На Херсонщині туристи шукали пригод

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

На Херсонщині туристи шукали пригод

Повідомлення Хелла »

З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму вихованці Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді разом зі своїми родинами взяли участь в сімейному зльоті «Тато, мама, я – туристська сім’я», організаторами якого стали Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді та Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Про це повідомляє Центральний спортивний портал Херсонської області.

11 родин змагалися за звання кращих туристів і краєзнавців у різних видах змагань, а саме: в туристський естафеті, смузі перешкод, орієнтуванні та краєзнавчий вікторині «Херсон — вчора, сьогодні, завтра».

Вправними орієнтувальниками в квесті «В пошуках пригод» показали себе команди «Максимум» (сім’я Кульчицьких) та «Чемпіон» (сім’я Афанасьєвих), а кращими в цьому виді змагань стала команда «Мухомори» (сім’я Гриценків).

В естафеті туристських навичок в напруженій боротьбі призові місця вибороли команди «Мухомори» (сім’я Гриценків) – ІІІ місце, «Гвозді» (сім’я Залевських) – ІІ місце та команда «Фенікс» (сім’я Чайки) – І місце.

Нелегко учасникам змагань піддавалась «Смуга перешкод», та все ж усі команди побороли труднощі які ставали на їхньому шляху, і кращими в цьому виді змагань стали команда «Гвозді» (сім’я Залевських) – третє місце, друге місце посіла команда «Адреналін» (сім’я Грицуняків), а переможцями стала команда «Шишки» (сім’ї Алієвих).

Цікаво і пізнавально для родин-учасниць пройшла вікторина «Херсон – вчора, сьогодні, завтра», де І місце посіла команда «Взлет» (сім’я Шкуропат), які неодноразово ставали призерами саме в цьому виді змагань, а ІІ і ІІІ місця поділили між собою команди «Фенікс» (сім’я Чайки) та «Спарта» (сім’я Новікових) відповідно.

У загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

• І місце – команда «Фенікс» (сім’я Чайки);

• ІІ місце – команди «Максімум» (сім’я Кульчицьких) і команда «Буревісник» (сім’я Маленкових);

• ІІІ місце – команда «Спарта» (сім’ї Новікових).

http://ksza.ks.ua/news/na-xersonshhini- ... rigod.html
Вкладення
На Херсонщині туристи шукали пригод
На Херсонщині туристи шукали пригод
1.jpg (33.32 Кіб) Переглянуто 444 разів
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 1 гість