До Міжнародного дня боротьби з бідністю (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2621
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

До Міжнародного дня боротьби з бідністю (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Сообщение ГУС у Херсонській області » 13 окт 2021, 14:31

13.10.2021
До Міжнародного дня боротьби з бідністю
(за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Щорічно, 17 жовтня в нашій державі відмічається Міжнародний день боротьби з бідністю (офіційна назва “Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів”). Вибірковим обстеженням умов життя домогосподарств, яке проводять органи державної статистики, передбачено опитування членів домогосподарств щодо оцінки рівня свого матеріального добробуту.
Підсумки опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що 62,3% домогосподарств області вважало свій дохід у 2020 році достатнім для нормального харчування, але їх члени обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг, кожне п’яте домогосподарство оцінило рівень своїх доходів як достатній, кожне шосте домогосподарство не змогло забезпечити навіть достатнє харчування.
У ході опитування домогосподарствам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними. Найбільша частка домогосподарств вказала дохід у розмірі від 9 тис. грн. Цю суму зазначило 84,8% домогосподарств області.
Для дослідження питань суб’єктивної бідності та соціальної самоідентифікації домогосподарствам було запропоновано визначити, до якого класу за оцінкою матеріального добробуту вони себе відносять. За результатами опитування 96,5% респондентів області віднесли себе до бідних, 3,5% – до небідних, але ще не представників середнього класу.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость