Плановые отключения света в Херсоне

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

Плановые отключения света в Херсоне

Повідомлення Хелла »

Херсонские городские электросети сообщают, что в связи с проведением плановых капремонтов и техобслуживания трансформаторных подстанций, воздушных линий электропередач, в апреле 2013 года (в рабочее время, если нет дополнительных примечаний) будет проводиться обесточивание следующих адресов:

16 апреля – ул. Ладычука, Зеленая, Севастопольская, Кременчугская, пер. Смоленский, ул. Пугачева, Кооперативная, пер. Спортивный, Бугский, ул. Шевченко, И. Кулика, Калинина, Черноморская, Выдригана; пос. Киндийка: ул. Кирова, Ватутина, Колодезная, Олешковская, Николаева, Энергетиков, Херсонская, Мирная, Титова, Казацкая, Б. Гринченко, Яворницкого, Интернациональная, Чернявского, Чаривна, Крайняя, Антоновская, Днепровой чайки, Каскадная, Джанкойская, 26-я, 27-я, 28-я, 29-я, 30-я, 31-я, 32-я, 33-я, 34-я Восточные, Дубасова;

С 9:00 16 апреля до 16:00 19 апреля (без включения на ночь) - пос. Петровка: ул. Садовая;

16-17 апреля – ул. Днепрпетровская, Фабричная, Шмидта, пер. Речной, Батарейный, Торпедный, ул. Ладычука, Короленко, Тарана, Кременчугская, Сакко и Ванцетти, Матросская, Д. Бедного, Субботы, пер. Сивашский, Очеретный, Вербный, Каменный, Высокий, ул. Перекопская, Волгоградская, Старостина, пер. Авиаторский;

17 апреля – пр. 200 лет Херсона, 15, 17, 19, ул. Бучмы, 16,

Николаевское шоссе (территория ботанического сада);

17-18 апреля – ул. Московская, Кременчугская, Киевская, Гагарина, Котовского, Украинская, 79;

пос. Киндийка: ул. Фурманова, Севастопольская, Молодежная, Полевая, Степовая, 24–33-я Восточные, Пархоменко, Орджоникидзе, Гвардейская, Пионерская, Л. Толстого, Пацаева, Гоголя, Херсонская, Щорса, Комсомольская, Фрунзе, Молодежный пляж;

18 апреля – ул. Поповича, 3, 40 лет Октября, 136, 136а;

пос. Антоновка: ул. Белинского, Шахтерская, Пирогова, Крымская, Строителей, Лазарева, Горького, О. Кошевого, Терешковой, З. Космодемьянской, Буденного, Маршака, Лермонтова, Комарова, Микояна, П. Морозова, Быковского, Мересьева, Юбилейная, Советская, Шевченко, Некрасова, Железнодорожная, Краснофлотская, Пограничная, Днепровская;

19 апреля – пос. Киндийка: ул. Полевая, Степовая, Комсомольская, Щорса, Есенина, Гайдара;

пос. Стеклотара: ул. Каховская, Новозаводская, Каховская, Полярников, Чапаева, Танкистов, П. Железняка, пер. Промышленный, Консервный, Киндийское шоссе, 1;

19-20 апреля – ул. М. Фортус, Островская, пер. Проточный, ул. Пятихатская, Нефтегавань, 1-я, 2-я, 3-я Судостроительные, Стеблиевская, проезд Камышовый, ул. 1-я, 2-я, 3-я Рыбные;

19 и 22 апреля – ул. Димитрова, 8, Благоева, 6, Ст. Укрниоз;

22 апреля – ул. Черноморская, 25, 27, 29, 41, Калинина, К. Либкнехта, Литейная, Куйбышева, Гражданская, Запорожская, пер. Полтавский, Коммунальная;

22-30 апреля – пос. Петровка: ул. Садовая, Комсомольская;

23 апреля – ул. 1-я Приднепровская, 2-я Приднепровская, 3-я Приднепровская, пер. 1-й Приднепровский, 2-й Приднепровский, 1-й Парковый, 2-й Парковый, пл. Тутушкина, 9;

23-24 апреля – пр. Ушакова, 16а, 20;

24 апреля – ул. Космическая, Дровникова, Бойко, Королюка, Бучмы, Безродного, Тургенева, Достоевского, Бегмы, Фонвизина, Огарева, Державина, Нестерова, 1-я, 2-я, 3-я, 4-я, 5-я, 6-я Полевые, Литвинова, Антипенко, Блюхера, Макаренко, Кольцова;

25 апреля – Николаевское шоссе, 23, ул. Р. Люксембург, 4.

http://ksza.ks.ua/news/planovye-otklyuc ... rsone.html
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей