Освітній рівень населення області (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Освітній рівень населення області (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.08.2021

Освітній рівень населення області
(за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Головним управлінням статистики проведено дослідження щодо освітнього рівня населення Херсонщини на базі обстеження умов життя домогосподарств. За отриманими даними, у поточному році серед осіб, вік яких передбачає наявність освіти (6 років і старші) дошкільну освіту мають 4,2% жителів області, 8,4% отримали початкову освіту, базову середню – 11,2%, повну загальну середню освіту – 19,8%. Про наявність професійно-технічної освіти повідомив кожен п’ятий мешканець області. Отримали початковий рівень вищої освіти 19% населення, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти – 0,6%, повну вищу освіту – 14,8% осіб відповідного віку. Крім того, 0,7% населення не мають освіти, але вміють читати, писати та неписьменні.
Із загальної кількості населення у віці 25 років і старші, вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня мають 18,4%, а середня тривалість навчання становила 11,7 років.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей