Протидія корупції

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Протидія корупції

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Колонка ревізора
Службовці КРУ запобігають корупції
Телефони довіри в Херсоні – 26-36-28, 22-32-85
Протидіє корупції негативне ставлення громадян до неї. Аристотель свого часу писав: за будь-якого державного устрою найголовніше облаштувати справу так, аби посадовцям неможливо було наживатися. Закон повинен бути один для всіх.
Важливою ділянкою роботи з корупцією є випереджувальні заходи. Приміром, потребують широкого висвітлення у трудових колективах факти корупційного правопорушення.
Особливою в соціальному плані є функція фінансового контролю, який дозволяє забезпечити додержання чинного бюджетного законодавства всіма державними органами і громадянами. Серед завдань державної служби - викорінення бюрократизму.
Триває профілактична робота на посилення особистої відповідальності кожного працівника за належне виконання службових обов’язків та дотримання антикорупційного законодавства. Передусім беруться до уваги не тільки професійні якості, а й репутація та моральність людей, причетних до витрачання коштів і використання майна. До ділових якостей належать такі, як інтелектуальність, компетентність, організаторські здібності, вміння ефективно й цілеспрямовано діяти.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Колонка ревізора
НА СЛУЖБІ У ДЕРЖАВИ
Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26-36-28, 22- 32-85
Професійна етика державних контролерів має управлінську специфіку, поєднання морально-етичних якостей, в основі яких мають бути чіткі етичні принципи та моральний світогляд.
Кожна професія має свою власну мораль. Особливе місце в системі професійної етики посідає етика державного службовця, оскільки вона значною мірою характеризує взаємовідносини держави і громадянина. Моральність, переважно, розуміється як особиста чесність, порядність, а в адміністративній поведінці — як майже універсальна норма, згідно з якою службова посада не повинна використовуватися для досягнення особистих корисливих цілей. Антонім "етики-моральності" — корупція. Таким чином, державне і громадське життя значною мірою залежить від моральних цінностей, що утвердилися в суспільстві, від моральних відносин, соціальної справедливості.
Загальні правила поведінки державного службовця виражають вимоги до моральної сутності працівника, призначення його діяльності, характеру його взаємин з державою, довіреною особою якої він виступає. Не зовнішній контроль, а передусім внутрішня мотивація є провідним гарантом відновлення і формування позитивного іміджу державної служби, довіри громадян.
Отже, державна служба нерозривно пов’язана з мораллю, етикою, моральним складом державних службовців, котрі мають величезний вплив на життя громади. У багатьох випадках ці особи можуть ухвалювати рішення, які мають велике значення для повсякденного життя громадян.
Взаємовідносини державних службовців із громадянами, суспільством і державою, практика діяльності і прийняття рішень, а також ставлення службовця до самого себе як до людини і громадянина вдосконалюються.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ОБІЙТИСЯ БЕЗ КОРУПЦІЇ
Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26 36 28, 22 32 85.

Одна з найгостріших проблем сьогодення, на вирішення якої спрямовується чи не найбільше зусиль - подолання корупції. Важливу роль у виявленні та запобіганні корупційним діянням здійснюють органи державної контрольно-ревізійної служби.
Робота фінансових контролерів зосереджена на виявленні фактів застосування на підконтрольних об’єктах, суб’єктами господарювання тіньових схем відмивання коштів і розкрадання державних ресурсів, дослідженні фінансових потоків, доцільності понесених витрат у бюджетній сфері.
Корупція – протиправна діяльність, яка полягає у використанні посадовцями їх прав і можливостей для особистого збагачення. Тому невідкладне завдання КРУ - активно протидіяти проявам корупції, забезпечити повернення до бюджету завданої внаслідок допущених винуватцями правопорушень шкоди. Отже, на особливому контролі - дотримання антикорупційного законодавства, комплексне дослідження бюджетних потоків.
В цілому по державі корумпованими залишаються сфери земельних відносин, банківської діяльності, закупівлі товарів, робіт і послуг, використання субвенції з державного бюджету, підтримки агропромислового комплексу, фінансування будівництва. Розпорядники державних коштів нерідко діють у власних інтересах та на користь комерційних структур. Як наслідок інтересам громади завдаються чималі збитки. Саме на цьому, передусім, зосереджено увагу контролюючих і правоохоронних органів.
З огляду на це, закликаємо неухильно дотримуватися норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», уникати будь-яких прецедентів порушення Закону та, тим паче, публічних згадок про них.
Ось чому функціонують «телефони довіри» Державної контрольно-ревізійної служби. Така незамінна і вкрай ефективна форма взаємодії з громадськістю дає змогу оперативно виявити та упередити порушення фінансової дисципліни на місцях.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує
Телефони довіри КРУ
в Херсоні – 26 36 28, 22 32 85

Слово "корупція", що походить від латинського "corruptio", тлумачиться як "псування" і "розбещування". Найчастіше корупцією називають зловживання владою для одержання переваг у особистих цілях, інтересах третіх осіб чи груп. Головним стимулом до корупції є можливість отримання економічного прибутку, зв'язаного з використанням владних повноважень, а головним стримуючим чинником — ризик викриття і покарання.
Найбільш повне та перше офіційне визначення корупції міститься в документах Генеральної Асамблеї ООН: корупція - "виконання посадовою особою яких-небудь дій або бездіяльність в сфері його посадових обов'язків за винагороду в будь якій формі в інтересах того, хто дає таку винагороду, як з порушенням посадових інструкцій, так і без їх порушення".
Корупція проявляється у таких діях:
• Хабарництво;
• заступництво на основі особистих зв'язків
• надання ексклюзивних прав з метою корисливого використання, придбання чи відволікання державних коштів і власності для своєї групи;
• використання чи маніпулювання службовою інформацією в особистих чи групових інтересах;
• незаконний розподіл кредитів і інвестицій, проведення приватизації шляхом організації незаконних конкурсів, аукціонів, фактичного захоплення пакетів акцій, що знаходяться у державній власності;
• незаконне застосування системи переваг у відношенні різних промислових, фінансових, торгових і інших корпоративних групп;
• деякі інші подібні діяння.
Характерними ознаками корупційної ситуації є:
• прийняте рішення, що порушує закон або із порушенням закону;
• обидві сторони діють у змові;
• обидві сторони одержують незаконні вигоди і переваги, намагаються приховати свої дії.
Корупція - протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення, їх підкупність і продажність. До корупції може бути схильна будь-яка людина, що володіє владою над розподілом якихось ресурсів, що не належать їй, на свій розсуд. Характерною ознакою корупції є конфлікт між діями посадовця та інтересами його працедавця або конфлікт між діями виборної особи з інтересами суспільства. Багато видів корупції аналогічні шахрайству, що здійснюється посадовою особою і відносяться до категорії злочинів.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ПОЗБУТИСЯ ПРОЯВІВ КОРУПЦІЇ
Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26-36-28, 22- 32-85
Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції», який набрав чинності з 1 липня 2011 року, передбачає правові та організаційні засади запобігання та протидії корупції, розширення переліку корупційних діянь, видів корупційних адміністративних правопорушень, поділ корупційних діянь на види згідно з відповідальністю, що настає за їх вчинення.
Докорінно змінено державний підхід до розуміння корупції та антикорупційних заходів. Корупція, насамперед економічна проблема, це використання службового становища для «перекачування» державних коштів, матеріальних цінностей через комерційні структури і переведення грошей у готівку, одержання особистого чи корпоративного прибутку.
Фахівці розглядають корупцію у багатьох вимірах. Бюджетна сфера – середовище, заради якого продажна службова особа вступає у корупційні зв’язки, де корупція живиться і де найбільші прибутки. Тому зворотній вплив корупції на бюджет особливо небезпечний.
Виконання бюджету та розподіл бюджетних коштів - також благодатна сфера для корупціонерів. Найчастіше порушення, що наносять збитки бюджету і нерідко сполучені з корупцією: ухилення від сплати платежів у державний бюджет, нецільове і неефективне витрачання коштів.
Розподіл бюджетних коштів відбувається також через державні замовлення та закупки. До останнього часу і тут царювали закритість та безконтрольність, що породжувало невтримну корупцію. Підвищуються ціни за рахунок корупційних «накладних розтрат». У результаті страждає споживач.
Зокрема, у результаті нечесно проведеного тендера замовлення надходить до недобросовісного виконавця. Втрати у цьому випадку набагато більші за величину хабара, що стимулював нечесне рішення тендерної комісії.
Економічні втрати від корупції – недобір бюджетних надходжень. Безумовно, корупція чиновника і корупція голови сільради, який одержав винагороду за надання довідки, у якій не все відповідає дійсності, суттєво відрізняються.
Під класичною корупцією мається на увазі відкатна корупція. Вона існує в системі розпорядників коштів. Просувають, приміром, через придуманий норматив субвенцію для будівництва лікувального закладу. Домовляються про відсоток. І решту задіяних у цьому людей використовують "втемну". Рада приймає субвенцію в бюджет. Розпорядники проводять необхідні роботи "за маленьку долю". Підрядники виписані з іншого міста. Начебто, добру справу зробили, побудували потрібну річ. І гроші - в кишені.
Стимули для корупції при розподілі державних підрядів особливо великі: Так, бізнесова структура може дати хабара чиновнику лише за те, щоб внести фірму до списку учасників майбутнього тендеру або звузити коло його учасників.Дехто з посадовців напрацьовує схеми проведення тендерів сам. Але і ризики власні – ніхто не закришує. Варіантів багато: медичне обладнання, ремонти і будівництва. Найбільші відкати якраз не на будівництві, а на реконструкції об’єктів та ремонті доріг. І справді, хто потім доведе, скільки в яму на дорозі кинули асфальту: відро чи лопату? Або масово ставити нові вікна під програму енергозбереження, «сісти» на бюджет, заробити собі власних грошей … за впровадження ефективних технологій.
Чинне законодавство дає можливість вжити невідкладних антикорупційних заходів для упередження проявів та запобігання виникненню корупції.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

НА КОНТРОЛІ - бюджетна сфера

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26-36-28, 22- 32-85
Бюджетна сфера держави поки не обходиться без корупційних проявів та зловживань посадовців, відповідальних за правомірність розпорядження бюджетними ресурсами.
Найчастішими правопорушеннями є зловживання службовим становищем, хабарництво, використання бюджетних коштів для власного збагачення, їх привласнення, розтрата. Тому увага контролюючих і правоохоронних органів зосереджена на виявленні та доведенні порушень при розподілі бюджетних коштів, які мають корисливий характер.
До порушників застосовуються такі заходи, як стягнення сум кредитних коштів, що витрачені не на мету, передбачену кредитною угодою, вимагання не повернутих в установлений термін кредитних сум, а також плата за користування кредитами і штрафні санкції за нецільове їх використання та недотримання термінів повернення може визнаватися підставою для притягнення винуватців до суворої відповідальності.
Виявляються й порушення у владно-управлінських структурах та органах місцевого самоврядування під час розподілу і використання бюджетних асигнувань і скоєння правопорушень комерційними структурами по незаконному отриманню і використанню таких фінансових ресурсів.
Одна з причин нанесення збитків державі при проведенні закупівель - порушення своїх функцій розпорядниками державних коштів, фінансовими службами та тендерними комітетами, котрі не проводять попереднє вивчення та аналіз ринку і цін на ньому. Все це призводить до акцепту цінових пропозицій учасників за найменшою ціною, яка значно перевищує середньоринкову на час проведення торгів.
Кримінальні справи порушуються після того, як виявлені та припинені протиправні механізми використання бюджетних коштів, які реалізовувались через зловживання службовим становищем службовими особами і нецільове використання бюджетних коштів, призначених, приміром, на будівництво; протиправне надання комерційним структурам субвенції з бюджету за перевезення пільгових категорій громадян; скоєння розпорядниками коштів протиправних дій заради привласнення бюджетних сум; фальсифікація суб'єктами господарювання даних про результати виконаних за рахунок бюджетних коштів робіт, незаконне отримання бюджетних ресурсів та обернення їх на власну користь.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

В інтересах громади

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий контроль,
АБО НЕЩАДНИЙ ЗАСЛІН КОРУПЦІЇ


Корупція здавна сприймається як частина життя. Було б неправильним вважати, що корупція — явище останніх років чи навіть десятиліть. Корупція загрожує правам людини, реалізації принципу верховенства права, підриває соціальну справедливість, завдає шкоди громаді, національній безпеці. Корупція стала універсальною проблемою, яка впливає на всі сфери суспільного життя.
Корупція зазвичай означає використання посадовою особою наданих їй владних повноважень і прав у приватних, корисливих цілях, що суперечить чинному законодавству та моральним засадам. Чинне законодавство розглядає корупцію як діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовану на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.
Групою ризику, схильною до корупції, є ті особи, що володіють владою над розподілом якихось ресурсів, які не належать їм, але вони прагнуть на власний розсуд розпорядитися ними. Головним об'єктом пристрасті для корупціонерів є бюджет, ресурси та матеріальні цінності.
Державний та місцеві бюджети, а також відносини, що мають місце при надходженні, розподілі, перерозподілі та витрачанні бюджетних коштів, є одночасно спокусою для чиновників усіх рівнів та живильним середовищем для поширення корупції. Тому лише постійний, незалежний і об'єктивний фінансовий та адміністративний контроль упродовж всього бюджетного процесу здатний стримати і зупинити розвиток корупції.
Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26-36-28, 22-32-85.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Бюджетна сфера

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ТІЛЬКИ РАЗОМ ПРОТИДІЯТИ КОРУПЦІЇ
Телефони довіри КРУ в Херсоні – 26-36-28, 22 32 85
В полі зору контролюючих і правоохоронних органів - протидія корупційним проявам при використанні субвенцій із Державного бюджету, адміністративна корупція, стан відшкодування збитків у кримінальних справах, порушених у бюджетній сфері, тендерні закупівлі при реконструкції або будівництві об’єктів соціальної інфраструктури.
Найчастішими правопорушеннями є зловживання службовим становищем, хабарництво, використання бюджетних коштів для власного збагачення, їх привласнення, розтрата. Тому увага правоохоронних органів зосереджена на виявленні та доведенні порушень при розподіленні бюджетних коштів, які мають корисливий характер.
Правова оцінка кожного порушення при використанні бюджетній коштів різна і залежить від характеру порушення, правового становища суб'єкта протиправної діяльності, умислу, наслідків та розміру нанесених збитків. критеріями для розмежування ситуацій, які призводять до адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності, як правило, може бути характеристика мотивів використання бюджетних коштів не за призначенням.
Однією з причин нанесення державі збитків при проведенні закупівель є порушення своїх функцій розпорядниками державних коштів, фінансовими службами та тендерними комітетами, якими не проводиться попереднє вивчення та аналіз ринку і цін на ньому, що призводить до акцепту цінових пропозицій учасників за найменшою ціною, яка значно перевищує середньоринкову на час проведення торгів.
Існує індивідуальна корупція, що виникає при покупці певного рішення або голосу через подарунки, гроші, забезпечення туристичними поїздками, проведення відпустки, закордонних відряджень за рахунок третьої особи, передачу у власність чиновника або його родичів дачі, квартири й т. ін. Сьогодні соціальні верстви ще не усвідомили, що руйнівна дія корупції торкнеться згодом кожного, завдасть відповідної шкоди, і боротися з нею потрібно зараз і разом.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетна сфера

ТЕНДЕРИ БЕЗ КОРУПЦІЇ

Кожен шостий економічний злочин, який викривається в Україні, пов’язаний із зазіханнями на кошти державного або місцевих бюджетів.
Важливою ланкою у процесі запровадження конкурентних процедур під час закупівель є система фінансового контролю та взаємодії правоохоронних та контролюючих органів. При проведенні перевірок у сфері державних закупівель, що супроводжуються посадовими і службовими зловживаннями, корупційними проявами, в тому числі з ознаками організованої злочинності, протидія має бути більш злагодженою та предметною.
До найбільш розповсюджених порушень у сфері державних закупівель, яких припускаються розпорядники державних коштів, належать такі:
- укладання договору без проведення процедури закупівель;
- уникнення процедури закупівлі шляхом роздрібнення її суми на частини;
- проведення торгів з обмеженою участю без погодження з уповноваженим органом;
- фальсифікація матеріалів проведення торгів (тендеру);
- фальсифікація протоколів розкриття тендерних пропозицій та проведення тендеру з метою підвищення ціни закупівлі;
- укладання договорів закупівлі за цінами, вищими, ніж були в інших учасників торгів;
- створення умов для перемоги окремого виконавця шляхом зміни перед проведенням тендеру номенклатури закупівлі;
- необґрунтоване застосування процедури закупівлі одного учасника;
- сприяння виконавцю у звільненні від сплати обов'язкових платежів до бюджету, здійснення яких в кінцевому результаті зводиться до перекачування державних грошей на рахунки "нечистих" власників та їх подільників.
Телефон довіри КРУ в Херсоні – 26 36 28.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Проявам корупції - загроза

З часом змінюються форми і методи антикорупційної діяльності. Дедалі частіше правоохоронні та контролюючі структури разом спрямовують зусилля на недопущенні застосування корупційних схем у бюджетному полі.

Протидія корупційним проявам - це, насамперед, відкритість влади, прозорість і зрозумілість прийнятих управлінських рішень, дієві механізми фінансового контролю за діяльністю органів влади і самоврядування, взаємодія з громадськістю і засобами масової інформації. Акцент робиться на усуненні причин, принципах упередження правопорушень, які стосуються використання коштів та майна.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефони довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Зворотній зв’язок

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

АНТИКОРУПЦІЙНА ВІЙНА – В РОЗПАЛІ
«Телефон довіри» Держфінінспекції
в Херсоні- 26 36 28
Корупція зазвичай означає використання посадовою особою наданих їй владних повноважень і прав у приватних, корисливих цілях, що суперечить чинному законодавству та моральності.

Корупція – ніщо інше як як діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовану на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

Головною групою ризику, схильною до корупції, є особи, котрі володіють владою над розподілом якихось ресурсів, які не належать їм, але вони прагнуть на власний розсуд розпорядитися ними. Серед головних стримуючих корупцію чинників можна виділити два: ризик викриття і невідворотність покарання, - а головними стимулюючими чинниками до корупції є можливість отримання надзвичайних економічних прибутків з допомогою використання владних повноважень.

Юридичний словник Генрі Блека визначає корупцію так: «Корупція – це діяння, яке чинять з наміром надати деякі переваги, що несумісно з офіційними обов’язками посадовця і правами інших осіб; діяння посадовця, який неправно використовує своє становище чи статус для одержання будь-якої переваги для себе або іншої особи з метою, що суперечить обов’язкам і правам інших осіб».

Протягом 2002–2008 років до відповідальності за вчинення корупційних дій загалом притягнуто 31010 службових осіб, до кримінальної відповідальності – 14074 особи.

Пристрасть корупціонера – бюджетні кошти, державні ресурси та матеріальні цінності. Державний та місцеві бюджети, а також відносини, що мають місце при надходженні, розподілі, перерозподілі та витрачанні бюджетних коштів, є спокусою водночас для чиновників усіх рівнів та живильним середовищем для поширення корупції. Тому лише постійний, незалежний і об'єктивний фінансовий та адміністративний контроль упродовж всього бюджетного процесу стримує розвиток корупції.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

ПО КОРУПЦІЇ - НІЩИВНИЙ УДАР

«Телефон довіри» Держфінінспекції
в Херсоні - 26 36 28

Правоохоронні і контролюючі структури спільно протидіють проявам хабарництва, корупції, розкраданню бюджетних коштів.
За офіційними даними, щороку країна втрачає близько 20 мільярдів гривень, що не надійшли до бюджету або були викрадені. Через корупційні оборудки у сфері державних закупівель від 10 до 15 відсотків державного бюджету осідають у кишенях чиновників.
Тому першочергові завдання - припинення корупційних схем навколо розкрадання бюджетних коштів, викриття хабарників, посадовців. Сьогодні в Кримінальному кодексі є чимало статей, які прямо вказують на боротьбу із корупцією. Це і злочини в сфері господарської діяльності, і злочини проти власності, і посадові злочини, і ряд інших. Продовжується робота по відшкодуванню збитків у грошовому еквіваленті на сотні мільйонів гривень.
Держава припиняє діяльність десятків найбільш кваліфікованих злочинних формувань, банд та злочинних організацій. До суду направляються кримінальні справи відносно тих, хто зухвало розкрадав бюджетні кошти і майно.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Бюджетна сфера
Бій корупції і громадський контроль
«Телефон довіри» Держфінінспекції
в Херсоні - 26 36 28

Непримиренна і жорстка протидія корупції зі сторони правоохоронних і контролюючих органів підкріплена суспільним контролем відносно діяльності окремих посадових осіб установ і організацій.
Ще у I кварталі 2000 р. не за призначенням було використано 200 млн. грн. На ці кошти можна було б утримувати протягом року одне з міністерств.
Приміром, потенційно корумпованими ті посадовці, котрі мають великі «хабаромісткі» розпорядчі функції (розпоряджаються коштами, нерухомістю, матеріальними цінностями тощо). Боротьба з корупцією і хабарництвом тісно пов’язана з втіленням наступних основних завдань. Приміром зменшення числа дозволів, ліцензій, довідок; чітке законодавче визначення процедур прийняття управлінських рішень; забезпечення прозорості конкурсів, тендерів...
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Максимально жорстко і принципово реагувати на будь-які можливі прояви корупції

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628.

Чітку антикорупційну спрямованість мають заходи, до яких вдається Держфінінспекція, щоб обмежити фіскальний тиск шляхом зменшення кількості контрольних заходів. Зокрема, при плануванні контрольних заходів впроваджено підхід до відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків фінансових порушень.
Аби ефективно протидіяти проявам корупції під час використання державних ресурсів, фінансові інспектори активно співпрацюють з правоохоронними органами. Завдання єдине - максимально жорстко і принципово реагувати на будь-які можливі прояви корупції.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Корупція

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

ЖИВА, МЕРТВА Й НЕНАРОДЖЕНА КОРУПЦІЯ


Корупція виникає тоді, коли посадовці в особистих цілях, поза законом, отримують бюджетні кошти, беруть або дають хабарі, дарунки або послуги, зловживають своїм службовим становищем, користуються своїм впливом заради особистої вигоди, або ж проявляють, приміром, протекціонізм чи кумівство (блат).
Корупційне правопорушення – умисне діяння, що містить ознаки корупції, вчинене особою, за яке встановлено сувору кримінальну, адміністративну, цивільну та дисциплінарну відповідальність.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Звертайтеся до фінансових інспекторів

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Про корупцію можна повідомити
за телефоном 26 36 28


Державна фінансова інспекція активно протидіє порушенням фінансової дисципліни, працює на упередження фінансових зловживань, системно взаємодіє з правоохоронними і контролюючими органами, забезпечує вжиття необхідних заходів щодо запобігання проявам корупції.
З метою запобігання та протидії корупції у бюджетній сфері працює телефон довіри, за яким громадяни можуть звернутися в разі наявності інформації щодо корупційних дій. Шановні громадяни! Звертайтеся до органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області у місті Херсоні за номером 263628.
адам
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 07 липня 2012, 10:55

Повідомлення адам »

Всем хороши Генические сайты в интернете. Вот только нет на них странички о сексуальных меньшинствах. Может она и не нужна была, да только уж очень эти самые меньшинства людям нервы треплют, и государство обворовывают попутно в перерыве между кручением голубых шариков. Народ должен знать о своих дегенератах-начальниках. Пока засветим и дадим информацию на двоих голубых, которых в народе и в местах лишения воли педерастами кличут. Эти два петуха разошлись в своих курятниках не нашутку. Один заведует районным отделом образования города Геническа по паспорту Семенов Анатолий Александрович. Натягивает, уже который год, своего председателя профсоюзов ее зовут Андрюша, а в миру Андрей Андреевич. И не только его. В этом случае он активный, но у него есть в большом городе голубая крыша. Так вот эта крыша натягивает Толю, и не только натягивает, а использует его во все места. В этом случае Толик пассивный голубой. И вот такой «парень» девчонкой такого лоботряса ведь не назовешь, руководит отделом образования районного масштаба, а претендует этот больной дегенерат на большее кресло ныне занимаемое. Он не скрывает и бравирует тем, что должен жрать большой кусок от большой власти. Этот педераст по жизни и руководит по педерастически, грязно и мерзко. Постоянно пьян. Матюги налево и направо. Тупорыл и не образован. За государственный счет содержит гарем сучек в районо. Но еще больше мертвых душ рассовано по всем щелям системы районо. Ни чем не гнушается крутой голубой Семенов. Смело и нагло по бумагам с преступной группой подчиненных он обворовывает детей, учителей то есть государство. На него работает, нет, не команда, шайка жополизов семеновских. Зам его Бондарева, главный бухгалтер, близкий к телу андрюша. Вот эта гоп компания и крутит черную бухгалтерию, готовит бумаги для отчетов и комиссий. Одуревший от пьянок, уверовавший в свою безнаказанность, этот дегенерат бросает вызов всем- районной администрации, депутатам, всему педагогическому коллективу районного образования, а также и спец службам в лице КРУ, СБУ, прокуратуре.
Второй плейбой маскирующийся под националиста розмовляє по украински. И не дай Бог, кто то из подчиненных или посетителей заговорит на русском языке Воно отворачивается и отказывается вести розмову. Все Геничане для него третьего сорта. Воры, брехуны и москали. Но матюгается Воно по москальски как и москаль Семенов грязно и по хамски. Зовут этого щирого украинца Грыцив Игорь Михайлович. По окончании планерки он своим подчиненным приказывает, а теперь идить ГЭТЬ з мого кабинету.
ХАМ. СТЯЖАТЕЛЬ и УБИЙЦА Грыцив И. М. задавил на смерть женщину в с. Чонгаре. Его свели с нужным чиновником в Киеве и он ОТКУПИЛСЯ. «Гэть з мого кабинэту» продолжается.
Мы хотим чтобы Геничане знали что начальник РЭСа и член РУХа педераст, то есть голубой относящийся к обществу сексуальных меньшинств то есть к голубым. Он как и Семенов педераст и больше пассивный чем активный. Обратите внимание на его не мужскую форму поведения. Ноги буквой Х, мягкие движения и явно капризную женскую психику. Его просчитать не трудно, как голубого. Трудно с ним общаться и работать. Он как и Семенов ворюга, обворовывает кампанию облэнерго. Сколько у него недвижимости? Уже немало. Кому надо тот знает. Один пример, своей землячке и работнице РЭСа, аферистке в миру Машке, а по паспорту Марии Николаевне Тищенко, которая владеет магазинами и кафе списал за один раз девяносто тысяч килловват которые она не успела открутить. Для своих можно и списать как будто ничего и не было. А вот на проклятых Геничан придется штрафы наложить хоть и не законные пусть попробуют доказать обратное. Или приписки им сделать. Выбирайте Геничане, что лучше, ведь педерасту с холуями надо концы с концами свести для отчета в контору повыше. У этого чудика тоже своя крыша голубая повыше есть. Он там попой виляет не хуже чем Маша перед мужиками. На усы там не смотрят, это их не смущает. Главное чтобы бороды на ягодицах не было. А может комуто из них и с бородой нравится. Чудаки ведь не нормативные, с вывихом, с разжижением мозгов. По тому, как они относятся, ненормально по педерастически к нормальным людям и к доверенному им руководству можно сделать вывод: Господа администраторы назначая кого -либо на руководителя любого звена проверяйте обязательно пункт о принадлежности к сексменьшинствам. Иначе горе и беда подчиненным и убыток государству. Педерасты, как и пьяницы, и наркоманы это больная категория человекообразных. Вред от них неисчислимый. В зонах их загоняют в угол. А в цивильном мире эта мразь загоняет в угол нормальных ничего не понимающих людей. И происходит абсурдная ситуация когда целые коллективы превращаются во второсортных и больных. Давайте отнесемся к данной теме серьезно. В царской России и в Советском Союзе за мужеложство была статья и давали срок. Сегодня эти больные дегенераты устраивают гей парады. Но это для больных, а для нормальных здоровых людей эта больная ситуация не нормальна.
Нежно-голубые у власти и продолжают нагло свою преступную деятельность. Педагоги обращались неоднократно и в интернете и в высокие кабинеты по поводу ухаря Семенова. Неоднократно писали в газетах о прохиндее Грыциве. Ну и что? Воз и ныне там. Они люди системы? Их трогать нельзя, тем более, что они принадлежат к нежно- голубой партии!
Геничане
адам
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 07 липня 2012, 10:55

Повідомлення адам »

Всем хороши Генические сайты в интернете. Вот только нет на них странички о сексуальных меньшинствах. Может она и не нужна была, да только уж очень эти самые меньшинства людям нервы треплют, и государство обворовывают попутно в перерыве между кручением голубых шариков. Народ должен знать о своих дегенератах-начальниках. Пока засветим и дадим информацию на двоих голубых, которых в народе и в местах лишения воли педерастами кличут. Эти два петуха разошлись в своих курятниках не нашутку. Один заведует районным отделом образования города Геническа по паспорту Семенов Анатолий Александрович. Натягивает, уже который год, своего председателя профсоюзов ее зовут Андрюша, а в миру Андрей Андреевич. И не только его. В этом случае он активный, но у него есть в большом городе голубая крыша. Так вот эта крыша натягивает Толю, и не только натягивает, а использует его во все места. В этом случае Толик пассивный голубой. И вот такой «парень» девчонкой такого лоботряса ведь не назовешь, руководит отделом образования районного масштаба, а претендует этот больной дегенерат на большее кресло ныне занимаемое. Он не скрывает и бравирует тем, что должен жрать большой кусок от большой власти. Этот педераст по жизни и руководит по педерастически, грязно и мерзко. Постоянно пьян. Матюги налево и направо. Тупорыл и не образован. За государственный счет содержит гарем сучек в районо. Но еще больше мертвых душ рассовано по всем щелям системы районо. Ни чем не гнушается крутой голубой Семенов. Смело и нагло по бумагам с преступной группой подчиненных он обворовывает детей, учителей то есть государство. На него работает, нет, не команда, шайка жополизов семеновских. Зам его Бондарева, главный бухгалтер, близкий к телу андрюша. Вот эта гоп компания и крутит черную бухгалтерию, готовит бумаги для отчетов и комиссий. Одуревший от пьянок, уверовавший в свою безнаказанность, этот дегенерат бросает вызов всем- районной администрации, депутатам, всему педагогическому коллективу районного образования, а также и спец службам в лице КРУ, СБУ, прокуратуре.
адам
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 07 липня 2012, 10:55

Повідомлення адам »

Второй плейбой маскирующийся под националиста розмовляє по украински. И не дай Бог, кто то из подчиненных или посетителей заговорит на русском языке Воно отворачивается и отказывается вести розмову. Все Геничане для него третьего сорта. Воры, брехуны и москали. Но матюгается Воно по москальски как и москаль Семенов грязно и по хамски. Зовут этого щирого украинца Грыцив Игорь Михайлович. По окончании планерки он своим подчиненным приказывает, а теперь идить ГЭТЬ з мого кабинету.
ХАМ. СТЯЖАТЕЛЬ и УБИЙЦА Грыцив И. М. задавил на смерть женщину в с. Чонгаре. Его свели с нужным чиновником в Киеве и он ОТКУПИЛСЯ. «Гэть з мого кабинэту» продолжается.
Мы хотим чтобы Геничане знали что начальник РЭСа и член РУХа педераст, то есть голубой относящийся к обществу сексуальных меньшинств то есть к голубым. Он как и Семенов педераст и больше пассивный чем активный. Обратите внимание на его не мужскую форму поведения. Ноги буквой Х, мягкие движения и явно капризную женскую психику. Его просчитать не трудно, как голубого. Трудно с ним общаться и работать. Он как и Семенов ворюга, обворовывает кампанию облэнерго. Сколько у него недвижимости? Уже немало. Кому надо тот знает. Один пример, своей землячке и работнице РЭСа, аферистке в миру Машке, а по паспорту Марии Николаевне Тищенко, которая владеет магазинами и кафе списал за один раз девяносто тысяч килловват которые она не успела открутить. Для своих можно и списать как будто ничего и не было
адам
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 07 липня 2012, 10:55

Повідомлення адам »

А вот на проклятых Геничан придется штрафы наложить хоть и не законные пусть попробуют доказать обратное. Или приписки им сделать. Выбирайте Геничане, что лучше, ведь педерасту с холуями надо концы с концами свести для отчета в контору повыше. У этого чудика тоже своя крыша голубая повыше есть. Он там попой виляет не хуже чем Маша перед мужиками. На усы там не смотрят, это их не смущает. Главное чтобы бороды на ягодицах не было. А может комуто из них и с бородой нравится. Чудаки ведь не нормативные, с вывихом, с разжижением мозгов. По тому, как они относятся, ненормально по педерастически к нормальным людям и к доверенному им руководству можно сделать вывод: Господа администраторы назначая кого -либо на руководителя любого звена проверяйте обязательно пункт о принадлежности к сексменьшинствам. Иначе горе и беда подчиненным и убыток государству. Педерасты, как и пьяницы, и наркоманы это больная категория человекообразных. Вред от них неисчислимый. В зонах их загоняют в угол. А в цивильном мире эта мразь загоняет в угол нормальных ничего не понимающих людей. И происходит абсурдная ситуация когда целые коллективы превращаются во второсортных и больных. Давайте отнесемся к данной теме серьезно. В царской России и в Советском Союзе за мужеложство была статья и давали срок. Сегодня эти больные дегенераты устраивают гей парады. Но это для больных, а для нормальных здоровых людей эта больная ситуация не нормальна.
Нежно-голубые у власти и продолжают нагло свою преступную деятельность. Педагоги обращались неоднократно и в интернете и в высокие кабинеты по поводу ухаря Семенова. Неоднократно писали в газетах о прохиндее Грыциве. Ну и что? Воз и ныне там. Они люди системы? Их трогать нельзя, тем более, что они принадлежат к нежно- голубой партии!
Геничане
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей