Алкоголь

Безкоштовна публікація оголошень про продаж продуктів харчування та напоїв
Відповісти
Виктория Кановалова
Активний учасник
Повідомлень: 109
З нами з: 13 листопада 2017, 19:51

Алкоголь

Повідомлення Виктория Кановалова »

Всем, кто собирается на праздник, хочу сказать, что подарком всегда будет решения вопроса с алкоголем, если вы возьмете это на себя, то все будут рады и благодарны. Найти и выбрать качественный алкоголь сейчас сложно, лучше ориентироваться на проверенные временем марки, что бы не попасть. Лично мне в этом плане помогает магазин DrinkTime - ельцин водка цена У них только качественная продукция. Доставка, что немаловажно, оперативная - выручали много раз. Обратите внимание на магазин, ассортимент приличный.
Зображення
viktor1982
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: 10 грудня 2016, 20:54

Re: Алкоголь

Повідомлення viktor1982 »

Я тоже, водку категорически не пью! Больше предпочитаю коньяк, который беру тут https://alcoplus.com.ua/konyak/ Мне очень нравится коньяк Hennessy и Kvint Monte Choco с шоколадным вкусом!
рукепа
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2020, 15:03

Re: Алкоголь

Повідомлення рукепа »

Головне розуміти що покупати і за яку ціну. Наприклад якщо взяти коньяк Довбуш Карпатський, то ми розуміємо що серед дорогих коньяків це дешевий , але по смаку або якості товару, то дуже добрий коньяк. В цьому розумінні можно тратити на дешеві речі. Але якщо покупати ще девшевше і незнати ні скаду і боятися, що тебе заберуть у скору, то немає ніякого сенсу це купувати.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Продукти харчування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей