Модна творча тенденція в мистецтві-уфолізм. diezelsun

Останні події та новини в галузі культури та мистецтва у Херсоні та на Херсонщині. Новини про виставки, концерти, фестивалі, премії, видання нових книг та інші події, що пов'язані з культурно-мистецьким життям. Будьте в курсі останніх подій у галузі культури та мистецтва, відстежуйте тенденції та розвиток цієї сфери, а також отримуйте нову інформацію про талановитих митців та їх творчі досягнення
Відповісти
Marelt8
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 01 грудня 2020, 12:16

Модна творча тенденція в мистецтві-уфолізм. diezelsun

Повідомлення Marelt8 »

Все більше людей в світі цікавить модний творчий стиль уфолізм.

Уфолізм-це молода тенденція в образотворчому мистецтві. Її засновником є російський художник Diezel Sun (Олександр Татарников). У своїх картинах він зображує древніх богів (представників позаземного світу). Стародавні артефакти є хорошими джерелами для втілення творчих ідей. На багатьох стародавніх артефактах зображений позаземний світ. У деяких картинах художника присутній романтизм, тому що зображені прекрасні жінки (богині любові, богині родючості і т.д.), таким чином художник знайомить з древніми віровченнями, які пов'язані з шануванням жіночого начала.
НЛО в древніх віровченнях.
Зображення
НЛО в древніх навчаннях світу.

У Святому Письмі Махабхарата безліч разів згадуються Вімани (літальні апарати богів). У Біблії також є згадки про вогненних колісницях, які спускалися з небес. Плем'я Догон вірить в богів Номмо, які прибули із зірок, плем'я хопі вірить в Качини, які прибули на Землю за допомогою літаючих щитів, представники цього племені робили наскальні зображення цих щитів. У віровченні шумерів Боги прибули на крилатих дисках, ця цивілізація все це зображувала на своїх табличках з глини і металу. Таких навчань безліч по всьому світу.

Ведичне православ'я про НЛО.

Бог-Отець (рід) в колісниці Вогняної затвердив грім гримлячий. Що за вогняна колісниця? Чи не НЛО це?

P. S. вірити в це чи ні, це справа кожного, я всього лише показую артефакти давнини, які показують, що людство не самотнє у Всесвіті.


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Культура та мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей