Виробництво продукції тваринництва та наявність поголів’я сільськогосподарських тварин

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

Виробництво продукції тваринництва та наявність поголів’я сільськогосподарських тварин

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.10.2018

Виробництво продукції тваринництва та наявність поголів’я сільськогосподарських тварин

За січень- вересень 2018 р. господарствами всіх категорій вироблено 55,2 тис. тонн м’яса в живій масі, що на 0,5% більше, ніж у січні- вересні 2017 року, молока – 220,6 тис. тонн (на 3,4 % менше), а яєць – 877,7 млн. штук (на 20,9 % більше).
В сільськогосподарських підприємствах області виробництво м’яса зменшилось на 3,7 %, а молока та яєць збільшилось на 6,9% та на 27,3% відповідно. Середній надій молока від корів, які були на початок року, в порівнянні з січнем–вереснем минулого року, збільшився в сільськогосподарських підприємствах (крім малих) на 564 кг і склав 5828 кг.
За розрахунками, в усіх категоріях господарств на 1 жовтня 2018р. кількість великої рогатої худоби зменшилась проти 1 жовтня 2017 року на 2,4% (в т.ч корів на 2,2%), свиней на 13,0%, овець та кіз на 1,3% та птиці на 16,1 %. 
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей