ОТГ Херсонщини: аудиторськіий підхід до наповнення казни

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

ОТГ Херсонщини: аудиторськіий підхід до наповнення казни

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Про максимальне залучення додаткових джерел бюджетних надходжень та ефективне управління майном територіальних громад


На Херсонщині триває впровадження аудиторських пропозицій для уникнення необґрунтованих витрат, врахування наявних резервів щодо наповнення казни територіальних громад та поліпшення рівня ефективного використання бюджетних коштів.

За результатами контрольних заходів аудитори надають обґрунтовані пропозиції. Зокрема, з подальшої роботи навколо договірного використання наявних земельних площ, майна та фінансово-господарської діяльності місцевих комунальних підприємств.

До прикладів. Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади Олешківського району за останні три роки. Приміром, через відсутність взаємодії органів місцевої влади і самоврядування, від власників місцевих магазинів не надійшло плати за нерухоме майно на суму 250,6 тис. грн.

Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Гладківської об’єднаної територіальної громади Голопристанського району за два з половиною роки. Якби в межах ОТГ об’єкти роздрібної торгівлі були вчасно зареєстровані, тоді б щорічні надходження до сільського бюджету від податку на нерухоме майно збільшилися на 53,0 тис. грн.

Фахівці рекомендують переглянути підхід до спрямування коштів на утримання ОТГ, щоб максимально направити їх на територіальний розвиток та задоволення потреб населення.

А для цього варто, на місцях, вжити низку заходів задля максимального залучення до місцевого бюджету інших доходів та зборів.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей