Родини Херсонщини (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2403
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Родини Херсонщини (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Сообщение ГУС у Херсонській області » 08 авг 2019, 10:57

07.08.2019

Родини Херсонщини
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

За матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у 2019 році в Херсонській області налічувалося 398,9 тис. домогосподарств, або 2,7% загальної їх кількості по Україні. Майже дві третини домогосподарств нашого краю проживають у міській місцевості, решта – у сільських поселеннях, кожна третя родина мешкає в обласному центрі.
Середньостатистична херсонська родина складається з 2,59 осіб, а по Україні в цілому середній розмір домогосподарства становить 2,58 особи.
Дві з п’яти родин нашого краю мають у своєму складі двох осіб, кожна четверта родина – трьох осіб. Частка сімей з чотирьох осіб і більше становить 19,4% загальної кількості. Кожне шосте домогосподарство області – одинаки.
Серед домогосподарств без дітей кожне четверте – одинаки, з яких 47,3% – особи непрацездатного віку.
Більше третини (36,5%) родин області виховують дітей віком до 18 років. У переважній більшості з них (66,4%) – лише одна дитина, у 32,3% сімей – двоє дітей, 1,3% домогосподарств мають у своєму складі троє і більше дітей.
Умови та рівень життя домогосподарств з дітьми значною мірою залежать від кількості дорослих осіб у їх складі. Більше половини сімей нашого краю мають у своєму складі двох дорослих осіб, 33,5% – трьох і більше, 12% – тільки одну дорослу особу.
На благополуччя та добробут родини впливає наявність та кількість працюючих осіб у їх складі. Три з п’яти домогосподарств області мають працюючих осіб. З їх числа 58,8 % мають одного працюючого, 36,4% – двох працюючих, 4,8% – трьох і більше осіб.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость