А в ресторані...

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

А в ресторані...

Сообщение Прес-служба ДФІ » 14 май 2012, 14:46

Ризикові менеджери
Гра у рулетку,
Або комунальна лотерея

Держфінінспекція в Херсонській області встановила фінансових порушень на комунальному підприємстві теплових мереж «Каховтеплокомуненерго» майже на 200 тис. грн.

Відповідно до звернення правоохоронних органів фахівці держфінінспекції в Херсонській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства теплових мереж «Каховтеплокомунерго» за період з 31.12.2009 по 01.12.2011 р. Сума встановлених фінансових порушень – майже 200 тис. грн.

Як виявилося, на даному підприємстві міста головний бухгалтер на чолі з директором створили належні умови праці: «творчо» відредагували умови Колективного договору. Ось де турбота про працівників! Тут і матеріальна допомога по 15 посадових окладів при виході на пенсію, і позичка скільки треба, ще й відпустка додаткова передбачена за стаж роботи. Здається все «в ажурі» .
Натомість Підприємство має збитки кожного року та ще й отримує дотації з місцевого та державного бюджетів, що лягало на плечі людей, які сплачують за комунальні послуги! До речі зразковими платниками є пенсіонери з пенсією в розмірі по 1000 грн.
Як засвідчила остання ревізія, близько 190 тис. грн. загалом видано безвідсоткових позичок. І хто ж отримав левову частку? Звісно, головний бухгалтер (155 тис. грн), котра, звільнившись, «забула» повернути Підприємству 145 тис. грн. Інший фігурант – директор (узяв майже 20 тис. грн.). Він повернув борг Підприємству одразу ж після отримання повідомлення про ревізію. Разом із тим, за умовами Галузевої угоди на комунальних підприємствах зарплата для інженерно-технічних робітників складає в середньому близько 5 тис. грн.
На цьому «славетні» менеджери не зупинились, адже зухвало витрачено кошти гроші на ресторан, а потім розпорошені 1000 гривень віднесено на витрати профспілкової організації, яка є окремою юридичною особою.
Вражає те, що минулої ревізії виявлено майже 200 тис. грн зайвих виплат по заробітній платі (виплат премій, за не відпрацьований час та внаслідок недотримання вимог законодавства). І знову аналогічна ситуація. Через невиконання норм Галузевої угоди в частині підвищення посадових окладів при зміні розміру мінімальної зарплати працівники Підприємства недоотримали коштів на суму майже 26 тис. грн.
Чому споживачі послуг залишаються заручниками такої ситуації і повинні нести хрест на своїх плечах, не докуповуючи самого необхідного: ліки, їжу, одяг?
Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость