Взаємодія владних структур

Публікація та обговорення новин, які не входять до інших розділів. Тут можна знайти новини з усіх інших сфер життя. Користувачі можуть обговорювати події, що відбуваються в Херсонській області та їх вплив на суспільство. Тут також можна знайти поради та рекомендації щодо підвищення якості життя в області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Взаємодія владних структур

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Кабмін, Мінфін та Держаудитслужба обговорили ризики перехідного періоду у процесі модернізації української системи бухгалтерського обліку
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Сьогодні у межах спільної ініціативи Міністерства фінансів України та Державної аудиторської служби України у приміщенні Держаудитслужби проведено круглий стіл «Модернізація вітчизняної системи бухгалтерського обліку», черговим кроком якої є запровадження з 01 січня 2017 року нових національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі та відповідного Плану рахунків.

У заході взяли участь заступник директора Департаменту фінансової політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Інна Дмитренко, заступник директора Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку – начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Людмила Гапоненко, заступник начальника Управління методології бухгалтерського обліку Ганна Нікітан.

Держаудитслужбу представляли заступник Голови Держаудитслужби Юлія Солянік, перший заступник Голови Держфінінспекції Олександр Шкуропат та керівники зацікавлених структурних підрозділів.

Під час круглого столу увагу було зосереджено на ризиках перехідного періоду у процесі модернізації української системи бухгалтерського обліку, на ключових аспектах змін у системі, які мають бути враховані при організації та проведенні контрольних заходів, що здійснює Держаудитслужба. Крім того, учасники обговорили можливості проведення спільних організаційних, інформаційно-роз'яснювальних та навчальних заходів з питань модернізації вітчизняної системи бухгалтерського обліку.

Насамкінець сторони висловили спільну зацікавленість у продовжені практичного співробітництва у цій сфері, адже жодна реформа не буде результативною без забезпечення ефективної взаємодії усіх її учасників.
Більше аудиторських новин: https://dkrs.gov.ua/kru/uk/index
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Держаудитслужба повідомляє

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Суттєві проблеми у збереженні й ефективному використанні лісових ресурсів виявила Держаудитслужба під час контрольних заходів на агролісогосподарських підприємствах
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Держаудитслужба провела контрольні заходи (аудити і ревізії) на 24 агролісогосподарських підприємствах та виявила низку проблемних питань, які негативно впливають як на діяльність цих підприємств, так і на збереження й ефективне використання державних лісових ресурсів. Під час контрольних заходів було охоплено період діяльності підприємств з 2012 по 2016 рік.

Однією з головних проблем агролісогосподарських підприємств є відсутність належного контролю з боку керівництва цих підприємств за збереженням та ефективним використанням лісових ресурсів. Про це свідчать незаконні та самовільні рубки лісів на землях цих підприємств. Держаудитслужба спільно із лісовою охороною підприємств та Державною екологічною інспекцією України виявили таких рубок на суму 32 млн грн.

На одному з тернопільських підприємств протягом 2012-2016 років виявлено самовільні (незаконні) рубки дерев на суму майже 10 млн грн, а в Житомирській області на чотирьох агролісогосподарських підприємствах – на 8,6 млн грн. Аналогічні випадки виявлено в Рівненській (на 4 млн грн), Чернівецькій (на 2,8 млн грн) та Хмельницькій (на 2,6 млн грн) областях.

Ще однією проблемою, виявленою під час контрольних заходів є розпорошеність земель лісового фонду між різними власниками. У віданні Державного агентства лісових ресурсів України перебуває 73 % від загальної площі земель лісового фонду України, решта – це ліси Міністерства оборони України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, комунальні ліси тощо. Це, зі свого боку, призводить до послаблення контролю за їх використанням та збереженням.

Як з’ясувалося під час контрольних заходів, частина земель лісового фонду агролісогосподарських підприємств перебуває в незаконному використанні сторонніх фізичних осіб. Шкода від самовільного зайняття земельних ділянок окремих підприємств та їх нецільового використання становить майже 13 млн грн.

На збереження земель лісового фонду негативно впливає і відсутність у окремих підприємств правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Зокрема, ДП «Шосткинський агролісгосп» (Сумська область) має державні акти на право постійного користування лише на 7 тис. га земель лісового фонду із 12,2 тис. га, що належать цьому підприємству. На заліснення решти земельних ділянок (5,2 тис. га), на які у цього агролісгоспу немає правовстановлюючих документів, підприємство витратило понад 0,4 млн грн. Такі самі факти виявлено у Львівській (немає документів на 7,9 тис. га) та в Черкаській (немає документів на 1,6 тис. га) областях.

Слід зазначити, що відсутність у підприємств правовстановлюючих документів на земельні ділянки зазвичай є своєрідною передумовою до подальшого відчуження цих земель органами місцевого самоврядування.

Як з’ясували фахівці Держаудитслужби, агролісогосподарські підприємства недоотримали понад 13 млн грн через реалізацію продукції за цінами, нижчими від ринкових цін та від собівартості. Серед інших причин недоотримання прибутку: невиконання вимог законодавства щодо продажу необробленої лісопродукції на аукціонах, відрахування на утримання обласних об’єднань агролісництв, надання благодійних допомог тощо.

На утримання Обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс», Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» та Обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» підпорядковані їм агролісгоспи переказали понад 8,5 млн грн.

Спеціалізоване комунальне підприємство «Райліс» (Черкаська область), Богородчанський спеціалізований агролісгосп (Івано-Франківська область), ДП «СЛАП Рокитнівський держспецлісгосп», ДП «СЛАП Дубровицький держспецлісгосп» (Рівненська область) та інші недоотримали майже 4,7 млн грн доходу через реалізацію деревини та дров за заниженими цінами.

Загальна сума порушень, виявлених під час ревізій на агролісогосподарських підприємствах, становить 82 млн грн. Зокрема, це незаконні й самовільні рубки лісів (32 млн грн), шкода від самовільного зайняття земельних ділянок та їх нецільового використання (13 млн грн), занижена вартості продукції агролісогосподарських підприємств, продаж необробленої лісопродукції не на аукціонах, відрахування на обласні об’єднання агролісництв (13 млн грн) тощо.

За результатами проведених контрольних заходів Держаудитслужба надала пропозиції Кабінетові Міністрів України, зокрема, щодо проведення суцільної інвентаризації земель лісового фонду, чіткого їхнього розподілу між власниками, пришвидшення оформлення землевпорядної документації з видачею державних актів на право постійного користування земельними ділянками.

Більше новин: https://dkrs.gov.ua/kru/uk/index
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Міжнародна зустріч.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Делегація Держаудитслужби вивчала досвід Офісу інформаційних технологій мерії м. Балтимора та Американського центру державного аудиту
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Делегація Держаудитслужби, яка перебуває з робочим візитом у США, 06 квітня ц.р. вивчала роботу Офісу інформаційних технологій мерії міста Балтимора (Mayor’s Office of Information Technology (MOIT). Офіс інформаційних технологій мерії в Балтиморі застосовує принципи електронного урядування і передові технології управління. Представники офісу CitiStat в мерії поділились практичним досвідом, наприклад, щодо особливостей процедури закупівлі автотранспорту, чи встановлення граничних термінів ремонту доріг (у Балтиморі – до 48 годин від часу отримання повідомлення про пошкодження дорожнього полотна).

Наступна зустріч – з Американським центром державного аудиту, Інститутом міжнародних аудиторів, один з підрозділів якого розташований в Балтиморі (American Center for Government Auditing (ACGA)), – відбувалася за допомогою Skype. Учасники зустрічі обговорили, зокрема, як американський Центр державного аудиту просуває професійну практику аудиту серед своїх членів у державному секторі.

Акцент було зроблено на перевагах від функціонування такої мережі аудиторів для забезпечення ефективного керівництва, комунікації, співпраці і безперервної освіти.

Як повідомлялося, делегація Державної аудиторської служби України на запрошення американської сторони бере участь у навчальній програмі «Державна аудиторська служба: інструменти ефективного внутрішнього контролю й системи аудиту бюджетних установ» проекту «Навчальні програми професійного зростання», яка відбувається у США з 27 березня до 9 квітня 2017 року. Організацію візиту українських аудиторів забезпечили американські колеги.

Більше аудиторських новин:
https://dkrs.gov.ua/kru/uk/index
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Навчання аудиторів.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

У Черкасах для державних аудиторів відбулося навчання з проведення контрольних заходів місцевих бюджетів

Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Наприкінці травня 2017, в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області (м. Черкаси) відбулося виїзне навчання на тему «Організація та проведення контрольних заходів місцевих бюджетів». Навчання проводилося відповідно до Плану заходів з підвищення кваліфікації працівників органів державного фінансового контролю з питань здійснення державного фінансового контролю на 2017 рік.

Від центрального апарату Держаудитслужби участь у навчанні взяли директор Департаменту контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Ольга Поліщук, директор Департаменту у соціальній галузі та сфері культури Ірина Чернишева та директор Департаменту контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів та місцевих бюджетів Тетяна Марчук. Територіальні ж органи Держаудитслужби на семінарі представили працівники з 9-ти областей. Зокрема, це були начальники відділів контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації; у соціальній галузі та культурі; в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами. У заході також взяли участь заступники керівників управлінь та офісів Держаудитслужби, які координують роботу згаданих відділів.

Під час навчання згадані директори департаментів Держаудитслужби обговорили низку проблемних питань, що виникають під час проведення контрольних заходів (ревізій та аудитів) місцевих бюджетів, та відповіли на запитання учасників заходу.

Більше аудиторських новин: https://dkrs.gov.ua/kru/uk
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Пряма лінія аудитора

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

21.06.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 493077. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Поліщук Олександр Кіндратович.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

На дзвінки громадян відповідатимуть аудитори.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Прямі телефонні лінії Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на липень 2017 року
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області будуть проведені:
03.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 491058. На запитання відповідатиме начальник відділу організаційної роботи Терещенко Вікторія Володимирівна.
06.07.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 263628. На запитання відповідатиме начальник юридичного відділу Кальницька Марія Іванівна.
07.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 493077. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Поліщук Олександр Кіндратович.
10.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.
12.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Риженко Лариса Григорівна.
14.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490520. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Осадча Надія Василівна
17.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 490424. На запитання буде відповідати в.о. завідувача сектору роботи з персоналом Чікалова Вікторія Олексіївна.
21.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 492145. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.
28.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 223874. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, ЖКГ, інфраструктури, зв'язку та фінансових послуг Денисенко Вікторія Борисівна.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Re: Взаємодія владних структур

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Державні аудитори прискіпливо розглядають звернення громадян

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

У І-ому півріччі 2017 до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області надійшло 15 звернень громадян, у тому числі колективних - 2. Наприклад, на 4 звернення надано роз’яснення, 3 – вирішено позитивно, 3 звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 4 звернення перебувають у стадії розгляду. Найбільша кількість звернень - з питань праці і заробітної плати та соціального захисту.

З метою підвищення ефективності зворотного зв’язку із громадськістю, здійснення державного фінансового контролю, в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області понад 10 років функціонує «телефон довіри», за яким громадяни, підприємства, установи та організації можуть звертатися зі скаргами, запитаннями і пропозиціями.

Загалом за «телефоном довіри» 0552 263628 отримано 7 повідомлень про ймовірні порушення при витрачанні бюджетних коштів. Зокрема, 2 - щодо нарахування і виплати заробітної плати, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат. Ще за двома дзвінками громадянам надано роз'яснення норм діючого законодавства, що регулюють діяльність Держаудитслужби.
Відповідно до Графіку особистого прийому керівництво Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області здійснює особистий прийом громадян.

Усі звернення розглянуто об`єктивно та своєчасно. За результатами розгляду звернень прийнято законні рішення і надано обґрунтовані відповіді. Упродовж I півріччя 2017 року випадків щодо надходження повторних звернень громадян, безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень не встановлено.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Фахівець з питань держфінконтролю - на телефонному зв’язку

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

31.08.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія»
за телефоном 0552 490520. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Нарченко Олена Віталіівна.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Про кадрову роботу херсонської аудиторської служби.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

17.10.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490424. На запитання буде відповідати в.о. завідувача сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Взаємодія держаудиторів з мешканцями Херсонщини.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Пряма лінія з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області:
05.02.2018 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання відповідатиме заступник начальника Управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційна взаємодія аудиторів з громадами Херсонщини

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

ССпільна взаємодія

БЮДЖЕТНІ ВІДНОСИНИ – БЕЗ КОРУПЦІОНЕРІВ


Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
державних аудиторів у Херсоні 0552 263628.


До корупційних злочинів належать:
1. Активний та пасивний підкуп посадових осіб.
2. Спроба отримання прямо чи опосередковано чиновником або особою, яка здійснює публічні функції, будь-яких предметів грошової вартості, а також іншої користі, такої, як подарунок, послуга, обіцянка або перевага для себе або іншої особи.
3. Активна та пасивна «торгівля впливом».
4. Відмивання доходів, отриманих від корупції.
5. Використання рахунків для відмивання коштів, отриманих від корупційних злочинів.

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем.

«Телефон довіри» 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).
Сторінка Управління на Фейсбук:
https://www.facebook.com/pg/khersondasu ... e_internal

Електронна пошта - kherson@dkrs.gov.ua

Отримана інформація буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Взаємодія аудиторів з громадяними триває

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

27.09.2018, з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області 0552 491058. На запитання відповідатиме начальник відділу організаційної роботи Терещенко Вікторія Володимирівна.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Взаємодія з питань держфінконтролю на Херсонщині

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами

Триває проведення «прямих телефонних ліній» заради підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця, з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». 19 грудня, знову на зв’язку, начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Громадяни Херсонщини інформують про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та можуть надати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу державних аудиторів - kherson@dkrs.gov.ua.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.

Сторінка Управління на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/khersondasu

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про фінансові порушення на підконтрольних об’єктах бюджетної сфери.

Довідково:
- у І-ому півріччі 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;
- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;
-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Чергова телефонна лінія з бюджетного контролю

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Державні аудитори Херсонщини, під час прямих телефонних ліній, запланували телефонне спілкування з громадянами загалом на понад півтисячі хвилин протягом січня 2019.

Приміром, 08.01.2019, з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 492145. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційна взаємодія з херсонськими аудиторами

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Антикорупційна мова для бюджетної Херсонщини


Прямі телефонні лінії державних аудиторів з громадянами, які відбудуться упродовж липня 2019:

02.07.2019, 10.00-11.00, на запитання відповідає заступник начальника Управління - начальник відділу контролю у сфері закупівель Щербенок Владислав Вікторович, за номером 0552 263672.

05.07.2019, 10.00-11.00, на запитання за номером 0552 491058 відповідає головний спеціаліст сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби Козлов Олександр Олександрович.

09.07.2019, 10.00-11.00, «пряма телефонна лінія» 0552 493077. З громадянами говорить заступник начальника Управління - начальник відділу контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів та місцевих бюджетів Поліщук Олександр Кіндратович.

12.07.2019, з15.00- 16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 490520. На лінії - начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Нарченко Олена Віталіівна.

17.07.2019, 10.00-12.00, на лінії - начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Круковський Дмитро Валерійович. Номер телефону - 0552 226485.

19.07.2019, 09.00-10.00, «пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 492145. На зв’язку - начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.

22.07.2019, 10.00-11.00, на лінії - завідувач сектору роботи з персоналом Чікалова Вікторія Олексіївна. Телефонуйте - 0552 490424.

25.07.2019, 15.00-16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Риженко Лариса Григорівна.

26.07.2019, 10.00-11.00, на лінії - начальник відділу організаційної роботи Терещенко Вікторія Володимирівна, телефон для зв’язку - 0552 491058.

Крім того, громадяни Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансової дисципліни на об’єктах бюджетної сфери за телефоном (0552) 263628 або надсилати інформацію на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua


Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційна взаємодія з аудиторами Херсонщини

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

На аудиторському контролі – звернення громадян

У першому півріччі 2020 року до Управління звернулось 35 громадян з 32 зверненнями, з яких від громадян поштою надійшло 20 звернень. До речі, більше половини з них отримано через органи влади (12).

Відповіді надано на 24 звернення, 8 залишаються на стадії розгляду.

Люди зверталися з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади (12), підприємств та установ (14), трудового законодавства і оплати праці (3), сфери аграрної політики та земельних відносин (1) та з інших питань (2).
Всі звернення розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. Громадянам своєчасно надані обґрунтовані відповіді. За результатами 24 розглянутих звернень надано роз’яснення (15). 4 звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора, 5 звернень вирішено позитивно.
З метою вдосконалення поінформованості громадян Управлінням застосовується практика розміщення інформації про проведення комплексних ревізійних дій. За звітний період через засоби масової інформації громадян поінформовано 77 разів про функціонування телефону довіри. Номер «телефону довіри» Управління (0552)-26-36-28 доведено до громадськості через засоби масової інформації.

Крім того, з метою забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Управління для надання відповідей на запитання громадян проведено 30 прямих телефонних ліній у звітному періоді. Відповідні анонси розміщено на веб-сайтах.

Заради підвищення ефективності зворотного зв’язку кожен громадянин може по суті інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надсилати інформацію цілодобово на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Повернутись до “Інше”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей