Отключения электричества в октябре

Останні події та новини в галузі житлово-комунальних послуг на Херсонщині. Тарифи на комунальні послуги, ремонт та модернізація комунальної інфраструктури, зміни у законодавстві щодо житлово-комунальної сфери та інші події, які можуть вплинути на якість та доступність житлово-комунальних послуг для населення
Відповісти
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Отключения электричества в октябре

Повідомлення Хелла »

Херсонские городские электросети сообщают о новых отключениях электроэнергии в октябре текущего года.

Так, 7 октября, в связи с проведением ремонтных работ на трансформаторной подстанции ТП- 229, с 10:00 до 16:30 будут обесточены потребители ул.1-я, 2-я, 3-я, 4-я, 5-я, 6-я, 7-я, 8-я Веревчины, ул. Полтавская, 89, пл. Цюрупы, пр. Димитрова.

Кроме того, с 15 по 20 октября в связи с проведением ремонтных работ на ВЛ-10 кВ, с 9:00 до 16:30 будут обесточены потребители пос. Зеленовка ул.Нижняя, Подпольная, Пушкинская, Чехова, Лермонтова, Мира, Светлая, Некрасова, Старостина, Леси Украинки, ул. 40 лет Октября, Заречная, Коммунаров, Красина, Лавренева, Первомайская, Совхозная, Довженко, Тухачевского, Абрикосовая, Вишневая, Гагарина, Днепровская, Зеленая, Каштановая, Овощная, Парниковая, Свердлова, Олимпийская, Солнечная, Степовая, 1-я Нижняя, 2-я Нижняя, Рабочая, Фрунзе, Краснознаменная, Лесная, 9-го Января, пер.Дунайский, Северный, Торговый, Херсонский, Южный, Дальний.

https://khersonline.net/novosti/proisshe ... chami.html
Відповісти

Повернутись до “ЖКГ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей