Чи доступна нам медична допомога

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2323
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Чи доступна нам медична допомога

Сообщение ГУС у Херсонській області » 08 май 2012, 11:18

26.04.2012

"Чи доступна нам медична допомога"
(за даними вибіркового опитування умов життя домогосподарств)

3 метою дослідження питань щодо доступності для населення послуг охорони здоров'я, ліків та медичних товарів Головним управлінням статистики у жовтні 2011р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. Інформація характеризує суб’єктивну оцінку членів домогосподарств.
Протягом року за медичною допомогою зверталися 70% з 1067,8 тис. опитаних осіб. Серед них 88% зазначили, що зверталися до поліклініки (крім стоматолога), 11,3% – до стоматолога у державній медичній установі, 8,8% – до сімейного лікаря у поліклініці, по 1,5% – до швидкої медичної допомоги та приватного стоматолога. Відвідали платну медичну установу або приватно практикуючого лікаря (крім стоматолога) лише 0,4% осіб, які зверталися за медичною допомогою. Звернулися за допомогою до народного цілителя, гомеопата, знахаря, екстрасенса і т.ін. – 0,3% таких осіб.
Із 403,7 тис. домогосподарств області, у яких хто-небудь з членів потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя, 21,3% домогосподарств повідомили про випадки неможливості задовольнити свої потреби в отриманні такої допомоги.
Основною причиною недоступності окремих видів медичної допомоги переважна більшість домогосподарств вказала занадто високу вартість ліків, медичних товарів, послуг охорони здоров'я. Майже кожне четверте домогосподарство, члени яких потребували, але не отримали медичної допомоги, повідомили про випадки недоступності для хворих членів родини необхідного лікування у стаціонарних лікувальних установах. Переважна більшість цих домогосподарства вказали, що вимушена відмова від належного лікування викликана занадто високою його вартістю.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость