Про оприлюднення результатів діяльності

Новости финансов. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Про оприлюднення результатів діяльності

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 янв 2014, 16:51

Жителі Херсонщини дізнаються про стан фінансової дисципліни підприємств, установ і організацій переважно з місцевих друкованих та інтернет-видань

Результати роботи державних фінінспекторів і аудиторів оприлюднюють переважно друковані та інтернет-видання Херсонщини (74%), решта - місцеві студії телебачення та радіомовлення (26%).

До речі, системну інформаційну підтримку підрозділів Держфінінспекції надають засоби інформації, що поширюють друковане слово у межах Генічеського, Каховського, Скадовського, Білозерського, Верхньорогачицького, Великоолександрівського, Високопільського районів.

Відповідно до Указу Президента України від 01.08.2002 № 683 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади» публічних матеріалів Держфінінспекції в Херсонській області у 2013 році оприлюднено загалом близько тисячі. Наприклад, про підсумки контрольних заходів сфері агропромислового комплексу, стан фінансової дисципліни окремих сільських та селищних рад, факти недбайливого ставлення до державного та комунального майна, функціонування телефону довіри. Чимало уваги - заходам стосовно відшкодування бюджетних коштів, наповнення казни надходженнями, антикорупційним текстам.

Не залишається поза увагою й оприлюднення прикладів взаємодії з правоохоронними органами, місцевою владою та самоврядуванням з питань дотримання на місцях вимог чинного бюджетного законодавства.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Соціальна сфера і фінконтроль

Сообщение Прес-служба ДФІ » 24 июн 2014, 11:17

СОЦІАЛЬНІ КОШТИ –
ДЛЯ ПОТРЕБ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

Питання ефективного й цільового використання бюджетних коштів на функціонування об’єктів соціальної сфери завжди в полі зору державних фінансових інспекторів. Адже чимало фінансових ресурсів спрямовується на утримання людей похилого віку, їх лікування і харчування. Чого варте, приміром, лише надання допомоги громадянам з обмеженими можливостями, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим верствам населення, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам. Треба сказати, що виконання бухгалтерських обов’язків не завжди і не всюди відбувається з дотриманням всіх вимог і нормативів чинного законодавства.
У фінінспектора не може бути другорядних питань при проведенні будь-якого контрольного заходу. Тоді якісні результати, отримані після ретельно проведених ревізій, цілком заслуговують на заслужену довіру до специфічної праці фінінспекторів. Передусім, варто зауважити, що поставлені за наслідками інспектування вимоги законодавчо обґрунтовані і дозволяють істотно виправити стан фінансової дисципліни на підконтрольному об’єкті, підвищити профілактичну роль у діяльності підрозділів Держфінінспекції.
Безперечно, результати ревізій безпосередньо впливають на стан справ підконтрольних об’єктів і вдосконалюють бухгалтерську роботу. Не секрет, що бюджетні відносини між розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів знаходяться під прискіпливим «прицілом» фахівців Держфінінспекції.

ПО ГАРЯЧИХ СЛІДАХ

Держава турбується про людей похилого віку, а тим більше з обмеженими можливостями. При цьому слід зазначити: з бюджету спрямовуються чималі фінансові ресурси для соціального захисту пільгових категорій населення.
Фінінспектори й надалі виявляють факти завищення вартості виконаних робіт, нестачі товарно-матеріальних цінностей, нарахування зарплати за невідпрацьований час сумісникам...
На підконтрольних об’єктах виявлено низку проблем, що не сприяють ефективному витрачанню бюджетних коштів. Так, під час ревізії Каїрського психоневрологічного будинку-інтернату на 330 ліжок, зафіксовано фінансових порушень на суму понад 250 тис. грн.
До прикладів. Приміром, комісія з конкурсних торгів будинку-інтернату необґрунтовано відхилила цінову пропозицію учасника торгів, яким запропоновано найнижчу ціну на сичужний та кисломолочний сири порівняно з іншими учасниками закупівлі. Ревізія підтвердила, що будь-які економічні обґрунтування при цьому були відсутніми. Разом із цим, Переможцем закупівлі визначений учасник, у якого ціна на сирну продукцію була перевищена більш ніж удвічі.
Зазначений факт доказує про недотримання основного критерію оцінки за результатами торгів. Всього ж укладено договір на поставку сирів на суму 171,4 тис. грн. Ось так, завдяки ретельному вивченню змісту бухгалтерських паперів виявлено порушення пунктів 5,6 статті 36 Закону № 2289, коли необґрунтовано відхилено учасника з мінімальною ціною продукції. Інспектування засвідчило, що загалом будинком-інтернатом надміру витрачено коштів спецфонду закладу на суму 65,42 тис. грн на придбання молочної продукції за завищеними цінами.
Звернімо також увагу про недотримання вимог Переліку устаткування та обладнання, що можуть придбавати інтернатні установи за бюджетні кошти відповідно до наказу Мінпраці та соціальної політики України від 20.10.2006р. №394. Неприпустимо, коли за рахунок 75% пенсій підопічних чомусь оплачено поточні ремонти приміщень і закуплено миючих та господарських товарів загалом на суму 56,54 тис. грн.
Інший факт, встановлений фінінспекторами: через невірне визначення базового місяця працівникам будинку-інтернату зайво виплачено індексації на суму майже 25 тис. грн, чим порушено вимоги п.5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003р. №1078.
В ряді випадків не підтверджені тарифні розряди 4 медичним сестрам та інженеру, котрі отримали зайву суму зарплати. Встановлено лишки пічного палива на суму 15,8 тис. грн, що є порушенням ч.1 ст.3, ч.1, 5, 8 ст.9 Закону №996.
Інвентаризація показала лишки товарно-матеріальних цінностей на суму 21,91 тис. грн.
Держфінінспекцією застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами відповідно до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами, затвердженого Постановою КМУ від 19.01.2011р. №21. До того ж відповідно до Порядку зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, затвердженого Постановою КМУ від 17.03.2011р. №255, поінформовано вищестоящу організацію про бюджетне порушення та поставлено вимогу застосувати фінансову санкцію у вигляді бюджетних асигнувань.

АНАЛОГІЧНІ ПРОРАХУНКИ БУХГАЛТЕРІВ
У Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті проживають 120 осіб похилого віку та інвалідів, які в стінах установи особи перебувають на повному державному утриманні. З жовтня 2013 року основними завданнями Будинку-інтернату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду.

Відрадно, що підопічні Будинку-інтернату забезпечуються житлом з комунально-побутовими зручностями, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем та столовим посудом, раціональним п’ятиразовим харчуванням з урахуванням вікових груп і стану здоров’я вихованців, цілодобовим медичним обслуговуванням, засобами навчання, виховання і корекції та ін.

Проте за останні три роки «відповідальними» особами установи допущено фінансових порушень на суму понад 200 тис. грн.
Даною установою знову ж таки за кошти підопічних закуплено товарів і отримано послуг (пальне, взуття, глибинний насос, миючі і дезінфікуючі засоби, канцелярія, інші господарчі товари) на суму 95,49 тис. грн. Однак закуповувати продукцію і отримувати зазначені послуги за рахунок коштів з пенсій підопічних забороняється чинним законодавством.
До того ж зафіксовано випадки невірного становлення тарифного розряду технічному працівнику, невірне нарахування сум від щорічних відпусток, завищення бюджетних асигнувань на оплату праці персоналу.
Відповідно до порядку зупинення операцій з бюджетними коштами, затвердженого постановою КМУ від 19.01.2011р. №21 фінінспекторами зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках та відповідно до порядку призупинення бюджетних асигнувань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2002 №319 Департаменту фінансів обласної державної адміністрації направлено відповідну пропозицію.

З метою усунення виявлених фінансових порушень Держфінінспекція вимагає від підконтрольних об’єктів упереджати недоліки у веденні бухгалтерської звітності. Звісно, фінансова культура напряму залежить від сучасного рівня професійних знань посадовців кожної бюджетної установи. Не було б порушень у використанні коштів на оплату праці, якби штатні нормативи були відпрацьованими та відповідали всім чинним вимогам. Наведені в матеріалі приклади підтверджують таке твердження. Тому системна робота з ліквідації причин, що призвели до порушень бухгалтерами норм чинного законодавства, триває.

ДІЄВИЙ ФІНКОНТРОЛЬ
У 2013 році фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів у сфері соціального захисту та охорони здоров’я на суму 3,4 млн грн. Щоб покласти край фінансовим порушенням матеріали інспектування надано правоохоронним органам, які розпочали 7 досудових розслідувань. До підприємств, установ, організацій, під час ревізії яких виявлено порушення, застосовано 14 фінансових санкцій. До речі, до суду загалом пред’явлено 9 позовів від ревізорів та установ щодо відшкодування винними особами втрат ресурсів майже на 2 млн грн. За вчинені фінансові порушення 40 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – звільнено із займаних посад.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Взаємодія з місцевими веб-сайтами

Сообщение Прес-служба ДФІ » 06 авг 2014, 16:06

Про оприлюднення діяльності
Держфінінспекції в Херсонській області
на веб-сайтах районних державних адміністрацій та інших місцевих електронних ЗМІ у 2014 році


1. На Херсонщині втричі зросла кількість читачів журналу державних фінінспекторів і аудиторів
http://www.nvrda.org/?p=5439#more-5439

2. Офіційні сайти органів влади і самоврядування Херсонщини регулярно розміщують матеріали, скеровані на профілактику бюджетних правопорушень
http://www.nvrda.org/?p=5443

3. Жителі Херсонщини дізнаються про стан фінансової дисципліни підприємств, установ і організацій переважно з місцевих друкованих та інтернет-видань
http://www.nvrda.org/?p=5445

4. На Херсонщині втричі зросла кількість читачів журналу державних фінінспекторів і аудиторів
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3211-2014-01-08-11-58-41.html

5. Офіційні сайти органів влади і самоврядування Херсонщини регулярно розміщують матеріали, скеровані на профілактику бюджетних правопорушень
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3222-2014-01-09-07-46-13.html

6. На Херсонщині втричі зросла кількість читачів журналу державних фінінспекторів і аудиторів
gopriks.net/uk/novini/3202-na-hersonschini-vtrichi-zrosla-kilkist-chitachiv-zhurnalu-derzhavnih-fininspektoriv-i-auditoriv

7. Жителі Херсонщини дізнаються про стан фінансової дисципліни підприємств, установ і організацій переважно з місцевих друкованих та інтернет-видань
gopriks.net/uk/novini/3201-zhiteli-hersonschini-diznajutsja-pro-stan-finansovoyi-distsiplini-pidpriemstv-ustanov-i-organizatsij-perevazhno-z-mistsevih-drukovanih-ta-internet-vidan

8. Офіційні сайти органів влади і самоврядування Херсонщини регулярно розміщують матеріали, скеровані на профілактику бюджетних правопорушень
gopriks.net/uk/novini/3200-ofitsijni-sajti-organiv-vladi-i-samovrjaduvannja-hersonschini-reguljarno-rozmischujut-materiali-skerovani-na-profilaktiku-bjudzhetnih-pravoporushen

9. Жителі Херсонщини дізнаються про стан фінансової дисципліни підприємств, установ і організацій переважно з місцевих друкованих та інтернет-видань
http://tsurupinsk-rda.ks.ua/news/840-zh ... rnet-vidan

10. Офіційні сайти органів влади і самоврядування Херсонщини регулярно розміщують матеріали, скеровані на профілактику бюджетних правопорушень
http://tsurupinsk-rda.ks.ua/news/841-of ... voporushen

11. На Херсонщині втричі зросла кількість читачів журналу державних фінінспекторів і аудиторів
http://tsurupinsk-rda.ks.ua/news/839-na ... -auditoriv

12. На Херсонщині Голопристанська міжрайонна держфінінспекція
усунула порушень на суму майже 2 млн грн у 2013 році
http://www.nvrda.org/?p=5530#more-5530

13. На Херсонщині Каховська об’єднана держфінінспекція
відшкодувала понад 700 тис. грн у 2013 році
http://www.nvrda.org/?cat=112

14. Вкрай важливо протидіяти проявам корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/news/484/

15. На Херсонщині Каховська об’єднана держфінінспекція
відшкодувала понад 700 тис. грн у 2013 році
http://gorn-vlada.ks.ua/news/483/

16. Викорінити побори і відкати
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

17. Викорінити побори і відкати
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

18. Новокаховська об’єднана державна фінінспекція звітує за 2013 рік
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=1776&lng=ru

19. Органи місцевої влади і самоврядування Херсонщини активно впроваджують пропозиції аудиторів Держфінінспекції
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3228-2014-01-10-07-04-25.html

20. Присікати побори і відкати
http://gorn-vlada.ks.ua/news/490/

21. Розпорядники бюджетних коштів, органи влади і самоврядування Херсонщини тісно взаємодіють у сфері державного фінансового контролю
http://gorn-vlada.ks.ua/news/495/

22. Зусиллями фінінспекторів відшкодовано втрат на 2 млн грн
в агросфері Херсонщини у 2013 році
http://gorn-vlada.ks.ua/news/494/

23. Для фінпорядку - інспекція
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=231

24. Служити фінансовим інтересам громади
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... 783&lng=ua

25. Присікати побори і відкати
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3302-2014-01-22-07-31-06.html

26. Розпорядники бюджетних коштів, органи влади самоврядування Херсонщини тісно взаємодіють у сфері державного фінансового контролю
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3312-2014-01-23-13-14-27.html

27. Для фінпорядку - інспекція
http://www.nvrda.org/?p=5703#more-5703

28. Для фінпорядку - інспекція
http://gorn-vlada.ks.ua/news/499/

29. Держфінінспекція підтримує зв’язок з населенням Херсонщини
через «телефон довіри»
http://www.nvrda.org/?p=5752#more-5752

30. На Херсонщині Держфіінінспекція оприлюднює інформаційні
матеріали з антикорупційним змістом і номером «телефону довіри»
http://www.nvrda.org/?p=5750

31. На Херсонщині Держфіінінспекція оприлюднює інформаційні матеріали
з антикорупційним змістом і номером «телефону довіри»
http://gorn-vlada.ks.ua/news/504/

32. Держфінінспекція підтримує зв’язок з населенням Херсонщини
через «телефон довіри»
http://gorn-vlada.ks.ua/news/503/

33. Для фінпорядку - інспекція
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

34. Викорінити побори і відкати http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

35. Для фінпорядку - інспекція
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

36. Викорінити побори і відкати http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

37. Зміцнення фінансової дисципліни залишається актуальним
для керівників бюджетних установ, підприємств і організацій Херсонщини
http://www.nvrda.org/?p=5839#more-5839

38. Держфінінспекція в Херсонській області виявила
фінансові порушення у сфері водного господарства
http://www.nvrda.org/?p=5837#more-5837

39. Заслін проявам корупції у бюджетній сфері
http://www.nvrda.org/?p=5835

40. Для фінпорядку - інспекція
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

41. Держфінінспекція підтримує зв’язок з населенням Херсонщини через «телефон довіри»
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

42. Зусиллями фінінспекторів відшкодовано втрат на 2 млн грн в агросфері Херсонщини у 2013 році
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

43. Держфінінспекція в Херсонській області у січні 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 5,9 млн грн.
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

44. «Чутливі» кошти ревізора. Про результати роботи фінінспекторів за 2013 рік розповідає начальник Каховської об’єднаної держфінінспекції Ігор Креховецький
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

45. Анонімна анкета опитування представників фермерських господарств
http://www.nvrda.org/?p=5965#more-5965

46. Держфінінспекція в Херсонській області у січні 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 5,9 млн грн
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=231

47. Про результати роботи фінінспекторів за 2013 рік
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

48. Проти бюджетних порушень та зловживань http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... &Itemid=92

49. Держфінінспекція в Херсонській області у січні 2014 року
забезпечила відшкодування втрат на суму 5,9 млн грн
http://www.nvrda.org/?p=5995#more-5995

50. Проявам корупції – загроза
http://www.nvrda.org/?p=5991#more-5991

51. Держфінінспекція в Херсонській області у січні 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 5,9 млн грн
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

52. Анонімна анкета опитування представників фермерських господарств
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

53. Держфінінспекція різнопланово інформує громадян
про контрольні заходи
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... g=0&lng=ua

54. Держфінінспекція різнопланово інформує громадян
про контрольні заходи
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3504-2014-02-17-13-08-03.html

55. Протидія корупції і контроль громади
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59/3505-2014-02-18-05-57-54.html

56. Держфінінспекція в Херсонській області отримала
45 звернень громадян протягом 2013 року
rdaberislav.ks.ua/2010-12-15-14-41-59.html

57. Держфінінспекція в Херсонській області отримала 45 звернень громадян протягом 2013 року
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

58. Держфінінспекція різнопланово інформує громадян про контрольні заходи
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

59. Антикорупційний контроль-спільна дія
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=1849&lng=ua

60. Антикорупційний контроль
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

61. Антикорупційний контроль – спільна справа
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

62. Держфінінспекція в Херсонській області отримала 45 звернень громадян протягом 2013 року
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

63. Держфінінспекція різнопланово інформує громадян про контрольні заходи
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

64. Розтлумачимо слово «КОРУПЦІЯ»
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... 858&lng=ua

65. ЖИВА, МЕРТВА Й НЕНАРОДЖЕНА КОРУПЦІЯ
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

66. ЗЛОЧИННЕ І ПРОДАЖНЕ СЛОВО « КОРУПЦІЯ»
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

67. АНТИКОРУПЦІЙНИЙ телефон: 26 36 28
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

68.Розтлумачимо слово «КОРУПЦІЯ»
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

69. Антикорупційний контроль – спільна дія
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

70. Держфінінспекція різнопланово інформує громадян про контрольні заходи
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

71. Фининспекторы Херсонщины вернули в казну 700 тыс. гривен
http://golapristan.com/khersonnews/3113 ... riven.html

72. Антикорупційний контроль
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=1865&lng=ua

73. Жива, мертва й ненароджена корупція
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

74. Держфінінспекція в Херсонській області отримала
45 звернень громадян протягом 2013 року
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

75. Проти підкупу і хабарництва
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=1878&lng=ua

76. Прозорі бюджетні відносини - поза корупцією
rdaberislav.ks.ua/2013-09-05-05-39-08/3653-2014-03-19-14-36-48.html

77. Проти підкупу і хабарництва
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 41-20.html

78. Антикорупційний контроль
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

79. Злочинне і продажне «слово» корупція»
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

80. Жива, мертва й ненароджена корупція
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

81. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

82. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

83. Фінансова інспекція інформує
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

84. Прозорі бюджетні відносини – поза корупцією
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... g=0&lng=ua

85. Запобігати проявам корупції
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 58-07.html

86. Підкупне поняття «корупція»
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... ---lr.html

87. Запобігати проявам корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

88. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

89. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

90. Фінансова інспекція інформує
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

91. Прозорі бюджетні відносини – поза корупцією
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... g=0&lng=ua

92. Ситуації, зазвичай описувані терміном "КОРУПЦІЯ"
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

93. Запобігати проявам корупції
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 58-07.html

94. Підкупне поняття «корупція»
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... ---lr.html

95. Запобігати проявам корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

96. Запобігати проявам корупції
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6 ... g=0&lng=ua

94. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

98. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

99. Ситуації, зазвичай описувані терміном «корупція»
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

100. Підкупне поняття «корупція»
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

101. Запобігати проявам корупції
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13


102. За три місяці 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 12,3 млн грн
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

103. Ситуації, зазвичай описувані терміном "корупція"
bilozerka-rda.ks.ua/node/209

104. За три місяці 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 12,3 млн грн
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=231&limitstart=5

105. За три місяці 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 12,3 млн грн
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

106. Фінансова дисципліна контролюється разом із правоохоронцями
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

107. За три місяці 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 12,3 млн
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

108. Протидія бюджетній корупції
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

109. Тільки разом подолати корупцію
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

110. За 3 місяці 2014 року фахівці Генічеської міжрайонної держфінінспекції забезпечила відшкодування втрат на 465 тис. грн.
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=231

111. Антикорупційними шляхами. Приклади, які можна віднести до ситуацій,
зазвичай описуваних терміном "Корупція"
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue.

112. Антикорупційними шляхами. Приклади, які можна віднести до ситуацій,
зазвичай описуваних терміном "Корупція"
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... &Itemid=92

113. Тільки разом подолати корупцію
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

114. Аудитори Херсонщини виявили резерви наповнення місцевих бюджетів Іванівського району на понад 800 тис. грн
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

115. Обійтися без корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

116. Прозорі бюджетні відносини – поза корупцією
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

117. Проти підкупу і хабарництва
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

118. Проти «хижих» корупціонерів
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

119. Проти корупціонерів
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

120. Фінансова інспекція інформує
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

121. Спільна протидія
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

122. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

123. Присікати хапугам відкати
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

124. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами
genichesk-rda.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=191&Itemid=176

125. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

126. Протягом січня – травня 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на суму 16,8 млн грн
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

127. Щороку діти з Херсонщини перемагають у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів"
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

128. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 40-18.html

129. Протягом січня-травня 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на суму 16,8 млн. грн.
http://lepetykha-rda.gov.ua/antikorupciyna-diyalnist

130. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами
http://lepetykha-rda.gov.ua/antikorupciyna-diyalnist

131. Присікати хапугам відкати
http://lepetykha-rda.gov.ua/antikorupciyna-diyalnist

132. Присікати хапугам відкати
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 02-34.html

133. Присікати хапугам відкати
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

134. Аудитори Херсонщини виявили резерви для наповнення
місцевих бюджетів Іванівського району на понад 800 тис. грн
http://www.skadovsk.com/dfi_inform.php

135. На розгляд громадам
http://www.skadovsk.com/dfi_inform.php

136. Проти бюджетних порушень та проявів корупції
rdaberislav.ks.ua/2013-09-05-05-39-08/4042-2014-05-21-06-54-04.html

137. Єдиними зусиллями воювати з корупціонерами
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 38-44.html

138. Проти корупції – тільки разом
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 42-16.html

139. Проти бюджетних порушень та проявів корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

140. Фінінспектори Херсонщини виявили порушень в Каїрському психоневрологічному будинку-інтернаті на суму понад 250 тис. грн
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

141. Проти корупції – тільки разом
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

142. Про вимоги до консолідованих планів діяльності з питань внутрішнього аудиту
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 25-51.html

143. Корупцію ліквідує громадськість
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 00-03.html

144. Про вимоги до консолідованих планів діяльності з питань внутрішнього аудиту
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

145. У січні – червні 2014 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на понад 17,7 млн грн.
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

146. Корупцію ліквідує громадськість
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

147.Знищити прояви корупції
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 20-46.html

148. Проти бюджетних порушень та проявів корупції
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=2062&lng=ua

149. .Корупцію ліквідує громадськість
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=2063&lng=ua

150. Корупціонерів виведуть на світло
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=2064&lng=ua

151. Про вимоги до консолідованих планів діяльності з питань внутрішнього аудиту
http://ivanrda.ks.ua/index.php?option=c ... Itemid=103

152. Приклади корупційних порушень
http://n-serogozy.ks.ua/finansova-inspektsiya-informue

153. Проти бюджетних порушень та проявів корупції
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 00-29.html

154. Корупціонерів виведуть на світло
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 59-05.html

155. Звітуємо за І півріччя 2014 року
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 5248-.html

156. На Херсонщині фінінспектори виявили фінансові порушення
в одній із селищних рад на суму понад 300 тис.грн
http://rdaberyslav.gov.ua/2013-09-05-05 ... 300--.html

157. Закупівлі без корупції
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

158. На Херсонщині фінінспектори виявили фінансові порушення
в одній із селищних рад на суму понад 300 тис. грн
http://gorn-vlada.ks.ua/doc/200

159. Торги без корупції
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

160. Корупціонер - «безхребетний»
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

161. Чи набирає обертів шахрайство?
http://volex.in.ua/index.php?option=com ... &Itemid=13

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Відшкодування за сім місяців

Сообщение Прес-служба ДФІ » 13 авг 2015, 16:39

Держфінінспекція в Херсонській області за сім місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат майже на 18 млн грн

Протягом січня – липня 2015 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,73 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 79 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 35 досудових розслідувань і вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 13 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,2 млн грн.
У 50 випадках до установ, які порушили бюджетне законодавство, застосовано заходи впливу.

За допущені порушення 171 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 8 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 2,67 млн грн.


Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Сообщение Прес-служба ДФІ » 29 фев 2016, 09:45

Колонка фінінспектора
ДИСЦИПЛІНА БЕЗ КОРУПЦІЇ
Телефонуйте до Держфінінспекції
в Херсоні – 26 36 28
Одна з найгостріших проблем сьогодення, на вирішення якої спрямовується чи не найбільше зусиль - подолання корупції. Важливу роль у виявленні та запобіганні корупційним діянням здійснюють органи державної контрольно-ревізійної служби.
Робота державних контролерів зосереджена на виявленні фактів застосування на деяких підконтрольних об’єктах, суб’єктами господарювання тіньових схем відмивання коштів і розкрадання державних ресурсів, доцільності понесених витрат у бюджетній сфері.
Корупція – протиправна діяльність, яка полягає у використанні посадовцями їх прав і можливостей для особистого збагачення. Невідкладні завдання - активно протидіяти проявам корупції, забезпечити повернення до бюджету завданої внаслідок допущених винуватцями правопорушень шкоди. Отже, на особливому контролі - дотримання антикорупційного законодавства, комплексне дослідження бюджетних потоків.
Корумпованими залишаються сфери земельних відносин, банківської діяльності, закупівлі товарів, робіт і послуг, використання субвенції з державного бюджету, підтримки агропромислового комплексу, фінансування будівництва. Розпорядники державних коштів нерідко діють у власних інтересах та на користь комерційних структур. Як наслідок інтересам громади завдаються чималі збитки. Саме на цьому, передусім, зосереджено увагу контролюючих і правоохоронних органів.
З огляду на це, закликаємо неухильно дотримуватися норм антикорупційного законодавства, уникати будь-яких прецедентів порушення Закону та, тим паче, публічних згадок про них.
Ось чому функціонує «телефон довіри». Така незамінна і вкрай ефективна форма взаємодії з громадськістю дає змогу оперативно виявити та упередити порушення фінансової дисципліни на місцях.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Финансы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость