Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за січень–червень 2021 року

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за січень–червень 2021 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
за січень–червень 2021 року

Демографічна ситуація

Чисельність наявного населення Херсонської міської територіальної громади (без урахування с.Садове та с-ща Придніпровське), за оцінкою, станом на 1 червня 2021р. становила 319,4 тис. осіб. Упродовж січня–травня 2021р. чисельність населення зменшилась на 1698 осіб.

Доходи населення

Сума заборгованості з виплати заробітної плати за травень 2021р. по Херсонській міській територіальній громаді збільшилась на 13,7%, або на 1,6 млн.грн. Обсяг невиплаченої заробітної плати на 1 червня 2021р. становив 13,0 млн.грн. Сума боргу на підприємствах, які припинили подавати звіти у 2019-2020 роках, на 1 червня 2021р. становила 350,0 тис.грн.

Промисловість

Промисловими підприємствами Херсонської міської територіальної громади у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів у січні–червні 2021р. проти січня–червня 2020р. зменшено виробництво олії соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих та рафінованих (крім хімічно модифікованих), масла вершкового жирністю не більше 85%, йогурту рідкого та сквашеного молока ароматизованого (молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, ароматизованих або з додаванням фруктів, горіхів або какао), водночас, збільшено виробництво сумішей соків фруктових та овочевих, пюре та пасти томатних концентрованих, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, борошна пшеничного чи пшенично-житнього, хлібу та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання, тортів, печива солодкого (уключаючи сендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритого шоколадом або іншими сумішами, що містять какао.
У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності збільшено виробництво піддонів плоских та обичайок, з деревини, водночас, зменшено виробництво журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону.
У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зменшено виробництво мiшків та пакетів (у т.ч. конусоподібних), з полiмерів етилену (не включаючи із синтетичних текстильних матеріалів), сумішей будівельних сухих (крім розчинів бетонних, готових для використання), водночас, збільшено виробництво труб, трубок та шланг, жорстких, з полімерів етилену, плит, листів, плівки, фольги та стрічок, з поруватих полімерів стиролу.
За січень–травень 2021р. промисловими підприємствами Херсонської територіальної громади реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 6069,3 млн.грн.

Будівельна діяльність

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами Херсонської міської територіальної громади у січні–червні 2021р. становив 307,4 млн.грн, що складає 62% від загального обсягу.

Транспорт

У січні–червні 2021р. підприємствами транспорту Херсонської територіальної громади перевезено 297,4 тис.т вантажів, виконано вантажообіг у обсязі 119,0 млн.ткм, що склало відповідно 87,1% та 77,9% від обсягів січня–червня 2020р. Пасажирським транспортом (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 21682,1 тис. пасажирів, що на 4,6% менше, ніж у січні–червні 2020р. Пасажирообіг зменшився на 10,1% і становив 226,4 млн.пас.км.

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за січень–травень 2021 року становив 122,4 млн.дол. США, імпорту – 49,2 млн.дол. США Порівняно з січнем–травнем 2020 року експорт збільшився на 47,3%, імпорт – на 24,5%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 73,2 млн.дол. США (у січні–травні 2020 року – 46,9 млн.дол. США).
Зовнішньоторговельні операції товарами підприємства Херсонської міської територіальної громади здійснювали з партнерами 84 країн світу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість