Шамотий футбольний сезон

Останні події і новини спорту на Херсонщині. Тут можна знайти свіжі новини про місцеві команди та спортсменів, їхні досягнення та участь у змаганнях на різних рівнях, а також інформацію про розвиток спорту в Херсонській області
Відповісти
Raynor
Мовчазний
Повідомлень: 3
З нами з: 29 грудня 2010, 15:49

Шамотий футбольний сезон

Повідомлення Raynor »

Журналист: Що сталося з “Енергією” у стартові десять хвилин другого тайму, за які команда пропустила чотири голи?
Александр Шамотий(Шамотій): Тут повторилася харківська історія на кубковий матч проти “Локомотива”. Перший тайм закінчили впевненою перемогою 4:0, а далі почалося… Напевно, причина у психологічному плані. У цьому плані ми заспокоїлися, бо у першому таймі добилися певного результату, за це вже поплатилися другу гру поспіль.

Журналист: Проти “Кардинала” ти грав із перебинтованою правою рукою, що сталося?
Александр Шамотий(Шамотій): Це побутова травма. Послизнувся на вулиці на льоду, нічого страшного.

Журналист: За чутками, після Нового року деякі гравці “Тайму”, а також Станіслав Гончаренко (теперішній тренер “Тайму”) можуть поповнити склад “Енергії”…
Александр Шамотий(Шамотій): Якщо такі чутки є, то вони швидше за все небезпідставні. Конкретногго нічого зараз сказати не можу. Якщо прийде Станіслав Олександрович (Гончаренко, -- примітка автора), то й люди нові прийдуть. Прийдуть кваліфіковані гравці, то будь ласка, я думаю нічого поганого не трапиться. Але що тоді робити із тими гравцями, які добивалися результату в цьому сезоні? Це вже вирішувати керівництву, як в такій ситуації поступати із тими, чи іншими гравцями. Думаю, що на користь команді це піде. Хоча загалом час покаже.

Журналист: Що у такому разі робити тим гравцям, які минулого сезону “кували” медалі “Енергії”, цього сезону зробили хороший заділ, як у чемпіонаті, так і в Кубку України? Адже місця у складі всім не знайдеться? Що з цього приводу думають твої партнери по команді?
Александр Шамотий(Шамотій): Однозначно, що всім футболістам у такому випадку в команді не знайдеться місця. Зараз поки що всі в незнанні, бо керівництво команди поки що нам не сповістило, що все так може статися. Поки що це все на рівні чуток. А коли це все вирішиться? Можливо, після Нового року, а, можливо, після домашньої Кубкової гри проти “Локомотива” нас поставлять перед фактом, що так і так… І тоді, можливо, комусь доведеться шукати інше місце роботи, комусь доведеться залишитись в “Енергії” і доводити свою працездатність вже новому наставнику. Однозначно, що в команді не буде 18 футболістів, адже це не великий футбол, грають лише вісім польових гравців і два воротарі. Так що тут вибір невеликий. У нас команда хороша, хороші гравці і кожен із теперішніх футболістів якщо навіть і не підійде новому тренеру зможе працевлаштуватися в іншій команді.
reallyman
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 12 липня 2013, 02:56

Повідомлення reallyman »

Футболчик это круто, особенно под пиво)
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Спорт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей