Про фінансовий контроль

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

ІТ-аудит

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Перші практичні кроки у сфері ІТ-аудиту
Прес-служба Держфінінспекції України

У межах міжнародної співпраці між Державною фінансовою інспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди з 11 по 13 травня 2016 року для вітчизняних внутрішніх аудиторів вперше було організовано та проведено практичний тренінг із основних аспектів організації та проведення ІТ-аудиту.

ІТ-аудит – це відносно новий напрям проведення внутрішнього аудиту в Україні, який на сучасному етапі ще не визначено у Стандартах внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 № 1247. Проте у міжнародній практиці ІТ-аудит вже досить давно застосовується та набуває дедалі більшої актуальності. Адже в умовах стрімкого розвитку інфраструктури та поглиблення інформатизації процесів ефективність діяльності підприємств, установ та організацій все більше залежить від інформаційних технологій, що використовуються в системах управління.

У цьому навчальному заході взяли участь 20 внутрішніх аудиторів із 13 центральних органів виконавчої влади та Київської міської державної адміністрації.

Тренінг проводили керівник українсько-голландського проекту Ян ван Тайнен, співкерівник проекту Руслана Рудніцька, міжнародні експерти з Королівства Нідерландів Манфред ван Кестерен та Герард ван ден Берг за участю фахівців Управління гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю Держфінінспекції.

Перша частина навчального заходу була присвячена розгляду теоретичних аспектів щодо специфіки організації та проведення ІТ-аудиту, його суті та об'єктів, порядку проведення та інструментів, які застосовуються під час дослідження питань ІТ-аудиту. Крім того, для розуміння учасниками тренінгу об'єктів ІТ-аудиту презентовано ключові аспекти з діяльності у сфері інформаційних технологій, зокрема, ІТ-управління, ІТ-середовище контролю та ІТ-ризики.

Друга частина тренінгу була присвячена представленню учасникам попередніх результатів реалізації пілотного проекту з проведення внутрішнього аудиту ефективності з елементами ІТ-аудиту в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.

Зокрема, презентовано такий аспект проведення ІТ-аудиту, як обрання (адаптування) критеріїв аудиту, керуючись стандартами CobIT (Control Objectives forInformation and Related Technologies).

Зі свого боку, для кращого розуміння отриманих теоретичних знань внутрішні аудитори вперше спробували на практичному прикладі описати ІТ середовище, визначити слабкі сторони ІТ-середовища, наявні/потенційні ризики та основні критерії ІТ-аудиту для проведення внутрішнього аудиту ефективності з елементами ІТ-аудиту.

За результатами проведеного тестування державним внутрішнім аудиторам вручено свідоцтва про його успішне завершення.

Загалом державні внутрішні аудитори висловили задоволення участю у подібному навчальному заході, оскільки отримали не лише чіткі й конкретні відповіді на найбільш актуальні запитання, а й спробували вперше у практичній площині застосувати здобуті теоретичні знання для визначення об’єкта, мети та критеріїв ІТ-аудиту.
Більше новин: https://dkrs.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Пряма лінія і державний фінконтроль.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

08.09.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 492145. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Ватаг Ігор Миколайович.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Пряма лінія керівника херсонських аудиторів.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

На зв’язку – Південний офіс Держаудитслужби

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у новому 2018 році, - наказ про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Відтепер кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00 «прямі телефонні лінії» в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області – за номером (0552) 22-64-85 начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.
Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - kherson@dkrs.gov.ua

Крім того, телефон довіри 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Фінансовий контроль у першому кварталі

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори в січні-березні 2018 року забезпечили відшкодування втрат на понад 34 млн грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Протягом першого кварталу 2018 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,5 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 34 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів розпочато шість досудових розслідувань.

Протягом зазначеного періоду аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктом контролю пред’явлення до суду трьох позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано три заходи впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами).

За порушення фінансової дисципліни 38 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, двох – до матеріальної, ще двох – до дисциплінарної.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Результати фінконтролю за чотири місяці 2018

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Відшкодування втрат на суму понад 34 млн грн забезпечили херсонські аудитори протягом січня – квітня 2018 року

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Працівники Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,6 млн грн протягом січня – квітня 2018 року.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 35 управлінських рішень. За порушення фінансової дисципліни 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, чотири – до дисциплінарної та матеріальної.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали сім досудових розслідувань.

Правоохоронним органам передано 17 матеріалів контрольних заходів для відповідного реагування.

Херсонські аудитори ініціювали чотири позови щодо усунення виявлених порушень перед органами прокуратури та об'єктами контролю. До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано три заходи впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами).

Крім того, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 26 пропозицій, які надали державні аудитори.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Херсонський фінансовий контроль- публічний

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році - про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». На зв’язку - начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд із цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - kherson@dkrs.gov.ua

Окрім того, кожний громадянин Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надіслати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua
Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.
18 липня 2018 року, для підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Сторінка Управління на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/khersondasu ... e_internal

Довідково:
-упродовж першого півріччя 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;
- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;
-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Оприлюднення матеріалів з питань державного фінансового контролю

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Липень 2018
Оприлюднення матеріалів з питань державного фінконтролю на Херсонщині

1. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 2 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... a-2-lipnya

2. Розтринькали бюджетні мільйони
http://www.golos.com.ua/news/78521

3. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
https://khersonci.com.ua/public/30672-pr ... chini.html

4. Аудит морських портів: працівники Херсонської філії донарахували собі зайвих виплат на оздоровлення
most.ks.ua/news/type/1/url/audit_morskih_portiv_pratsivniki_hersonskoji_filiji_donarahuvali_sobi_zajvih_viplat_na_ozdorovlennja

5. В Херсонском филиале АМПУ выявлены финансовые злоупотребления
https://khersonline.net/novosti/ekonomik ... eniya.html

6. Публічний підхід до аудиторської роботи на Херсонщині
vistka.ks.ua/anonsy/444-publchni ... schin.html

7. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 4 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... a-4-lipnya

8. Державні аудитори працюють публічно
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 951#p76951

9. Пряма лінія керівника держаудиторів Херсонщини
viewtopic.php?f=4&t=89475&p=188795#p188795

10. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
http://kakhovka-rda.gov.ua/pro-publichn ... sonshhini/

11. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 10 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -10-lipnya

12. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 12 липня

http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -12-lipnya

13. На прямій телефонній лінії - держаудитор
vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... ditor.html

14. Контрольні заходи державних аудиторів
vistka.ks.ua/actual/452-kontroln ... itorv.html

15. Херсонські аудитори про контрольні заходи
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 068#p77068

16. Аудиторські заходи на Херсонщині
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=189187#p189187

17. Державні аудитори працюють публічно
vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... lchno.html

18. Херсонські аудитори в публічному полі
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 174#p77174

19. Херсонський фінансовий контроль - публічний
viewtopic.php?f=50&t=18269&p=189488#p189488

20. Умер бывший начальник облКРУ
https://khersonline.net/novosti/obschest ... blkru.html

21. Умер бывший начальник облКРУ
https://khersondaily.com/news/umer-byvs ... nik-oblkru

22. Співчуття від державних аудиторів
https://khersonci.com.ua/public/24-stran ... toriv.html

23. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... auditoriv/

24. Бюджетних корупціонерів здає громада
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13
25. Як себе поводять корупціонери?
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13
26. Як себе поводять корупціонери?
http://kakhovka-rda.gov.ua/yak-sebe-pov ... more-35133

27. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 23 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -23-lipnya

28. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 27 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -27-lipnya

29. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/141394

30. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/hersonsk ... 93-mln-grn

31. Херсонські аудитори за шість місяців відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://ksza.ks.ua/news/economics/78818- ... n-grn.html

32. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://khoda.gov.ua/hersonsk%D1%96-audi ... -3-mln-grn

33. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://kherson-news.info/main-news/hers ... 3-mln-grn/

34. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://www.0552.ua/news/2108247

35. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://kakhovka-rda.gov.ua/xersonski-au ... more-35442

36. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... -3-mln-hrn

37. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13

38. Аудитори Херсонщини за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
favoritebelozerka.com/2018/07/26 ... 3-mln-grn/

39. Херсонські аудитори проти бюджетних корупціонерів
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 385#p77385

40. Держаіні аудитори проти бюджетних корупціонерів
viewtopic.php?f=5&t=99696&p=190106#p190106

41. Херсонські аудитори протидіють бюджетним корупціонерам
vistka.ks.ua/femida/455-hersonsk ... neram.html

42. Вагомі результати херсонських аудиторів
vistka.ks.ua/people/456-vagom-re ... itorv.html
43. Державні аудитори повідомили піврічні результати
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 386#p77386

44. Держаудитори Херсонщини: результати за півроку
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=190109#p190109
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Про висвітлення матеріалів з питань фінансового контролю

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Серпень 2018
Оприлюднення

1. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cерпень 2018 року
https://khoda.gov.ua/prjam%D1%96-telefo ... -2018-roku

2. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cерпень 2018 року
gopri-rda.gov.ua/ua/news/pryam-telefonn-ln-z-pitan-derzhavnogo-fnkontrolyu-upravlnnya-pvdennogo-ofsu-derzhauditsluzhbi-v--khersonsky-oblast-na-cerpen-2018-roku-

3. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cерпень 2018 року
visokopilska-vlada.gov.ua/news/1770/

4. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/novini/hersonski-auditori-za-shist-misyatsiv-2018-roku-vidshkoduvali-vtrat-na-ponad-39-3-mln-grn/

5. Аудитори спілкуються 360 хвилин
vistka.ks.ua/anonsy/459-auditori-splkuyutsya-360-hvilin.html

6. Оприлюднення матеріалів з питань державного фінансового контролю
viewtopic.php?f=50&t=18269&p=190371#p190371

7. Пряма лінія херсонських аудиторів
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=5702&p=77476#p77476

8. Пряма лінія з питань держфінконтролю в АПК Херсонщини
viewtopic.php?f=4&t=89475&p=190372#p190372

9. Бюджетна корупція гальмує розвиток громад - аудитори
vistka.ks.ua/actual/460-byudzhetna-korupcya-galmuye-rozvitok-gromad-auditori.html

10. Антикорупційна взаємодія аудиторів з громадами Херсонщини
Источник: viewtopic.php?f=48&t=91367&p=190373#p190373

11. Державні аудитори чекають відомості про корупціонерів
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=68&t=5730&p=77477#p77477

12. Аудитори розшукують бюджетних корупціонерів
viewtopic.php?f=19&t=15869&p=190374#p190374

13. Аудитори закликають громадян повідомляти про корупціонерів
http://ksza.ks.ua/news/society/78937-au ... onerv.html

14. Бюджетні відносини – без корупціонерів
https://khoda.gov.ua/bjudzhetn%D1%96-v% ... ner%D1%96v

15. Держаудитслужба просить інформувати про корупційні схеми
favoritebelozerka.com/2018/08/03/derzhauditsluzhba-prosit-nformuvati-pro-korupcyn-shemi/

16. Бюджетні відносини – без корупціонерів
ivanrda.gov.ua/novini/2861-byudzhetni-vidnosini-bez-koruptsioneriv.html

17. Бюджетні відносини – без корупціонерів
visokopilska-vlada.gov.ua/news/1777/

18. Аудитори Херсонщини інформують про стан розгляду звернень у І-ому півріччі 2018
opgks.info/?p=20741

19. Аудитори Херсонщини інформують про стан розгляду звернень у І-ому півріччі 2018
https://chesnavlada.org/auditori-xerson ... hchi-2018/

20. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 10 августа
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... avgusta---

21. Сьогодні у Херсоні та області: анонси подій на 10 серпня
http://www.grivna.ks.ua/component/k2/so ... 10-serpnya

22. Аудитори інформують про стан розгляду звернень у І-ому півріччі 2018 року
n-sirog.gov.ua/2014-01-14-07-58-53/novyny2018/5132-auditori-informuyut-pro-stan-rozglyadu-zvernen-u-i-omu-pivrichchi-2018-roku

23. Аудитори інформують про стан розгляду звернень у І півріччі 2018 року
https://khoda.gov.ua/auditori-%D1%96nfo ... -2018-roku

24. Аудитори інформують про стан розгляду звернень у І півріччі 2018 року
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... -2018-roku

25. Аудитори інформують про стан розгляду звернень у І півріччі 2018 року
https://lt.strichka.com/article/81494706

26. Звіт державних аудиторів про звернення громадян
vistka.ks.ua/femida/461-zvt-derzhavnih-auditorv-pro-zvernennya-gromadyan.html

27. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
gopri-rda.gov.ua/ua/news/-antikoruptsyniy-zvyazok--z-derzhavnimi-auditorami-v-kherson--26-36-28-

28. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
ivanrda.gov.ua/novini/2885-antikoruptsijnij-zv-yazok-z-derzhavnimi-auditorami-v-khersoni.html

29. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 14 серпня
http://www.grivna.ks.ua/component/k2/so ... 14-serpnya

30. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 17 августа
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... avgusta---

31. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
https://khoda.gov.ua/antikorupc%D1%96jn ... 3-26-36-28

32. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
opgks.info/?p=20772

33. Антикорупційний телефон державних аудиторів
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=5197&p=77658#p77658

34. Бюджетні питання з антикорупційним зв’язком
viewtopic.php?f=50&t=15877&p=191074#p191074

35. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
n-sirog.gov.ua/2014-01-14-07-58-53/novyny2018/5156-antikoruptsijnij-zv-yazok-z-derzhavnimi-auditorami-v-khersoni-26-36-28

36. Антикорупційний зв’язок для громадян з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
https://chesnavlada.org/antikorupcijnij ... -26-36-28/

37. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну майже на 700 тис. грн
https://dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/141838

38. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
gopri-rda.gov.ua/ua/news/na-khersonschin-skadovska-mska-rada-porushila-fnansovu-distsiplnu-

39. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 17 августа
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... avgusta---

40. Антикорупційний зв’язок з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
http://genichesk-rda.gov.ua/?p=16331

41. Антикорупційний зв’язок для громадян з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28
https://ck.strichka.com/article/81615755

42. Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну - втрати перевищують 600 тис. грн.
http://ksza.ks.ua/news/society/79155-sk ... s-grn.html

43. Аудиторы выявили в Скадовске нарушений на 640 тыс.грн
https://khersondaily.com/news/auditory- ... 640-tysgrn

44. Держаудитори контролюють кошти самоврядних органів
vistka.ks.ua/actual/466-derzhauditori-kontrolyuyut-koshti-samovryadnih-organv.html

45. Державні аудитори контролюють кошти громад
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=5197&p=77659#p77659

46. Місцеві бюджети контролюють держаудитори
viewtopic.php?f=50&t=16378&p=191085#p191085

47. Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну - втрати перевищують 600 тис. грн.
https://kherson.stream/obshchestvo/skad ... 00-tis-grn

48. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
favoritekherson.co/2018/08/17/na-hersonschin-skadovska-mska-rada-porushila-fnansovu-disciplnu/

49. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну майже на 700 тис. грн
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... istsiplinu

50. Скадовский горсовет оплачивал ремонт по завышенным ценам и содержал руины здания аптеки
https://368.media/2018/08/19/skadovskij ... ya-apteki/

51. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
https://www.0552.ua/news/2131481

52. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
https://kherson-news.info/main-news/na- ... iscipliny/

53. На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
visokopilska-vlada.gov.ua/news/1795/

54. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 21 августа
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... avgusta---

55. Сьогодні у Херсоні та області: анонси подій на 21 серпня
http://www.grivna.ks.ua/component/k2/so ... 21-serpnya

56. Небайдужі громадяни інформують про бюджетних корупціонерів
vistka.ks.ua/femida/467-nebayduzhi-gromadyani-mozhutnformuvati-pro-byudzhetnih-korupconerv.html

57. Антикорупційні принципи в діях аудиторів і громадян
viewtopic.php?f=50&t=15700&p=191290#p191290

58. Антикорупційна взаємодія аудиторів з громадянами
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=68&t=4758&p=77734#p77734

59. Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
https://khoda.gov.ua/zupinimo-razom-bju ... --auditori

60. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/hersonsk ... -grn-vtrat

61. Херсонські аудитори за сім місяців 2018 року відшкодували понад 40 млн грн втрат
https://dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/141949

62. Херсонські аудитори за сім місяців 2018 року відшкодували понад 40 млн грн втрат
most.ks.ua/news/type/1/url/hersonski_auditori_za_sim_misjatsiv_potochnogo_roku_vidshkoduvali_ponad_40_mln_grn_vtrat

63. Аудитори оприлюднюють результати роботи за 7 місяців
vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontrolya/468-auditori-oprilyudnyuyut-rezultati-roboti-za-7-msyacv.html

64. Держаудитори Херсонщини повідомили про результати діяльності
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=191298#p191298

65. Фінконтрольні результати херсонських аудиторів
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=5672&p=77745#p77745

66. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн. грн. втрат
http://ksza.ks.ua/news/society/79212-he ... vtrat.html

67. Херсонские аудиторы за семь месяцев текущего года возместили более 40 млн грн потерь
https://khersonline.net/novosti/ekonomi ... poter.html

68. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн. грн. втрат
http://strichka.com/item/81852454

69. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://ruporzt.com.ua/ukraina/113941-he ... vtrat.html

70. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
golosherson.co.ua/hersonski-ayditori-za-sim-misiaciv-potochnogo-roky-vidshkodyvali-ponad-40-mln-grn-vtrat/103572/

71. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... -hrn-vtrat

72. Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
http://kakhovka-rda.gov.ua/zupinimo-raz ... -auditori/

73. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://kakhovka-rda.gov.ua/xersonski-au ... grn-vtrat/

74. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
https://khoda.gov.ua/hersonsk%D1%96-aud ... -grn-vtrat

75. Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
https://chesnavlada.org/zupinimo-razom- ... -auditori/

76. Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
opgks.info/?p=20816

77. Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
gopri-rda.gov.ua/ua/news/zupinimo-razom-byudzhetnikh-koruptsonerv---auditori-

78. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://genichesk-rda.gov.ua/?p=16416

79. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
gopri-rda.gov.ua/ua/news/khersonsk-auditori-za-sm-msyatsv-potochnogo-roku-vdshkoduvali-ponad-40-mln-grn-vtrat-

80. За 7 месяцев аудиторы Херсонщины 8 раз останавливали операции с бюджетными деньгами
https://khersondaily.com/news/za-7-mesj ... mi-dengami

81. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
https://kherson-news.info/main-news/her ... grn-vtrat/

82. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://strichka.com/item/81939478
https://www.0552.ua/news/2134901

83. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/new ... -hrn-vtrat

84. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 27 серпня
http://www.grivna.ks.ua/component/k2/so ... 27-serpnya

85. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 27 августа
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... avgusta---

86. Пряма лінія з кадрових питань державних аудитоів viewtopic.php?f=48&t=83406&p=191474#p191474

87. Про спілкування з херсонськими аудиторами
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=5702&p=77816#p77816

88. Аудитори підтримують зв’язок з громадянами Херсонщини
vistka.ks.ua/actual/470-auditori-pdtrimuyut-zvyazok-z-gromadyanami-hersonschini.html

89. Офіційні прямі лінії держаудиторів
viewtopic.php?f=50&t=18524&p=191485#p191485

90. Про телефонні дзвінки державним аудиторам у вересні 2018
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=68&t=6590&p=77817#p77817

91. Діалогове спілкування з держаудиторами триває
vistka.ks.ua/news-kherson/471-dalogove-splkuvannya-z-derzhauditorami-trivaye.html

92. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю
http://kakhovka-rda.gov.ua/pryami-telef ... ntrolyu-2/

93. Аудитори за антикорупційну бюджетну Херсонщину
vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontrolya/472-auditori-za-antikorupcynu-byudzhetnu-hersonschinu.html

94. Антикорупційне спілкування з аудиторами
ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=56&t=4838&p=77829#p77829

95. Про спільну протидію бюджетним корупціонерам
viewtopic.php?f=19&t=15500&p=191530#p191530

96. Аудитори проти бюджетних корупціонерів
https://khoda.gov.ua/auditori-proti-bju ... ner%D1%96v

97. Жителі Херсонщини звертаються до херсонських аудиторів
http://oleshki.ks.ua//index.php/novyny1 ... -auditoriv

98. Аудитори проти бюджетних корупціонерів
http://kakhovka-rda.gov.ua/auditori-pro ... pcioneriv/

99. Жителі Херсонщини звертаються з антикорупційних питань до аудиторів
opgks.info/?p=20850

100. Жителі Херсонщини звертаються з антикорупційних питань до аудиторів
https://chesnavlada.org/zhiteli-xersons ... auditoriv/

101. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на вересень 2018 року
gopri-rda.gov.ua/ua/news/-pryam-telefonn-ln-z-pitan-derzhavnogo-fnkontrolyu--upravlnnya-pvdennogo-ofsu-derzhauditsluzhbi-v-khersonsky-oblast--na-veresen-2018-roku-

102. Прямі телефонні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на вересень 2018 року
oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/novini/pryami-telefonni-liniyi-z-pitan-derzhavnogo-finkontrolyu-upravlinnya-pivdennogo-ofisu-derzhauditsluzhbi-v-hersonskij-oblasti-na-veresen-2018-roku/

103. Аудитори проти бюджетних корупціонерів
gopri-rda.gov.ua/ua/news/auditori-proti-byudzhetnikh-koruptsonerv-

104. Аудитори пропонують зупинити бюджетних корупціонерів
favoriteoleshki.com/2018/08/22/auditori-proponuyut-zupiniti-byudzhetnih-korupconerv/

105. Херсонські аудитори за сім місяців поточного року відшкодували понад 40 млн грн втрат
favoritebelozerka.com/2018/08/22/hersonsk-auditori-za-sm-msyacv-potochnogo-roku-vdshkoduvali-ponad-40-mln-grn-vtrat/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційний фінансовий контроль на Херсонщині

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Про антикорупційну взаємодію небайдужих громадян і державних аудиторів

Триває проведення «прямих телефонних ліній» заради підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця, з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». На зв’язку начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Громадяни Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу державних аудиторів - kherson@dkrs.gov.ua.
Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.
Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.
Сторінка Управління на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/khersondasu
Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про фінансові порушення на підконтрольних об’єктах бюджетної сфери.

Нагадаємо, що херсонські аудитори за січень – листопад 2018 забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
Зображення

Довідково:
- у І-ому півріччі 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;
- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;
-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Юридична робота і фінконтроль на Херсонщині

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Аудитори захищають державні інтереси у бюджетній сфері

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

У 2018 році юридичні заходи державних аудиторів реалізовано виключно у площині правильного застосування, неухильного дотримання вимог чинного законодавства, інших нормативних актів у бюджетній сфері.
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 94 посадових осіб, 13 – до дисциплінарної та матеріальної. Чотирьох осіб звільнено з посад.

Державний фінансовий контроль неможливий без взаємодії з судовими і правоохоронними органами.

Зокрема, аудитори ініціювали 11 позовів перед органами прокуратури на суму понад 5,4 млн грн. Водночас на виконанні у Державній виконавчій службі України перебуває виконавчих листів на суму 645,7 тис. грн, пред’явлених протягом останніх років.
До речі, матеріали 42 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 18 досудових розслідувань. Правоохоронним органам передано 9 інформацій про результати аудитів.
За порушення вимог бюджетного законодавства Управлінням застосовано адміністративні стягнення за результатами контрольних заходів. При цьому винними посадовцями сплачено добровільно штрафів загалом на десятки тисяч гривень.

Крім того, подано в інтересах держави позови до Окружного адміністративного та Господарського судів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 4,5 млн грн.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Про антикорупційний фінансовий контроль

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

25.04.2019, 15.00-16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Риженко Лариса Григорівна.


Крім того, громадяни Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансової дисципліни на об’єктах бюджетної сфери за телефоном (0552) 263628 або надсилати інформацію на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Держаудитори: регіональний фінансовий контроль

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Візит Голови Держаудитслужби України на Херсонщину
В Херсонській ОДА пройшла робоча нарада за участю Голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової та Голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва щодо проведення державного фінансового аудиту виконання бюджету Херсонської області, який розпочала Держаудитслужба.
«Контроль за коштами місцевих бюджетів є дієвим інструментом для вишукування додаткових надходжень, ефективного використання наявних ресурсів та запорукою дотримання фінансової дисципліни на всіх етапах складання та використання місцевого бюджету» - зауважила Лідія Гаврилова.
Зображення

Під час аудиту досліджуватимуть питання ефективного і цільового використання коштів медичної та освітньої субвенцій, на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та використання коштів державного фонду регіонального розвитку.

Відбувся круглий стіл в Херсонській ОДА за участю Голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової, Голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, керівників структурних підрозділів Служби, представників Херсонської ОДА та представників місцевих ОТГ. Зокрема, було обговорено концептуальні засади проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів.
Зображення

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова наголосивши, що денний захід проводиться з метою допомогти представникам огранам місцевого самоврядувння у формуванні розуміння сутності аудиту місцевих бюджетів, принципів його проведення Держаудитслужбою. До речі, такі зустрічі з представниками місцевих громад вже стають традиційними та спрямовані на побудову партнерських відносин.

Розглянуто питання, пов'язані із залученням додаткових надходжень до місцевих скарбниць, використання фінансових ресурсів, майна та земель ОТГ, застосування на практиці норм і вимог чинного законодавства.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей