Як благодійна кухня допомагає херсонцям

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Як благодійна кухня допомагає херсонцям

Повідомлення Волонтери Херсону »

У Херсоні дев'ять місяців тому почала працювати благодійна кухня фонду Святого Мартіна. Тут об'єдналися однодумці, щоб допомогти з гарячим харчуванням маломобільним мешканцям, багатодітним родинам та людям, які в прифронтовому місті залишилися без заробітку.
Продуктами фонду допомагають іноземні донори. А також сам Папа Римський Франциск піклується та спонсорує обіди для херсонців.
У відео волонтерки благодійної кухні розповіли журналістам "Вгору" як працює кухня та що їх мотивує.
Над відео працювали Тетяна Набатова, Устин Данчук, Ліза Жарких.



Сьогодні ми готуємо суп на основі качиного бульйону, який вже майже готовий до подачі. Для мене, зайняття на кухні - це спосіб уникнути зайвого стресу, адже тут, серед шуму кухонної техніки, ми нічого не чуємо ззовні. Завтра ми плануємо приготувати рисовий суп, використовуючи доступні продукти. Незважаючи на обмежений асортимент, ми задовольняємо потреби наших відвідувачів, які висловлюють подяку і часто просять добавки.

Вже дев'ять місяців я працюю на цій кухні, хоча за фахом не є кухарем. Проте, коли мені запропонували цю роботу, я погодився, бажаючи хоч якось допомогти нашим людям у цей складний час. Спочатку було непросто адаптуватися до готування на таку кількість людей - 300 порцій, але завдяки Інтернету та власному бажанню ми досягли успіху.

Серед тих, хто користується послугами нашої кухні, - пенсіонери, безробітні, діти, а також бездомні, які втратили житло після підтоплення. Ми також дбаємо про тварин, використовуючи залишки їжі для їх годування.

На території працюють дві кухні: одна з них - це наша кухня, а інша починає роботу з ранку, готуючи до 500 порцій на день. Цей проект підтримується благодійним фондом святого Мартіна, іноземними донорами, друзями та Ватиканом. З початку роботи ми значно збільшили кількість готових обідів до 1100 на день, особливо після затоплення Херсона, коли ми розширили команду волонтерів для допомоги постраждалим.

Люди, які потребують допомоги, можуть звернутися до нас безпосередньо або через ОСББ. Всі волонтери приєдналися до нас добровільно, дізнавшись про проект через Інтернет або від знайомих.

Вгору. Херсон
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей