Телефон довіри держфінінспекції

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Телефон довіри держфінінспекції

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Спільна протидія

АНТИКОРУПЦІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО - ДІЄВА «ЗБРОЯ»

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628.

Під антикорупційним законодавством слід розуміти закони та інші нормативно-правові акти, якими встановлюються спеціальні законодавчі положення щодо запобігання та протидії корупції, визначаються ознаки корупційних правопорушень та відповідальність за їх вчинення, регулюється діяльність державних органів чи їх спеціальних підрозділів, до компетенції яких входить запобігання та протидія корупції, координація такої діяльності чи контроль та нагляд за нею.
Сутність антикорупційного законодавства полягає у тому, щоб: 1) обмежити, нейтралізувати чи усунути чинники корупції, запобігти конфлікту інтересів (особистих і службових), нормативно визначити рамки правової і етичної поведінки суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, зробити вчинення корупційних правопорушень справою невигідною і ризикованою, а врешті-решт досягти того, щоб така особа чесно і сумлінно виконувала свої службові обов’язки; 2) чітко визначити ознаки корупційних правопорушень, передбачені адекватні заходи відповідальності та їх вчинення, належним чином врегулювати діяльність органів державної влади та їх окремих підрозділів, які безпосередньо протидіють корупції.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Про дотримання вимог чинного законодавства

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Держфінінспекція наголошує на дотриманні бухгалтерами вимог бюджетного законодавства

Через обмеженість професійних знань посадовців, унаслідок безгосподарності, місцеві скарбниці недоодержують такі вкрай необхідні кошти для громади. Часто прорахунки трапляються через незнання бухгалтерами нормативно-правових актів або ж через звичайну неуважність при проведенні розрахунків.

Фінансові інспектори ретельно перевіряють фінансову звітність підконтрольних об’єктів і знаходять типові порушення у веденні бухгалтерського обліку бюджетних установ. На порушників фінансової дисципліни складено адміністративні протоколи. Керівникам об’єктів бюджетної сфери надано вимоги про обов’язкове відшкодування встановлених втрат та усунення порушень. Результати ревізій повідомлено правоохоронним органам. Особи, причетні до правопорушень, по Закону відповідатимуть за неправомірні дії.

Заходи, спрямовані на усунення випадків неправомірного використання коштів і майна, тривають.

Варто нагадати, що надходять оперативні дані про порушення у фінансово-господарській діяльності підконтрольних об’єктів бюджетної сфери на «телефон довіри» 0552 26 36 28.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

До відома громадян Херсонщини

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Проти бюджетних порушень та проявів корупції

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 10.04.2013 № 469, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 р. за № 699/23231, затверджено Порядок функціонування телефону довіри у Державній фінансовій інспекції України та її територіальних органах.
Основні завдання функціонування телефону довіри фінінспекторів:
- надання інформації щодо повноважень органів Держфінінспекції;
- забезпечення оперативного реагування на порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями, підконтрольними Держфінінспекції;
- виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій.
Інформація на "лінію довіри" надається анонімно, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому її надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.
Надані Вами повідомлення використовуватимуться виключно як додаткове джерело для прийняття рішень щодо необхідності проведення інспектування, а також при плануванні та здійсненні інших заходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції у сферах державних закупівель, оренди і відчуження майна, при проведенні ремонтно-будівельних робіт тощо.

Держфінінспекція в Херсонській області 0552 263628
Востаннє редагувалось 25 травня 2016, 17:31 користувачем Прес-служба ДФІ, всього редагувалось 1 раз.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Прес-служба держфінінспекції повідомляє

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

ДОХОДИ ВІД ОРЕНДИ МАЙНА

На жаль, не надходять у повному обсязі й гроші за користування комунальним майном громади. Приміром, у зв’язку з неповним перерахуванням трьома комунальними підприємствами коштів, отриманих за оренду комунального майна, загальний фонд, приміром, міського бюджету знову ж таки недоотримав належних доходів. Все було б інакше, якби комунальні підприємства виконали рішення сесії міськради щодо пропорцій при розподілі орендної плати (ч.1 ст.73, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Окрім того, до спеціального фонду міського бюджету не надійшла повна оплата за реалізоване майно комунальної власності (бюджет розвитку). Фактично порушено вимоги п.2.1 договору купівлі-продажу та ч.1 ст.629, ст.691, ст.692 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 року №435-IV. Однак посадовці не поспішали проводити позовну роботу із покупцем щодо стягнення суми боргу за придбане комунальне майно.

Таким чином, місцеві скарбниці недоодержують такі вкрай необхідні в наш час кошти для громади. Тому державні фінансові інспектори й переконують місцевих посадовців у тому, що неприпустимо допускати подібні управлінські прорахунки в подальшому.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Агросектор

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

У 2014 році суб’єктам господарювання Херсонщини надано бюджетну підтримку на суму понад 17 млн грн


Зокрема, фінансові інспектори перевірили правомірність отримання бюджетних коштів сільськогосподарськими товаровиробниками з 10-ти напрямів державної адресної допомоги на суму 17,28 млн грн.

Ряду агропідприємств відшкодовано з державного бюджету на розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними загалом на суму понад 2,78 млн грн, що становить 16 відсотків від усієї профінансованої на агросектор Херсонщини бюджетної допомоги.

Більше половини від усієї бюджетної суми, а саме 8,93 млн грн профінансовано державою на виплату спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Крім того, на Херсонщині суб’єктам господарювання частково відшкодовано відсоткову ставки за кредитами, залученими на будівництво і реконструкцію тваринницьких та птахівничих ферм і комплексів, придбання технологічного обладнання та механізмів, закупівлю тварин і птиці, на суму майже 3,36 млн грн.

Завдяки державній підтримці аграріям частково відшкодовано витрати на закупівлю племінних телиць, нетелів та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності. Крім того, надано фінансову допомогу за вирощені та продані на забій і переробку тваринницької продукції виробникам, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняка великої рогатої худоби та свиней.

Фермерським господарствам області надано кредитів загалом на суму 621 тис. грн.

Держфінінспекція продовжує контролювати використанні бюджетних коштів, наданих у вигляді фінансової допомоги аграріям Херсонської області у 2014 році.


В 2014 году субъектам хозяйствования Херсонщины предоставлено бюджетную поддержку на сумму более 17 млн грнВ частности, финансовые инспекторы проверили правомерность получения бюджетных средств сельскохозяйственными товаропроизводителями по 10-ти направлениям государственной адресной помощи на сумму 17,28 млн грн.

Ряду агропредприятий возмещено из государственного бюджета на развитие хмелеводства, закладку молодых садов, виноградников и ягодников и надзор за ними в целом на сумму свыше 2,78 млн грн, что составляет 16 процентов от всей профинансированной на агросектор Херсонщины бюджетной помощи.

Более половины от всей бюджетной суммы, а именно 8,93 млн грн профинансировано государством на выплату специальной бюджетной дотации физическим лицам за содержание и сохранность молодняка крупного рогатого скота.

Кроме того, на Херсонщине субъектам хозяйствования частично возмещено процентную ставки по кредитам, привлечённым на строительство и реконструкцию животноводческих и птицеводческих ферм и комплексов, приобретение технологического оборудования и механизмов, закупку животных и птицы, на сумму почти 3,36 млн грн.

Благодаря государственной поддержке аграриям частично возмещены расходы на закупку племенных тёлок, нетелей и коров молочного, мясного и комбинированного направления продуктивности. Кроме того, оказана финансовая помощь за выращенные и проданные на забой и переработку животноводческой продукции производителям, которые имеют собственные (арендованные) мощности для убоя животных, молодняка крупного рогатого скота и свиней.

Фермерским хозяйствам области выдано кредитов всего на сумму 621 тыс. грн.

Госфининспекция продолжает контролировать использовании бюджетных средств, предоставленных в виде финансовой помощи аграриям Херсонской области в 2014 году.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Бути чи не бути корупційним проявам?

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Запобігти проявам корупції разом

Небайдужість до «подвигів» корупціонерів

Нормативно-правові акти у сфері запобігання і протидії корупції вдосконалюються. Спеціальні норми щодо запобігання і протидії корупції також визначені актами законодавства, якими врегульовано діяльність окремих державних органів, служб тощо (в частині визначення їх статусу, функцій, процедур, тощо). Такі норми є важливими з огляду на те, що вони утворюють превентивні механізми неналежної поведінки посадовців. У цій частині національне законодавство є динамічним, воно постійно розвивається.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Запобігання проявам корупції

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Держфінінспекція в Херсонській області виявляє ризики та усуває причини та умови щодо виникнення конфлікту інтересів


На підставі наказу Державної фінансової інспекції України від 03.06.2015 року № 365-0 «Про внесення змін до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в Державній фінансовій інспекції України та її територіальних органах», внесено зміни до Переліку питань на перевірку знання Закону України «Про запобігання корупції» при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Держфінінспекції в Херсонській області.

Призначення на посади державних службовців відбувається відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» за конкурсом, із резерву або за результатами стажування, з дотриманням вимог діючого законодавства.

З метою активізації роз’яснювальної роботи у сфері запобігання та протидії корупції, Державна фінансова інспекції в Херсонській області оприлюднює у засобах масової інформації публікації (повідомлення) антикорупційного змісту. Так, у в місцевій пресі різного рівня, діяльність Інспекції щодо зазначених питань висвітлювалась загалом 93 рази від початку 2015 року.

Зокрема, інформацію в місцевій пресі розміщено під заголовками: «Заслін бюджетній корупції», «Закупівлі без корупції», «Прозорі бюджетні відносини – поза корупцією», «Непримиренність до корупціонерів», «Небайдужість до «подвигів» корупціонерів», «Ненависть і непримиренність до корупціонерів» «Корупцію знати в «обличчя», «Боротися з проявами корупції», «Майно і корупційні прояви», «Спільна протидія», «Проти бюджетних порушень та проявів корупції» з оголошенням номеру телефону про антикорупційного «телефону довіри».

Упродовж першого півріччя 2015 року в усіх підрозділах Держфінінспекції в області загалом проведено навчання з питань антикорупційного законодавства.

Функціонування «телефону довіри» дозволяє оперативно реагувати на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, а також підвищити рівень довіри. Шановні жителі Херсонщини! Повідомляйте про порушення фінансового законодавства та неправомірні дії посадових осіб, щодо використання бюджетних коштів з порушенням кошторисів.

До речі, „Телефон довіри" Держфінінспекції в Херсонській області 26 36 28 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45)
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

За фінансову дисципліну

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Фінінспектори Херсонщини виявили втрат майже на 700 тис. грн у Відділі освіти Каховської міської ради


https://dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/a ... 9F0CD.app1
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Телефон довіри держфінінспекції

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Корупціонери - вороги громади
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628

Поступово, крок за кроком, держава позбавляє корупціонерів ореолу неминучості, створює і змушує працювати нормальні, некорупційні схеми взаємодії простих людей з будь-якими державними інститутами.

Громадянами повинні рухати не тільки впевненість у власній правоті, а й усвідомлення того, що чесних людей набагато більше, ніж тих, хто спекулює на власній наближеності до розподілу бюджету і використання майна.

Від кожного залежить, як швидко ми зможемо протидіяти корупційним проявам на шляху до ефективного розвитку села, селища, міста, району. Діяти разом треба жорстко та рішуче. Викорінення проявів корупції – спільне і важливе надзавдання. Лише об`єднавши зусилля, громада досягне значних результатів. Передусім заради розвитку…

Держфінінспекція в Херсонській області за вісім місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 10,67 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – серпня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 10,67 млн грн.
За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 18 досудових розслідувань.
До суду пред’явлено п’ять позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.
У 25 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Новини інших територіальних держфінінспекцій

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Фінінспектори Буковини виявили порушення в Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі

Фахівці Держфінінспекції в Чернівецькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 200 тис. грн під час ревізії Чернівецького обласного медичного діагностичного центру.

Зокрема, бухгалтерська служба медичного закладу зайво виплатила працівникам індексацію, відпускні, завищені надбавки, що призвело до втрати 112 тис. грн.

Окрім того, у центрі із загального фонду безпідставно витратили майже 60 тис. грн на виплату частини зарплати працівникам, які надавали платні послуги, та зайво сплатили підрядникові 14 тис. грн за ремонт приміщень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернівецькій області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційний телефон довіри херсонських аудиторів

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Відповідальність за недотримання законодавства


Коли деякі роботодавці займаються економічною діяльністю без реєстрації в державних органах, тоді їх працівники, без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем, соціально незахищені.

Неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально оформлений працівник, котрий матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію.


За невиплату заробітної плати – від штрафу до позбавлення волі

Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам закріплені в ст. 115 КЗпП і ст. 24 Закону «Про оплату праці». Зарплата виплачується працівникам регулярно у робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а у разі відсутності таких органів — представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
За невиплату заробітної плати загрожує фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Фінансова відповідальність:
Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, згідно зі статтею 265 КЗпП несуть фінансову відповідальність: три мінімальні зарплати — за порушення встановлених термінів виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш ніж за один місяць, виплату не в повному обсязі.

Адміністративна відповідальність:
Відповідно до ст. 41 КУпАП визначено адміністративну відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кримінальна відповідальність
Згідно зі ст. 175 ККУ за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається покарання у вигляді:
• штрафу від 500 до 1000 нмдг;
• або виправних робіт на строк до двох років,
• або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Шановні громадяни! Звертайтеся на телефон довіри державних аудиторів Херсонщини
за номером у місті Херсоні 0552 263628


Заходи з профілактики корупції передбачають протидію незаконному використанню матеріальних і фінансових ресурсів.

Шановні громадяни! Корупціонер завжди розраховує чималу неправомірну винагороду, виконуючи управлінські функції. Корупціонер ніколи не терпить привселюдного осуду.

Напрями громадської протидії корупції: запобігання, виявлення, оприлюднення фактів корупційних діянь з подальшим притягненням горе-посадовців до передбаченої Законом суворої відповідальності.

З метою протидії проявам корупції, запобігання, виявлення та усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини. Тому звертайтеся по суті, з конкретним фактажем, на електронну адресу державних аудиторів kherson@dkrs.gov.ua

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Телефонні лінії херсонських держаудиторів

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Антикорупційні повідомлення – державним аудиторам


Прямі телефонні лінії державних аудиторів з громадянами у квітні 2021:

01.04.2021, 09.00-10.00, на запитання за номером 0552 491058 відповідав головний спеціаліст сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби Козлов Олександр Олександрович.

07.04.2021, 10.00-12.00, на лінії - начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Круковський Дмитро Валерійович. Номер телефону - 0552 226485.
21.04.2021, 10.00-12.00, на лінії - начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Круковський Дмитро Валерійович. Номер телефону - 0552 226485.

21.04.2021, 15.00-16.00, на запитання відповідає заступник начальника Управління - начальник відділу контролю у сфері закупівель Щербенок Владислав Вікторович, за номером 0552 263672.
26.04.2021, 10.00-11.00, «пряма телефонна лінія» 0552 493077. З громадянами говорить заступник начальника Управління - начальник відділу контролю в галузі оборони, правоохоронних органах та органах влади Поліщук Олександр Кіндратович.

Крім того, громадяни Херсонщини можуть повідомити про конкретні порушення фінансової дисципліни на об’єктах бюджетної сфери за телефоном 0552 263628 або надсилати інформацію на електронну адресу 152100@dasu.gov.ua
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей