ОТГ Херсонщини: аудиторськіий підхід до наповнення казни

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 840
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

ОТГ Херсонщини: аудиторськіий підхід до наповнення казни

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 25 авг 2020, 11:37

Про максимальне залучення додаткових джерел бюджетних надходжень та ефективне управління майном територіальних громад


На Херсонщині триває впровадження аудиторських пропозицій для уникнення необґрунтованих витрат, врахування наявних резервів щодо наповнення казни територіальних громад та поліпшення рівня ефективного використання бюджетних коштів.

За результатами контрольних заходів аудитори надають обґрунтовані пропозиції. Зокрема, з подальшої роботи навколо договірного використання наявних земельних площ, майна та фінансово-господарської діяльності місцевих комунальних підприємств.

До прикладів. Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади Олешківського району за останні три роки. Приміром, через відсутність взаємодії органів місцевої влади і самоврядування, від власників місцевих магазинів не надійшло плати за нерухоме майно на суму 250,6 тис. грн.

Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Гладківської об’єднаної територіальної громади Голопристанського району за два з половиною роки. Якби в межах ОТГ об’єкти роздрібної торгівлі були вчасно зареєстровані, тоді б щорічні надходження до сільського бюджету від податку на нерухоме майно збільшилися на 53,0 тис. грн.

Фахівці рекомендують переглянути підхід до спрямування коштів на утримання ОТГ, щоб максимально направити їх на територіальний розвиток та задоволення потреб населення.

А для цього варто, на місцях, вжити низку заходів задля максимального залучення до місцевого бюджету інших доходів та зборів.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость