Карпатські вітамінно-трав'яні чаї

Безкоштовна публікація оголошень про продаж продуктів харчування та напоїв
Відповісти
травник
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 29 листопада 2014, 23:54

Карпатські вітамінно-трав'яні чаї

Повідомлення травник »

Літечко пролетіло,проходить осінь,недалеко на горизонті біліється зима. Коли людина тяжко працює,або стомленно - збудженна хочеться заварити теплого ароматного чайку, відчути запах рідних Карпатських гір, і ця можливість у вас є.
Шановні форумчани і гості Херсонського форума хочу вам запропонувати Карпатські Вітамінні чаї.
Травами займаюсь біля семи років. Сам збираю, сушу, вкладаю сили і душу. Якість на першому місці. Щоб в вас не виникало підозр нарахунок моїх зборів, то на перший раз можу вислати просто так перші 5 пробників. Одне діло говорити, а друге побачити, перевірити, посмакувати.Вага одного пробника 15-20грамм.
Склад чаїв.
1.Гірський вітамінний чай.Склад-Верес,Шипшина,Цвіт липи,Червона горобина,Іван-чай,Ожина,Малина,Мята.
2.Ароматний вітамінний чай.Склад-Меліса,Материнка,Малина,Мята,Іван-чай,Червона горобина,Чорна горобина,Плоди Глоду.
3.Лісовий вітамінний чай.Склад- листя Брусниці,листя Чорниці,Мята,Первоцвіт,Малина,Материнка,Червона горобина.
4.Карпатський вітамінний чай.Склад-Чебрець,Малина,листя Чорниці,Первоцвіт,Мята,плоди Глоду,Шипшина,Іван-чай.
5.Вітамінний чай Різнотрав"я-Верес,Іван-чай,Чорниця,Малина,Ожина,Материнка,Червона горобина,Шипшина,Первоцвіт.
При замовленні більше 10 чаїв діє знижка.ВАГА великої пачки-150-160грам
Ціна-25грв
травник
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 29 листопада 2014, 23:54

Re: Карпатські вітамінно-трав'яні чаї

Повідомлення травник »

Доброго дня,всім шановним форумчанам, і гостям Херсонського Форума.Трави дозбируються, цього року літечко було дощливе,тому травів зібрано менше.
Пропоную такі чаї.
1. Карпатський вітамінний чай.
Склад: Чебрець, Малина, М"ята, Чорниця, Іван-чай, Шипшина, Червона горобина, Плоди Глоду.
2. Ароматний вітамінний чай.
Склад: Меліса, М"ята, Листя Ожини, Іван-чай, Малина, Шипшина, Первоцвіт, Глід
3. Лісовий вітамінний чай.
Склад: Брусниця, М"ята, Малина, Чорниця, Верес, Червона горобина, Липа, Глід.
4. Лісовий чай Ніжність.
Склад: Меліса, Чорниця, Іван-чай, Малина, Червона горобина, Липа, Глід
5. Вітамінний чай Різнотрав"я.
Склад: Малина, Чорниця, Верес, Ожина, Іван-чай, Шипшина, Червона горобина, Первоцвіт.
6.Карпатський чай Довголіття
Склад-М ята,Малина,Материнка,Ожина,Чорниця,Іван-чай,Шипшина,Чебрець,Липа,Глід.
7.Вітамінний чай Карпатські Полонини-Листя смородини,Чорниця,М ята,Верес, Меліса, Шипшина, Малина,Глід,.
8.Заспокійливий-Цвіт глоду,Верес,Ожина,Меліса,Мята.
9.Ісландський мох-(Кашель,Бронхіт,Коклюш)Вага пачки моху 50грамм-ціна 25грв.
Вага однієї пачки чаю 90-100грамм.
Ціна 35грв.
Оптовим покупцям і постійним клієнтам знижка
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Продукти харчування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей