9 жовтня – Всесвітній день пошти

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2265
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

9 жовтня – Всесвітній день пошти

Сообщение ГУС у Херсонській області » 05 окт 2017, 11:10

04.10.2017

9 жовтня – Всесвітній день пошти

Всесвітній день пошти – це одне зі свят, які були засновані з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.
Пошта стала невід’ємною частиною нашого життя, надійним засобом комунікації. Вона забезпечує доставку поштових повідомлень та ефективне перевезення товарів і речей. Підприємства, що надають послуги поштового зв’язку, використовують сучасні методи та обладнання для надання якісних послуг, що обумовлює зручність та надійність для користувачів. Питома вага доходів від послуг поштового зв’язку в загальній сумі доходів, які отримали оператори зв’язку області, у січні–червні 2017р. становила 3,7%.
Як і завжди, головним завданням поштарів залишається забезпечення мешканців області універсальними поштовими послугами (пересилання поштових листів, карток, бандеролей, посилок), оформлення і доставка періодичних видань, відправлення поштових переказів тощо. Упродовж січня–червня 2017 року підприємствами поштового зв’язку Херсонської області відправлено 2,2 млн. листів, карток, бандеролей, 4,8 млн. газет і журналів, 206,9 тис. посилок, 151,3 тис. поштових переказів, 0,2 тис. телеграм, виплачено 863,6 тис. пенсій та соціальних допомог.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость