Підкажіть, будь-ласка в якій кількості можна ввезти громадянину Німеччини на територію України для особистого використання лікарські засоби?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Новини податкової
Активний учасник
Повідомлень: 95
З нами з: 10 грудня 2012, 10:24

Підкажіть, будь-ласка в якій кількості можна ввезти громадянину Німеччини на територію України для особистого використання лікарські засоби?

Повідомлення Новини податкової »

Згідно з пунктом 19 частини першої статті 370 Митного кодексу України встановлено, що особистими речами громадян вважаються, зокрема, лікарські засоби, що переміщуються (пересилаються) ними через митний кордон України в порядку та обсягах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Зокрема, пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 458 „Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування” визначено, що громадяни можуть ввозити на митну територію України лікарські засоби, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина у кількості, що не перевищує п'яти упаковок кожного найменування на одну особу без рецепту лікаря (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини) .
У протилежному випадку особа повинна мати з собою рецепт на відповідний лікарський засіб. При цьому такі лікарські засоби перевозяться лише у кількості, яка не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті, виданому на ім'я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров'я.
Новини податкової
Активний учасник
Повідомлень: 95
З нами з: 10 грудня 2012, 10:24

Повідомлення Новини податкової »

У протилежному випадку особа повинна мати з собою рецепт на відповідний лікарський засіб. При цьому такі лікарські засоби перевозяться лише у кількості, яка не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті, виданому на ім'я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров'я.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 1 гість