Стан здоров’я населення області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Стан здоров’я населення області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

24.03.2021

Стан здоров’я населення області

З метою дослідження питань, пов’язаних із доступністю для населення послуг охорони здоров’я та лікарських препаратів, отримання інформації щодо самооцінки стану здоров’я та рівня захворюваності населення, Головним управлінням статистики у жовтні 2020 року було проведено анкетне опитування. Вибірково опитано 408 домогосподарств Херсонщини. Підсумки опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що половина жителів Херсонської області оцінює стан свого здоров'я як "задовільний". Майже третина жителів Херсонщини вважає стан свого здоров’я добрим та 16% – поганим.
Із загальної кількості опитаних осіб 81% жителів Херсонської області повідомили, що впродовж року хворіли, майже половина мешканців області зазначили, що мали хронічні захворювання або проблеми зі здоров’ям. Найбільш поширеними хворобами серед населення області були гіпертонія (45,9%) та інші захворювання (31,9%), майже кожна четверта особа хворіла на остеохондроз, майже кожна шоста – на артроз або артрит (у т.ч. ревматоїдний), кожна восьма – на хронічний бронхіт, емфізему легенів або серцеві захворювання, кожна тринадцята – на хронічну тривогу або депресію, майже кожна чотирнадцята – на катаракту. На такі захворювання, як алергія (за винятком алергічної астми) або холецистит, холангіт, цироз печінки чи мігрень або частий головний біль страждав кожний одинадцятий мешканець області. Діабетом хворіли 4,5% осіб області. Інсульт, виразку шлунка або 12-палої кишки, хронічну травму чи інші наслідки дії зовнішніх причин, злоякісні пухлини (включаючи лейкемію і лімфому), астму алергічну або неалергічну, остеопороз мали від 3,5% до 1,1% мешканців Херсонщини.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот], Semrush [SEO бот] і 1 гість