Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у III кварталі 2019 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у III кварталі 2019 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

05.12.2019

Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у III кварталі 2019 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у ІІІ кварталі 2019р. становила 8410 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). У ІІІ кварталі 2019р. порівняно з відповідним періодом минулого року розмір заробітної плати збільшився в середньому на 16%.
Найбільш оплачуваними в економіці були працівники державного управління й оборони; обов'язкового соціального страхування, фінансової та страхової діяльності, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, а серед промислових видів діяльності – у сфері постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів та виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–1,5 раза.
Водночас абсолютний розмір заробітної плати працівників підприємств діяльності у сфері з надання інших видів послуг та діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, не перевищував 60,9% від середнього рівня по економіці області.
Середній розмір оплати праці у ІІІ кварталі 2019р. в усіх містах та районах області був вище рівня мінімальної заробітної плати разом із тим лише у чотирьох із них заробітна плата перевищила середню по області: у містах Голій Пристані (10516 грн), Каховці (9229 грн), Херсоні (8960 грн) та Каланчацькому (8804 грн) районі. Найнижчий рівень заробітної плати, який не перевищував 77% від середнього по економіці, спостерігався у Верхньорогачицькому (6479 грн) районі.
Упродовж січня–жовтня 2019р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилась на 35,9%, або на 10,4 млн.грн, і на 1 листопада 2019р. становила 39,5 млн.грн.
У структурі загальної суми боргу на економічно активні підприємства припадає 75,5%, решта (24,5%) – на суб'єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (підприємства-банкрути).
На 1 листопада 2019р. основна частка загальної суми боргу припадала на підприємства промисловості (87,2%) та транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (7%). При цьому 90,9% боргу утворено в містах Херсоні, Каховці та Новій Каховці.
У районному розрізі збільшення суми боргу відбулося у містах Каховці (на 88,6%), Херсоні (на 53,4%), Новій Каховці (на 0,2%) та Генічеському (на 52%) і Новотроїцькому (на 4,6%) районах. Зменшення суми заборгованості протягом січня–жовтня п.р. відбулося у Скадовському районі до 56,5%.
Станом на 1 листопада 2019р. не мають заборгованості з виплати заробітної плати працівники підприємств м.Гола Пристань, Білозерського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Голопристан-ського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського, Олешківського та Чаплинського районів.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 3 гостей