиторської служби України від 04.10.2016 № 101 затверджений Порядок функціонування телефону довіри у Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах.
Отже, громадяни мають право на оперативне повідомлення, по суті, без пустих балачок і зайвих емоцій, органу державного фінансового контролю про правдиві факти щодо вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, реальний чи потенційний конфлікт інтересів тощо.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Фінконтроль. Агросфера і природокористування

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 22 июн 2017, 16:31

23.06.2017 року з 14.00 до 15.00 - «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 492145. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Телефонна лінія державного аудитора.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 10 июл 2017, 09:36

10.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Щербенок Владислав Вікторович.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Аграрії отримали аудиторські пропозиції.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 22 сен 2017, 14:26

Херсонські аудитори рекомендують покращити діяльність дослідного господарства «Піонер»

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Дослідне господарство «Піонер» Інституту зрошуваного землеробства НААН України за період з 01.04.2015 по 01.07. 2017.

В полі зору державних аудиторів – показники щодо використання земель і сільськогосподарської техніки, створення сталої кормової бази тваринництва.

Зокрема, щоб покращити діяльність аграріїв, державні аудитори рекомендують здійснити низку заходів з підвищення ефективності управління коштами і майном Підприємства. Приміром, завдяки впровадженню дієвої системи внутрішнього контролю на агровиробництві.

На Підприємстві завищили сукупні витрати на загальну суму 233,12 тис. грн (після надання матеріальних цінностей іншій установі), що призвело до зменшення прибутку на відповідну суму. Тому державні аудитори запропонували врахувати такі видатки при формуванні і затвердженні фінансових планів на наступні періоди.

Фахівці наголошують на необхідності розробки прийнятної сівозміни агрокультур, яка б повною мірою врахувала місцеві природні умови у Нововоронцовському районі.

Також залишаються актуальними питання щодо повноти відображення в обліку майна Підприємства.

Рекомендації аудиторів надано заради ефективнішого внутрішнього землевпорядкування на прикладі окремого господарства.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія з кадрових питань державних аудиторів

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 27 авг 2018, 09:45

27.08.2018 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 490424. На запитання відповідатиме завідувач сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Херсонщина протидіє бюджетним корупціонерам

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 18 мар 2019, 09:30

Антикорупційний аудиторський зв’язок з громадянами

Діалоги у кадровій площині

18.03.2019, 10.00-11.00 На запитання відповідає завідувач сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна. Телефонуйте - 0552 490424.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Изображение

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Прочее»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость