Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за січень–листопад 2021 року

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за січень–листопад 2021 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
за січень–листопад 2021 року

Демографічна ситуація

Чисельність наявного населення Херсонської міської територіальної громади (без урахування с.Садове та с-ща Придніпровське), за оцінкою, станом на 1 листопада 2021р. становила 317,5 тис. осіб. Упродовж січня–жовтня 2021р. чисельність населення зменшилась на 3604 особи.

Доходи населення

Сума заборгованості з виплати заробітної плати за листопад 2021р. по Херсонській міській територіальній громаді зменшилась на 5 млн.грн. Обсяг невиплаченої заробітної плати на 1 грудня 2021р. становив 15,8 млн.грн. Сума боргу на підприємствах, які припинили подавати звіти у 2019-2020 роках, на 1 грудня 2021р. становила 350,0 тис.грн.

Промисловість

Промисловими підприємствами Херсонської міської територіальної громади у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів у січні–листопаді 2021р. проти січня–листопада 2020р. зменшено виробництво пюре та пасти томатних концентрованих, олій соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих та рафінованих (крім хімічно модифікованих), масла вершкового жирністю не більше 85%, йогурту рідкого та сквашеного молока ароматизованого (молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, ароматизованих або з додаванням фруктів, горіхів або какао), борошна пшеничного чи пшенично-житнього, хлібу та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання, водночас, збільшено виробництво сумішей соків фруктових та овочевих, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, тортів, печива солодкого (уключаючи сендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритого шоколадом або іншими сумішами, що містять какао.
У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності збільшено виробництво піддонів плоских та обичайок, з деревини, водночас, зменшено виробництво журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону.
У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зменшено виробництво труб, трубок та шланг, жорстких, з полімерів етилену, водночас, збільшено виробництво плит, листів, плівки, фольги та стрічок, з поруватих полімерів стиролу, розчинів бетонних, готових для використання, сумішей будівельних сухих (крім розчинів бетонних, готових для використання).
За січень–жовтень 2021р. промисловими підприємствами Херсонської територіальної громади реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 12331,6 млн.грн.

Будівельна діяльність

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами Херсонської міської територіальної громади у січні–листопаді 2021р. становив 652,5 млн.грн, що складає 56,2% від загальнообласного обсягу.

Транспорт

У січні–листопаді 2021р. підприємствами транспорту Херсонської територіальної громади перевезено 669,8 тис.т вантажів, виконано вантажообіг у обсязі 266,9 млн.ткм, що склало відповідно 87,1% та 90,5% від обсягів січня–листопада 2020р. Пасажирським транспортом (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 38964,6 тис. пасажирів, що на 8,5% менше, ніж у січні–листопаді 2020р. Пасажирообіг зменшився на 13,8% і становив 413 млн.пас.км.

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за січень–жовтень 2021 року становив 248,6 млн.дол. США, імпорту – 108,5 млн.дол. США Порівняно з січнем–жовтнем 2020 року експорт збільшився на 73,2%, імпорт – на 19%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 140,1 млн.дол. США (у січні–жовтні 2020 року – 53,1 млн.дол. США).
Зовнішньоторговельні операції товарами підприємства Херсонської міської територіальної громади здійснювали з партнерами 108 країн світу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість