Рекомендації держаудиторів - теплопостачальному підприємству

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 826
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Рекомендації держаудиторів - теплопостачальному підприємству

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 29 июл 2021, 11:58

Херсонська теплопостачальна організація, за результатами фінансового аудиту, отримала фахові рекомендації

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Херсонські аудитори, відповідно до Планових відомчих заходів, провели державний фінансовий аудит діяльності Міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» за період з 01.01.2018 по 31.12.2020 і встановили неефективні управлінські рішення.

Зокрема, тарифи на централізоване опалення, затверджені рішеннями виконкому Херсонської міськради від 22.02.2018 №33 та 18.12.2018 №422, не покрили всіх виробничих витрат. Звісно, від такого навантаження «постраждав» бюджет Херсона, адже Підприємству було надано 49,7 млн грн фінпідтримки на відшкодування різниці в тарифах упродовж останніх трьох років.

Крім того, через недостатність фінресурсів для відшкодування різниці в тарифах Підприємство недоотримало з бюджету 63,6 млн грн. Треба зазначити, що різниця в тарифах сягнула рівня майже 113,4 млн грн протягом 2018-2020 років.

Ось чому Підприємству було нараховано санкції за невиконання законодавства та договірних умов. При цьому обсяги зайвих витрат склали понад 38,9 млн грн. у тому числі, за порушення термінів розрахунків МКП «Херсонтеплоенерго» за користування кредитними коштами МБРР.

А з причини непроведення належної договірної та позовної роботи, в межах терміну позовної давності, МКП «Херсонтеплоенерго» може позбутися права стягнути борги на суму понад 43,3 млн грн.

Фахівці підготували тепловикам низку конкретних пропозицій (рекомендацій) для покращення системного контролю за використанням комунального майна, якісного і своєчасного надання послуг, вдосконалення діяльності фінансово-бухгалтерських та юридичних служб тощо.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость