Результати

Новости финансов. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 829
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Порушення у сфері дорожнього будівництва та фінансової дисципліни

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 23 ноя 2020, 15:44

На Херсонщині аудитори виявили фінансових порушень у Службі автомобільних доріг на суму понад 10 млн грн


Відповідно до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Південного офісу Держаудитслужби херсонські аудитори провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Херсонській області.

Аудитори встановили порушень у сфері дорожнього будівництва та фінансової дисципліни на загальну суму понад 10 млн грн.

Зокрема, фахівці виявили завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту автодороги загального користування державного значення Мар’янське ‒ Берислав на суму 700 тис. грн. Крім того, аудитори виявили факти руйнування та деформації дорожнього покриття загальною довжиною 2700 м, що перебуває на гарантії за договірними умовами, на суму 9 млн грн. Також виявлено завищення підрядниками вартості виконаних робіт з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса ‒ Мелітополь ‒ Новоазовськ на загальну суму понад 80 тис. грн.
Підрядники недоліків не усунули.

Аудитори також установили, що збитки, визнані судовими органами щодо ДТП на загальну суму 480 тис. грн, сплатила позивачам саме Служба, проте за рахунок коштів, передбачених на її утримання. Отже, Служба не забезпечила їх регресного відшкодування з контрагента ДП «Херсонській облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» відповідно до умов укладеного договору та вимог Цивільного кодексу.

Керівнику Служби надіслано вимоги для усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

Результати інспектування передано правоохоронному органу.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 829
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Підсумки роботи херсонських аудиторів за 2 місяці 2021

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 19 мар 2021, 10:49

Изображение

Протягом січня-лютого 2021 року херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за результатами ревізій у січні-лютому 2021 року забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 11,2 млн грн.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з коштами та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на загальну суму понад 6 млн грн.
Матеріали 6 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.

До суду пред’явлено позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 65,3 тис. грн.
Окрім того, за недотримання законодавства 29 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної та 2 – до матеріальної.
За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму 6,4 млн грн.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 829
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

На контролі - розгляд звернень громадян

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 19 июл 2021, 16:45

Херсонські аудитори розглянули звернення 64 громадян


У першому півріччі 2021 року Управління отримало звернення від 64 громадян із 13-ма зверненнями, з яких від громадян поштою надійшло 8 звернень, через органи влади – 5.
На отримані звернення надано обґрунтовані відповіді, 5 - на стадії розгляду.

Три звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора.

Випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень не встановлено.

Телефонні лінії

В Управлінні організовано роботу з отримання, обліку та опрацювання інформації від фізичних осіб. На телефонні повідомлення надано роз'яснення про повноваження Держаудитслужби, щодо реалізації громадянами права на звернення і особистий прийом. Через засоби масової інформації громадян поінформовано про функціонування телефонної «гарячої лінії» 0552 263628 відповідно до наказів Мінфіну (№135 від 02.03.2021 року) та Південного офісу Держаудитслужби (№204 від 12.04.2021 року).

Крім того, для забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Управління для надання відповідей на запитання громадян проведено 29 прямих телефонних ліній. Відповідні анонси розмістили веб-сайти.
Заради запобігання можливих фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини. Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте інформацію на електронну адресу державних аудиторів 152100@dasu.gov.ua
Телефонна «гаряча лінія» 0552 263628 працює щодня, крім обідньої перерви (з 12.00 до 12.45), вихідних і святкових днів, з 08 до 17 (у п'ятницю - до 15.45).

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 829
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Результати за 8 місяців 2021 року - херсонські держаудитори

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 09 сен 2021, 14:37

Изображение

Аудитори Херсонщини за вісім місяців 2021 року забезпечили відшкодування втрат на 31,8 млн грн

Протягом восьми місяців 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на 114,0 млн грн.


Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат 31,8 млн грн. Через впровадження об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 38,4 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 25 управлінських рішень.
Изображение

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано чотири фінансові санкції. Зокрема, три у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та в одному випадку ‒ зменшення бюджетних призначень. Окрім того, вісім об’єктів попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на суму понад 15,3 млн грн.
За недотримання законодавства 51 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до дисциплінарної та 2 осіб – до матеріальної відповідальності.
На розгляд правоохоронним органам передано 25 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань.

За результатами державних фінансових аудитів виявлено неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 414,8 млн грн, надано 25 пропозицій, взятих до виконання.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Финансы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость