Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–квітні 2014 року

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2301
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–квітні 2014 року

Сообщение ГУС у Херсонській області » 29 май 2014, 09:49

21.05.2014

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–квітні 2014 року

Невідповідність попиту на робочу силу її пропозиції в професійно - кваліфікаційному та територіальному розрізі зумовлює значну міжрегіональну диференціацію зареєстрованого безробіття.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до служби зайнятості, на кінець квітня 2014р. становила 2,0 тис. (у квітні 2013р. – 2,4 тис.).
За останніми даними на кінець березня 2014р. у загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне четверте було в сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожне шосте – у промисловості; кожне сьоме – в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні; кожне дев’яте – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.
За професійними групами найбільший попит на робочу силу на кінець квітня 2014р. спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,3%), а найменший – на технічних службовців (3,8%).
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) в цілому по області на кінець квітня п.р. становило 7 осіб (у квітні 2013р. – 5 осіб).
У територіальному розрізі значення цього показника коливалося від 3 осіб у м.Херсоні до 264 осіб у Великолепетиському районі, тоді як у Великоолександрівському районі у роботодавців взагалі не було потреби в працівниках.
За професійними групами найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакансію) спостерігалось на професіоналів, найменше – на найпростіші професії та осіб без професії.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя