Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2594
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Сообщение ГУС у Херсонській області » 20 июл 2021, 16:22

20.07.2021

Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Споживчі ціни (тарифи) на товари (послуги) по Херсонській області у червні порівняно з попереднім місяцем у цілому не змінилися, однак динаміка цін на окремі групи товарів та послуг була від’ємною, на інші – характеризувалася помірними інфляційними процесами. Так, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 0,1%. Найбільше (на 3,6%) подорожчали риба та продукти з риби. На 2,8–1,5% зросли в ціні олія соняшникова, рис, м'ясо птиці, масло, безалкогольні напої, хліб. Також на 0,6–0,2% стали більше коштувати макаронні вироби, борошно пшеничне, крупи гречані, овочі. Водночас було зафіксовано значне (на 20,4%) подешевшання яєць. Крім того на 2,5–0,4% зменшились в ціні молоко, сметана, фрукти, цукор, яловичина, кисломолочна продукція, свинина, сир і м’який сир (творог).
Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 0,9%, що пов’язано з подорожчанням алкогольних напоїв на 1,2%, тютюнових виробів – на 0,6%.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,7% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 2,1%.
У сфері охорони здоров’я ціни (тарифи) зменшились на 0,1% внаслідок зниження вартості фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,6%.
Зниження цін на транспорт на 0,3% відбулося за рахунок зменшення вартості автомобілів на 1,2%; при цьому транспортні послуги зросли в ціні на 1,0%, паливо та мастила – на 0,3%.
Крім того на 1,1–0,1% стали більше коштувати предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, послуги ресторанів та готелів, різні товари та послуги, послуги зв’язку, послуги відпочинку і культури. При цьому вартість одягу і взуття зменшилась на 4,5%.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя