За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Останні події та новини в галузі житлово-комунальних послуг на Херсонщині. Тарифи на комунальні послуги, ремонт та модернізація комунальної інфраструктури, зміни у законодавстві щодо житлово-комунальної сфери та інші події, які можуть вплинути на якість та доступність житлово-комунальних послуг для населення
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Повідомлення Хелла »

Віктор81
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 20 лютого 2017, 16:20

Re: За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Повідомлення Віктор81 »

Со мной произошел удивительный случай с этим счетчиком, значит поменял я у себя в квартире все лампы на светодиодные, потребление света упало сразу в 2 раза, и уже через месяц приезжают ресовцы и говорят - что счетчик неисправный, не может мол быть что за месяц в два раза стал меньше крутить, я им лампочки новые показываю, а они не поверили. Через неделю привезли мой старый счетчики, говорят все в порядке. Вот такая история со мной произошла.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Аудитори проаналізували стан справ на водоканалі.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори запропонували МКП «ВУВКГ міста Херсона» вдосконалити систему внутрішнього контролю

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» за період з 01.01.2016 по 30.09.2017.

Аналізуючи фінансові плани і показники діяльності підприємства, аудитори дійшли висновку щодо незадовільного функціонування підприємства. Зокрема, виявлено низку негативних чинників, які вплинули на його діяльність.

Як з’ясували аудитори, діяльність підприємства була збитковою, зокрема, через низькі тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення. Якби зазначені тарифи відповідали рівню економічно обґрунтованих виробничих витрат, то підприємство зменшило би свою збитковість майже на 12 млн грн.

Через дефіцит обігових коштів зростала як кредиторська заборгованість підприємства, так і суми нарахованих штрафних санкцій за невиконання ним вимог законодавства та договірних умов. Через це підприємство зазнало втрат на суму 6,5 млн грн.

Зважаючи на незадовільний технічний стан і ступінь зношеності майна і обладнання мереж водопостачання і водовідведення, державні аудитори рекомендують керівництву підприємства вдосконалити систему внутрішнього контролю з урахуванням виявлених під час аудиту ризиків. Також підприємству варто реалізувати низку заходів із підвищення рівня енергоефективності, посилити претензійно-позовну роботу тощо.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “ЖКГ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей