Думка населення щодо стану свого здоров’я (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

Думка населення щодо стану свого здоров’я (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.03.2013

Думка населення щодо стану свого здоров’я
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення, Головним управлінням статистики у жовтні 2012р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. Інформація характеризує суб’єктивну оцінку членів домогосподарства.
Підсумки цього опитування, свідчать, що половина населення Херсонщини оцінювало стан свого здоров'я як "добрий", кожні дві з п’яти осіб вважали стан свого здоров'я "задовільним". Оцінила стан свого здоров'я, як "поганий" кожна одинадцята пересічна особа.
Дві третини опитаних осіб повідомили, що у 2012р. хворіли, третина - мали хронічні захворювання чи проблеми зі здоров’ям. Найбільш поширеними були гіпертонія та серцеві захворювання – про наявність однієї з таких хвороб повідомили кожна друга та четверта особи, які мають хронічні захворювання. Майже кожна шоста особа хворіє на артроз або артрит (у т.ч. ревматоїдний), 10% – мають захворювання з групи хронічного бронхіту, емфіземи легенів, 7% – страждають від мігрені, частого головного болю та інсульту, по 6% – мають алергію (за винятком алергічної астми) та виразку шлунка або 12-палої кишки, 5% – діабет. Кожна п’ята особа хворіє на інші захворювання.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей