Список адресов, которые будут обесточены с 16 по 31 октября

Останні події та новини в галузі житлово-комунальних послуг на Херсонщині. Тарифи на комунальні послуги, ремонт та модернізація комунальної інфраструктури, зміни у законодавстві щодо житлово-комунальної сфери та інші події, які можуть вплинути на якість та доступність житлово-комунальних послуг для населення
Відповісти
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Список адресов, которые будут обесточены с 16 по 31 октября

Повідомлення Хелла »

В связи с проведением плановых капремонтов и техобслуживания трансформаторных подстанций, воздушных линий электропередач, в октябре будет проводиться обесточивание домов.

Об этом сообщают Херсонские городские электросети.

Приводим Вам список адресов, которые будут обесточены:

16-17 октября – пос. Янтарный: ул. Интернациональная, Яворницкого, Чернявского, Чаривна, Днипровой Чайки, Антоновская, Крайняя, Олешковская, Джанкойская, Высоковольтная, Дубасова, 31-я, 32-я, 33-я Восточные; пос. Киндийка: ул. Кирова, Ватутина, Колодезная, пер. Таврический; ул. Тарле, 2, 4, 49-й Гвардейской дивизии, 28, 30;

17-18 октября – пос. Зеленовка: ул. Степная, Советская, Л.Украинки, Олимпийская;

18 октября – ул. Некрасова, Кутузова, пр. Сенявина;

18 и 21 октября – пос. Учхоз-Приозерный: ул. Титова, Комарова, Терешковой, Мира, Гагарина, Молодежная;

21 октября – пос. Янтарный: ул. Интернациональная, Яворницкого, Чернявского, Чаривна, Днипровой Чайки, Антоновская, Крайняя, Олешковская, Джанкойская, Высоковольтная, Дубасова, 31-я, 32-я, 33-я Восточные; пос. Киндийка: ул. Кирова, Ватутина, Колодезная, пер. Таврический;

21 – 22 октября – пос. Солнечный: ул. Рабочая, Дзержинского, Стадионная, Школьная, Молодежная, Юности;

22 – 23 октября – пос. Зеленовка: ул. Молодежная, Чапаева, Кирова, Новая, Парковая, пер. Луговой;

23 октября – ул. И. Кулика, Пугачева, Тираспольская, Кооперативная, Калинина, Черноморская, Кременчугская, Шевченко, пер. 1-й, 2-й Бугские, Спортивный, ул. Ладычука, Севастопольская, Шовкуненко, пер. Смоленский;

23-24 октября – пос. Камышаны: ул. Нижняя, Шмидта, Школьная, Октябрьская, Камышанская, пер. Камышанский, Речной;

24 - 25 октября – ул. 40 лет Октября, 2, 8, Литейная, 2, 4, 6, Кременчугская, 56, Махарадзе, 4-я, 5-я, 6-я, 7-я, 8-я Западные;

пос. Камышаны: ул. Веревчина;

28-29 октября – ул. Перекопская, 175; пос. Камышаны: ул. 9-го Января, Кирова, Пестеля, Херсонское шоссе, Белозерская;

29 октября – ул. Стеблиевская, проезд Камышовый;

30-31 октября – ул. Тарле, 6, 8, 10, 12.

visti.ks.ua/novosti/novosti-hersona/10089-do-konca-oktyabrya-v-hersonskih-domah-budut-otklyuchat-svet.html
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “ЖКГ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей